Şimdi Ara

PS5 fiyatı 3062TLden vergilerle 7223'e çıkıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
0
Favori
15.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Haziran 2020; 15:41:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt

Fas'ta 3800 mad ps4 fiyatı.

Asgari ücret 2700 Mad

Türkiye'de 3700 tl

Asgari ücret 2400 tl

Aşağı yukarı Fas'la aynıyız.

• quote:

Orijinalden alıntı: chernikovskaya hata

Bu mesaj silindi.

Vatanını satanlar anca "Darbeci Kemalist zihniyeti ortadan kaldırmak için FETÖ ile ittifak yaptık." diye konuşur.

• Bu ülke beni çok yoruyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Silverstein

Ortaçağda bile %50 vergi aldılarmı isyan çıkardı şuan istersen %100 kitle kimsenin sesi çıkmaz :D

bunu yaparak döviz çıkmasını engellemeyi düşünüyorlar, diğer taraftan enflasyonun artmasını hesaba katamıyorlar,

insanlarımızın zaten lükse harcayacak parası yok , 10 senede 1 konsol alıyoruz veya 5 senede bir 1000 liralık cep telefonu

alıyoruz şimdi onlara bile 2 katı vergi koyuyorsun fakirin orta hallinin yakasını bırak artık ey yönetim. git artık zenginleştirdiğin kitleden al ne alacaksan , şurda 2 zevkimiz var onuda mahfetme

• Ps5 alanlar vatan haini ilan edilmisiz Simulasyonda siradan bir gun.

• Yerli firmalar yaptida biz mi almadık 😄 üretimini yapamadığımız cihazlara da vergi bindiriyorlar. Kesin vestel alacak üstüne bir logo 6000 tl al diyecek 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 😅😅😅 Vergiden geçinen Türkiye.

• TRT payı yalan Beyler

• Ossurmak bile parayla ülkede

• Dünyanın en basit zevklerine bile ulaşamıyoruz. Yazık.

• Buna bu kadar para verene kadar üstüne birkaç bin daha koyup, gaming laptop alırım, daha iyi.

• Almayın sizde tepki göstermezseniz devlet vergileri dayar böyle millet kredi çekip yine alıyor

• Trt vergisi nedir abi? Hadi onu anladım yüzde bir kültür bakanlığı vergisi?

• i9 9900k + rtx 2080'li pc ile kıyaslanacak 2 konsolun Türkiye'ye 3000 le gelmesi gerek dolar, gerek hükümet, gerekse biatçı yalaka tayfa nedeniyle absürt olurdu zaten...

ben asıl xbox series x'in fiyatını merak ediyorum.... o da yüksek ihtimal 8500 civarlarında olur

o fiyata alacağınıza gidin elinizdeki sistemi yettiği kadar yenileyin gerek 0 gerekse ikinci el...(ddr2 sistemi olan arkadaşlar ise anakartı vs. satıp en azından ddr3 anakart almaya çalışsın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 13 Haziran 2020; 10:33:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk çıkış fiyatı yüksek ama ilerde fiyatı 5000 tl lere kadar geriler bir düzenleme gelir.

Her çıkan elektronik ürün pahalı oluyor Türkiyede ilk piayasa çıktığında ve sonra düşüyor.

• malkoc24 M kullanıcısına yanıt
    ps4'e, xbox one'a düzenleme geldiği gibi değil mi?

şu anki en ucuz fiyatlarına bakın isterseniz... çıkış tarihi fiyatının 4-5 katı neredeyse. avrupa'da abd de çıkış tarihi 400 euro/dolar olan bu cihazlar 250'ye kadar geriledi.

üstte de yazdığım gibi bu biatçı halkla, hükümetle, dövizle o 7000 8000 olur 11 12 bin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 13 Haziran 2020; 10:53:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane kendine bir tane devlete alıcaksın böyle bu işler..

• ps4 pro 2700e aldım 1tb

1 sene sonra bunuda alıp sana foto atarım duvarına çerçevelettirirsin oka.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.