Şimdi Ara

PS5 Dualsense Kıralan Tetik Yayı Değisimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • byvolcan (9 mesaj) mexalon (2 mesaj) ultrAslan-BH (2 mesaj) bugra_091 (2 mesaj) volcy123 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PS5 Dualsense Kıralan Tetik Yayı Değisimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

nerdeyse kronik hale gelen tetik yayı sorunu için video çektim. Kırılan veya yerinden çıkan yay için dualsensin içi nasıl açılır yay nerede vs.

garantisi olmiyan veya garantiye gönderip 20 gün beklemek istemiyenler için 5 dakikalik çözüm..

Değişmesi gereken yay bu dualshock 4 v2 ile aynı 2-3liraya satılıyor gg , n11 gibi sitelerde.

Kırılan yay bu görüldüğü gibi bir bacağı yok ⬇️

Yeni aldığım yay da bu şekilde ⬇️

yaylar çok küçük tavsiyem alırken 3-4 tane yedekli şekilde almanız. hem tekrar başınıza benzer sorun gelirse hazır bulunsun hemde elinizden düşse kalbolması çok kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 25 Şubat 2021; 0:27:5 >

|
    |

• Yarbay
    4683 Mesaj
    Elinize sağlık güzel video olmus. Ancak R2 yada L2 tusunun nasil çıkarıldığında gosterseydiniz keske
  • Yarbay
    8036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

teşekkürler..

yay takmak için o tuşları çıkarmaya gerek yok hocam yay yeri yanda açıkta zaten. yay kırıldı diyelim kolun içini açtığınızda yayın yerinde olmadığı görüyoruz ya o zaman yayın yuvası daha net gözüküyor sadece yeni aldığımız yayı yuvaya oturtmak yeterli.

asıl mesele dualsensin içini açmak gözüken hiçbir vidası yok 4 vidayıda saklamışlar onların yerini gösterip tam olarak ne yapmak gerek onları göstermek istedim videoda
    |
    |
    ultrAslan-BH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4683 Mesaj

Öyleyse tamamdır hocam tekrardan elinize sağlık. Dualsen malum narin yapmışlar biraz. Bir çoğumuzun basina gelecek...
    |
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4357 Mesaj
    Umarım lazım olmaz, elimden böyle şeyler gelmez ama çok faydalı konu.
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    Garantili cihazı garanti dışı bırakıyor mu yayı değiştirmek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bilemiyorum hocam. içi açılmasın diye koyulan bant bandrol tarzı birşey yok. güzel şekilde açıp kapatirsanız zaten iz kalmiyor. açıkcası 2-3 liralık yay için garantiye gönderip 20gün beklemek zor geldi bana bu yüzden kendim değiştirdim
    |
    |
    bugra_091 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

teşekkürler hocam umarım başınıza gelmez ama yayda bir imalat hatası belli ilk bir ay içinde kırılan yayın başka bir açıklaması olamaz
    |
    |
    steven_stiffler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj

Evet garantiyle uğraşmaktan daha iyi, elinize sağlık.
    |
    |
  • Yarbay
    2316 Mesaj
    Bende iki kol var, öğrendiğim iyi oldu teşekkürler hocam.Aklima takilan bu islemi yapmak garanti konusunda herhangi bir soruna sebep olur mu?
  • Binbaşı
    1364 Mesaj

Bu konuda teknik servis sorun kronik olduğu icin direk değişim talep edip garantiyi bozmuşsunuz gibi düşünmez bence. Ama biz kendimiz içini açıp yay değiştirdim diye belirtirsek garanti dışı bırakırlar diye düşünüyorum.
    |
    |
    volcy123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2316 Mesaj

Acaba kolun daha onceden acilip açılmadığını anlayabiliyorlar mi yani herhangi bir güvenlik bandi vb var mi bunu videodan anlayamadim.
    |
    |
    FelixSteiner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

güvenlik bantı vs.. bir şey yok
    |
    |
    volcy123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj
    Arkadaşlar bu kolu ikinci kol olarak pc için almak niyetindeyim. Bir adet ds4 var bende fakat çok sorunlu olduğu söyleniyor ayrıca Sony ilgi göstermiyor deniyor. Ds4 ten çok memnunum tekrar riske girmeyip ds4 mü alsam yoksa dualsense deneyeyim mi ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

pc de kullanacaksanız dualsense almanın bir espirisi yok hocam ds4 almanızı tavsiye ederim

|
    |
    mexalon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj

Teşekkürler hocam çekiniyorum zaten sorun çıkartacak diye.

|
    |
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj
    Sağolsun arkadaşin yardımı ile kırılan yayı değiştirdim bir çok firmayla görüştüm 100 200₺ gibi komik rakamlar istediler 16₺ ye yay alıp kolu söküp taktım el beceriniz varsa mis gibi de yaparsınız mini tornavida seti şart çünkü vidalar çok küçük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 12 Mart 2021; 22:17:46 >
  • Yarbay
    2305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Sağolsun arkadaşin yardımı ile kırılan yayı değiştirdim bir çok firmayla görüştüm 100 200₺ gibi komik rakamlar istediler 16₺ ye yay alıp kolu söküp taktım el beceriniz varsa mis gibi de yaparsınız mini tornavida seti şart çünkü vidalar çok küçük

Neden direkt garantiye göndermediniz? Amazon'dan aldıysanız da iade isteyebilirsiniz

• Yüzbaşı
    852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Neden direkt garantiye göndermediniz? Amazon'dan aldıysanız da iade isteyebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Hocam garantisi var zaten uğraşmak istemedim ki eminim ileride yine kırılacak yeni parti üretilse bile sağlam şekilde olması şart işlem çok kolay biraz beceri istiyor sadece
    |
    |
  • Yarbay
    8036 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tercih meselesi tabi ama 3liralık yay için garantiye gönder 15-20 gün bekle vs.. daha uğraştırıci geldi banada kendim değiştirdim bende.
    |
    |
    Teemo Erdoğan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.