Şimdi Ara

PS5'in çıkış oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart, PC'ye geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS5'in çıkış oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart, PC'ye geliyor!
    İnsomniac Games tarafından geliştirilen ve Playstation 5'in çıkış oyunlarından Ratchet & Clank: Rift Apart, çok yakında PC'ye geliyor. Bugün paylaşılan yeni bir teaser videosuyla Sony, serinin 20.yılını özel 26 Temmuz tarihinde PC kullanıcıları ile buluşacağını duyurdu.

Ratchet & Clank: Rift Apart PC'ye geliyor

Ratchet & Clank: Rift Apart, çok yakında Playstation imzalı God of War, Horizon Zero Dawn, Spider-Man, The Last of Us Part 1 dahil olmak üzere popüler PC portlarının arasına katılacak. Bilmeyenler için ilk olarak 11 Haziran 2021 tarihinde PlayStation 5 için satışa sunulan Rift Apart, hiçbir ara sahne olmadan haritalar arası ışınlanma mekaniği ile övgüler almayı başarmıştı.

Ayrıca Bkz.Bomba iddia: Sony, CD Projekt Red'i satın alabilir

Geçtiğimiz haftalarda PlayStation Plus kataloguna eklenen Ratchet & Clank: Rift Apart'ın, PC platformuna özel bazı yükseltmeler sunacağını da belirtelim. Bunlar arasında ışın izleme, Nvidia DLSS 3.0, AMD FSR 2, Intel XeSS, kilitsiz kare hızları ve ultra geniş monitörler (21:9, 32:9 ve 48:9'a kadar) için destek yer alıyor. Ayrıca özelleştirilebilir fare ve klavye kontrollerinin yanı sıra denetleyici desteği de bulunuyor.

Ratchet & Clank: Rift Apart, an itibariyle Steam ve Epic Games mağazalarında ön siparişe açılmış durumda. Oyunun fiyatı ise 599TL

Kaynak:https://www.techpowerup.com/309458/ratchet-clank-rift-apart-pc-port-arriving-on-july-26

• O balon SSD muhabbeti patladı gitti, Spider Man 2 rezalet grafiklere sahip, Horizon, Gow Ps4'de bile çalışıyor. Aylarca SSD diye kafa ütülediler, Tim Sweeney denen adam Unreal Engine 5 tech demo gösterdi, Ps yandaşları bu şekilde sadece Ps5'de çalışabileceğini falan söylediler abarttılar da abarttılar adamlar bilgisayar bilimine ters şeyler anlattılar ya komedi gibi. Oysa o demo bile 1440p 30 fps'de çalışmıştı Ps5'de hasdasjfgjasgdasjhdas.

Bu Ps5'in bu nesil bu kadar çok satması sadece tüketici alışkanlığından ötürü, 2024 yaza kadar Spider Man 2 hariç herhangi bir birinci parti oyunları da gözükmüyor ortada. Microsoft 11 Haziran'da beklenen sunumu yaparsa 2023 Sony için felakete dönüşebilir.
  • Bu oyun ps5 de Türkçe dublajlı ve altyazili diye hatırlıyorum PC de ne Türkçe altyazılı nede dublaj gözükmüyor umarım sonradan duzeltirler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • haktan24 kullanıcısına yanıt
    dublaj sadece ilk oyunda var ikinci oyunda sadece türkçe altyazı var malesef.. pc tarafını bilemiyorum.

• haktan24 kullanıcısına yanıt

Türkçe dublaj yoktu sadece altyazı var.

PS5'in çıkış oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart, PC'ye geliyor!
  • Büyüksün Sony.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yanlış hatırlıyorum demek ki teşekkürler bilgilendirme için sağolun arkadaşlar

• KuvvetMira27 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için

• kadirengin22 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum bilgilendirme için

• Görsel kalitesi ve harika bir oynanışı çok başarılı bir oyun pc severleri bekliyor oyun Sony ps5'te yağ gibi akıyor.

• O balon SSD muhabbeti patladı gitti, Spider Man 2 rezalet grafiklere sahip, Horizon, Gow Ps4'de bile çalışıyor. Aylarca SSD diye kafa ütülediler, Tim Sweeney denen adam Unreal Engine 5 tech demo gösterdi, Ps yandaşları bu şekilde sadece Ps5'de çalışabileceğini falan söylediler abarttılar da abarttılar adamlar bilgisayar bilimine ters şeyler anlattılar ya komedi gibi. Oysa o demo bile 1440p 30 fps'de çalışmıştı Ps5'de hasdasjfgjasgdasjhdas.

Bu Ps5'in bu nesil bu kadar çok satması sadece tüketici alışkanlığından ötürü, 2024 yaza kadar Spider Man 2 hariç herhangi bir birinci parti oyunları da gözükmüyor ortada. Microsoft 11 Haziran'da beklenen sunumu yaparsa 2023 Sony için felakete dönüşebilir.

• Ahanda yazıyorum yine last of us faciası gib sorun dolui çıkacak ve gömücez oyunu, demedi demeyin. Sony PC yi bıraksın artık.

• Gamer10 kullanıcısına yanıt
    Portu nixxes yapıyor gibi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

• god of war ragnarok gelsin :)

• huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    PS Plus da bedava olunca siz de oynayacaksınız. Biraz sabır :)

• huseyincarnege kullanıcısına yanıt

2024 Kasım/2025 Mayıs arasında çıkacaktır PS5'in çıkış oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart, PC'ye geliyor! 

• Güzel haber bu

• playstation oyunlarını oynamak için paşa paşa ps alacaksınahahaahahhfjds

• online ve beleşse oynanır yoksa at çöpe, bin online'ı bile zor görür

• GT7 de geldi mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.