Şimdi Ara

PS4 vs PS3 HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir konsol almaya karar verdim oyun oynamayı çok seviyorum Daha önce hiç konsol kullanmadım
    Sizce ps4 mü almalıyım yoksa ps3 mü ? Fakat şöyle sorunlar var
    1-Kredi kartı kullanmıyoruz Ps4 alırsam psn şart
    2-Ps3 online bedava galiba
    3-Ps4 kendisi ve oyunları çok pahalı konsolu 1200 liradan alsam oyunların tane 120 lira 5 oyun 600 lira etti 1800
    4-PS3 alırsam aklımda 500 gb süper slim var oyun olarak GTA 5 battlefield 4 var daha aklıma gelmedi 3 tane daha alırım
    5-PS3 eski bir konsol yeni konsol alanlar ps4 alıyor bunun için ps3 alıp pişman olmaktan korkuyorum

ÇOK KARARSIZIM SİZCE NE YAPMALIYIM KONSOL ALMAK ÇOK İSTİYORUM

• up
  • Ps 4 Aldım Alet Muhteşem Ama Oyun Alamadım İçim El vermedi 150 130 Tl Oyuna Vermeye 5 6 Oyun Alsam Batıyordum Ztn Sattım Şimdi Oyun Pc Si Topluyorum Benim Size Tavisyem Ps 4 Zengin İşi Bütcenizi Zorlıycaksa Pişman Olursunuz
  • Kardeş konsol çok istiyorum ama oyunlar pahalı acaba seneye mi alsam ps4 ? yada bu sene ps3 mü alsam
  • up
  • Dostum PS4 alıp 20-30 tlye oyun değişimi yapabilirsin.Ben Xbox One alıp birkaç oyun değişim yaptım ancak PC Master Race'e geri döndüm
  • Nasıl nereden yaparım ? Sizce ne almalıyım
  • Ben PC alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş hiç konsolum olmadı içimde kalsın istemıyorum onun için ne yapcam bılmıyorum
  • hiç konsolun olmadıysa ps3 al kardeşim.Ps3 e yeni başlayacagın için çok fazla oynayacak oyunun var hiç durma ps3 derim
    Not:ps3 ve Ps4 le çok vakit geçirdim.
    Not2:ps3 kırdırırsın 150 liraya istemediğin kadar oyun oynarsın (beleş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguklunohut -- 28 Haziran 2014; 19:28:51 >
  • PS3 de GTA 5 aldım diyelim veya Battlefield 4 bedava başkasıyla online oynarmıyım kablosuz netim var ?

Ayrıca dediğim gibi alacağım diğer 3 oyun sizce ne olmalı ?

Acaba bekleyip seneyemi alsam ps4 1000 liraya filan düşer belki ?

Çok kararsızım
  • up
  • PS4 alın kesinlikle,PS3 sınırda şuan GTA 5 in ps4 ve ps3 karşılaştırmasına bakınca anlaşılıyor.
    PS4 Alıcaksanız sonbaharı bekleyin bu sayede GTA 5 ile birlikte alırsınız belki paket yaparlar yine.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.