Şimdi Ara

#PS4 -XBOX ONE KLAVYE-MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ#XIM4 VE HORI TAC PRO'YU UNUTUN! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
36
Favori
35.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mr.marvel kullanıcısına yanıt
    Evet mevcut hocam PM attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 22 Temmuz 2018; 15:55:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş son derece ilgili , her türlü sorunuza içtenlikle cevap verip yardımcı olmaya çalışıyor, bu arada bu adaptörü xbox one için kullanacaklar yeni 3.5 jak girişli kontroller ile ilgili driver sorunu mevcut bunu göz önünde bulundurun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ürünü almak isterim. Yardımlarınızın ricası ile

• taktun T kullanıcısına yanıt
    PM attım hocam.
  • sistem hata veriyor üstad. Pm tıklayınca hata oluştu uyarısı veriyor :(

• Pa4 u tv ye baglayip oynama sansimiz yok mu? İllaki bilgisayar mi olmak zorunda

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayarın açık olması yeterli. Ps4'ü TV ye baglayarak görüntüyü TV den alabilirsiniz normal kullandığınız gibi.
  • Ürünün fotoğrafı ve kullanıcı videosu ilk mesaja eklenmiştir.
  • Videolara bakıp yorum yapacak olursak birebir pc hassasiyetinde gibi görünüyor, gecikme yok gibi. Tamda xim apex alma arefesindeyken alıp deneyebilirim fakat tabi soru işaretleri var.

Öncelikle arada bi pc olması bence apex’den bile daha iyi olacağı kanısını düşündürüyo çünkü direk yazılımdan alması komutu ve arada bunu sağlayanın bir pc olması zaten pc’den ne farkı var dedirttirip beklenitiyi çoğaltıyo.Ama bunun için en kötü bir laptop’a da ihtiyaç duymamız ayrı bir külfet.

Yani bende laptop yok iyi kötü ikinci el bi laptop almak istesem hemen hemen apex fiyatına geliyor.

Kısacası aynı performansı pc’ye ihtiyaç duymadan yapma şansımız varmı bu cihazla.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    hassasiyet çok iyi ve ince ayar yapma şansınız var , her oyuna ayrı profil oluşturabilirsiniz, koca pc yada laptopa gerek yok ufak mini pc , ufak netbook veya windows çalıştıran tablet bile olabilir , light bir yazılımı var çok üst düzey bir bilgisayara gerek yok

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Gerekli cevapları sağolsun kaan hocam vermiş , kendisi benden almıştı ürünü ve kullanıyor. PC siz kullanım için raspi seçeneği var ancak fiyat artıyor,raspi fiyatına çok rahat laptop bulunabilir 2.el.

• Merhaba bu alet sayesinde ps4 e xbox one kolu veya xbox one a ps4 kolu vs baglayabiliyormuyuz

• pm attım
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, dediğiniz her iki şekilde mümkündür.
    Ps4 e xbox one kolu veya xbox one a ps4 kolu bağlayaniliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

pm attım
    Pm cevaplandı

• Sipariş verdim bugün. Rainbow için istiyorum ben. Belli bir seviyeden sonra konsolda iş K/M olayına dönüşüyor. Fiyat çok uygun geldi. Performansını merak ediyorum. 1000 lira apex fiyatı düşünülünce bu ürün gerçekten bedava gibi geldi gözüme.
  • Merhaba,birşey soracaktım cod bo3 videosunu izledim tepkisi iyi gözüküyor fakat zoom aldığınızda çok yavaş hareket ediyor gibi gözüküyor.Hatta o yüzden öldünüz 1 kere.Oyundaki zoom sensivity falan mı düşüktü ?

• CoreGame kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun şu eğer call of duty oynuyorsanız bilirsiniz oyunda tek sensivity ayarı var zoom açarken için ayrı bir sensivity koymamışlar. Ben zoom olayını test etmeden sensivity ayarlamıştım ve video kaydını başlattım tekrar videoyu durdurup sensivity ayarlamak istemedim.
    Biraz sensivity ve dpi yükseltilip uygun ayar yakalanabilir. Battlefield'ı izlerseniz öyle bir durum yok, en ince detaya kadar sensivity ayarı koymuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 23 Eylül 2018; 9:30:28 >
  • xim4 kullanıyorum inanılmaz memnunnum.
    bu xim4 kadar iyi midir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.