Şimdi Ara

PS5 Geliştirme Kiti ve Kontrolcü Görseli (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kontrolcü bildiğin daha basitleştirilmiş tasarım olarak..Bari eskiden bir havası vardı..
  • Canavar gibi olmuş, soğutma sistemi çok iyi. PS5 devkiti xboxtan daha güçlüymüş
  • Başlıkta kocaman geliştirme kiti yazıyor bizimkiler de tüketiciye verilecek olan kasa zannetmiş eleştiri yapıyor vah vah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fearless_tr

Umarim bu yeni nesil konsollarin sogutma sistemleri iyi olur ps4 pronun sesi ögle cokki sanki ucak pistinin yaninda oynuyorum nerde o ps3 kalitesi sifir ses anhh ahh ps3 fat kasa neydin be sen

Ben PS4'teki fan sesini PS3'ün takur tukur CD'dyi kırar gibi ses çıkaran CD okuyucusuna seçerim..
  • Yorumları okuyunca IQ seviyeniz düşüyor.
  • Ne biliyim genelde Xbox' hep övüyon Ps gömüyon da o yüzden dedim. 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Canavar gibi olmuş, soğutma sistemi çok iyi. PS5 devkiti xboxtan daha güçlüymüş
    Bu scarlett dev kit i bi sana gönderdiler herhalde. Daha dün tartışma vardı neredeyse kimsede yokmuş scarlett dev kit. Ps e göre son halinden çok uzakmis. Ps5 in bile dev kit deki tam performansı daha bilinmiyorken paşam scarlett le ps5 dev kitlerini karsilastirmis bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yorumları okuyunca IQ seviyeniz düşüyor.
    Bi süredir bu oyun haber bölümünde durum bu. Reisler bölümü terk etti herhalde hahshshshs

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Canavar gibi olmuş, soğutma sistemi çok iyi. PS5 devkiti xboxtan daha güçlüymüş

Xbox'ın Devkitinden mi?
  • Son sürüm mükemmel olucak gibi gözüküyor PS5 Geliştirme Kiti ve Kontrolcü Görseli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocK__StaR -- 2 Aralık 2019; 16:50:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yorumları okuyunca IQ seviyeniz düşüyor.
    Bitiyorum sizin gibilere hele sen bir yorum yap görelim kardeş. Bakalım IQ dolu yorum nasıl oluyormuş yav çok merak içerisindeyiz.

• açın ps3 ve ps4 ün dev kitine bakın. arada nasıl bi fark olacak tahmin edebilirsiniz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bitiyorum sizin gibilere hele sen bir yorum yap görelim kardeş. Bakalım IQ dolu yorum nasıl oluyormuş yav çok merak içerisindeyiz.

Sen niye üstüne alınıyorsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fearless_tr

Umarim bu yeni nesil konsollarin sogutma sistemleri iyi olur ps4 pronun sesi ögle cokki sanki ucak pistinin yaninda oynuyorum nerde o ps3 kalitesi sifir ses anhh ahh ps3 fat kasa neydin be sen

sesi geçtimde yazın ps4 çalışırken odada oturmak tam işkence gibi oluyordu bu kadar çok ısınan başka bir konsol görmedim ben...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • istisnasız tüm geliştirme kitleri çirkin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.