Şimdi Ara

PS4 Vs PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    222 Mesaj
    Selamun aleyküm direk konuya gireyim günlerdir kafamı kurcalayan birşey var sorum şu ps4ün görüntü kalitesi pcden dahamı iyi olacak dahamı kötü yoksa aynımı ps4 çıktıgında pc ile ps4 arasında ne kadar bir fark olacak bunu öğrenmek istiyorum

ayrıca ps4e çıkan bazı oyunları gördüm killzone vs vs ps3 ile hemen hemen aynıydı pek bir fark yoktu pcden daha iyi olmayacaksa neden çıkarıyorlar ps4ü :S

Açıkçası ps3 alacagım zaman çok hevesliydim aldım bayadır oynuyorum çokta güzel fakat birşey kafamı kurcaladı bildigim kadarıyla ve herkesin söyledigi gibi ps3 pcden xboxtan çok daha kaliteli görüntü veriyordu herkez öyle söylerdi fakat birgün yotubede bir videoya baktıgımda ps3ün pcden ve xboxtan daha kötü görüntü verdigini gördüm ve hayal kırıklığına uğradım halbuki ben tam tersini düşünüyordum

PS3:

PC:

Bununla Bunun Gibi

ps4te pcden daha iyi olmayacaksa yine bir hayal kırıklığına uğramıyayım dedim yardımlarınızı bekliyorum

|
    |

• Yarbay
    13413 Mesaj
    pc göreceli bir durumdur sen 4 tane titan bağla sony ps10 çıkarsa kurtaramaz

bu yüzden bütçenizi göz önünde bulundurarak karar verilmeli
    ayrıca orijinal oyun mu bunuda düşünmek lazım eğer orijinal kullanma taraftarıysanız ps'ler daha iyi olabilir

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    2667 Mesaj
    bu olaylar pcnin özelligine göre sonra ekran kartına göre değişir gidip pahalı bir ekran kartı alırsınız ps3 den ps4den daha fazla kalite alırsınız gidip 100-200 tl ekran kartıyla ps3ün görüntüsünü alamassınız tavsiyem şudur ben korsan oyun oynamam orjinalciyim derseniz alın bir ps4 rahatınıza bakın ama ben korsan indirirm sorun olmadan oynamak isterim dersiniz pcnin kalitesine katlanıp onla oynayın karar sizin ve de şunu düşünüpte alın bir ps4 alırsınız ps5 çıkana kadar bütün oyunları en iyi kalitede oynarsınız pcde öyle degildir yeni oyun çıkar yeni ekran kartları çıkar değiştirme ister

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhackermstf -- 10 Haziran 2013; 16:51:59 >

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

Lenovo Z580-59347084 8 GB Ram 1 TB HDD NVİDİA GT635M
  • Teğmen
    222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

ayrıca orijinal oyun mu bunuda düşünmek lazım eğer orijinal kullanma taraftarıysanız ps'ler daha iyi olabilir
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

orjinal oyun derken tam olarak neyi kast ettiniz içine atılanmı cd mi bunumu kast ettiniz?... oyun konsolları pcden daha iyi olması gerekirdi veya eşit durumda ps10 çıkarsa kurtarmaz demişsin madem kurtarmaz niye ps10 çıkıyor? değilmi ama pek bir fark yok ama gözden kaçması elde değil
    |
    |

• Teğmen
    222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

bu olaylar pcnin özelligine göre sonra ekran kartına göre değişir gidip pahalı bir ekran kartı alırsınız ps3 den ps4den daha fazla kalite alırsınız gidip 100-200 tl ekran kartıyla ps3ün görüntüsünü alamassınız tavsiyem şudur ben korsan oyun oynamam orjinalciyim derseniz alın bir ps4 rahatınıza bakın ama ben korsan indirirm sorun olmadan oynamak isterim dersiniz pcnin kalitesine katlanıp onla oynayın karar sizin ve de şunu düşünüpte alın bir ps4 alırsınız ps5 çıkana kadar bütün oyunları en iyi kalitede oynarsınız pcde öyle degildir yeni oyun çıkar yeni ekran kartları çıkar değiştirme ister
    quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

haklısın kardeşim fakat ben şuan korsan oynuyorum bütün oyunları bitirdikten sonra orjinale çevirmeyi düşünüyorum programı silip cd ile oyniyacagım
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.