Şimdi Ara

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
831
Cevap
85
Favori
57.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ps4 icin gördüğünüz her resim ps3 içinde geçerli :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba. Rica etsem metal gear ile ilgili kaplama modellerini paylaşırmısınız.
  • Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
    Hocam özelden yazın

• Hocam hayırlı satışlar , yakında ps4 alacagım umarım o zamanda satışlarınız devam eder ürünler çok güzel :)
    İyi aksamlar..
  • Hocam satışa devammı ? Güncel fiyat ne kadar? Bi örnek PS4 atsam yapabilirmisinz?
  • Evet hocam devam ediyor.

• Bunu yapabilirsmisiniz?
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
  • Pm den yazın hocam

• Hocam ellerine kollarına sağlık ilk başta acemilik çektim yapıştırırken ama sonra alışıyor insan parlak yüzey bir tek zor. İşte son hali

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• sgum S kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık hocam çok güzel uygulamışsın harika da olmuş tekrardan güle güle kullanman dileğiyle :)

• Ben bu modayı nasıl kaçırmışım. Hemen sipariş vereceğim lakin ps4 cover nasıl yapıştırılır videosu var fakat ds4 için olanı göremedim. Gözümden mi kaçtı yoksa link atabilir misiniz. harika çalışmalar olmuş valla elinize emeğinize sağlık. Hemen birtane hazırlıyorum bende
  • An itibariyle p.m den sipariş vermiş bulunmaktayım. Cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
  • SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
    Bundan yaparsanız almak istiyorum
  • furciferpardalis F kullanıcısına yanıt
    Cevaplandı hocam :))

• furciferpardalis F kullanıcısına yanıt
    hocam ben video filan izlemedim doğaçlama kendim yaptım. Parçalar zaten puzzle şeklinde gruplanmış halde bir bütün halde geliyor, bir parçayı söküp alıp çıkartma kağıdından, ds4 yapıştırıyorsun. Merak etme memnun kalmadığın zaman çıkartıp defalarca tekrar yapıştırabiliryorsun, güzel yanı o hiçbirşey olmuyor.
  • bunu yapabilirmiyiz hocam kolları istemiyorum sadece konsolu kaplasak yeter
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
  • 10 kasım da verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı ve ne kadar sorduysam 1 2 güne kargoda dendi parayı siparişi sorduğum an istediniz yolladım acaba neden aldığım üründe de aynı şekilde karşılık alamadım? açıkçası ben memnunda kalmadım tavsiye de etmiyorum alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundurmalarında fayda var. 2 3 msj yukarı bakarsanız 10 kasımda ki sipariş fotosunu göreceksiniz zaten. Ayrıca 13 kasımda kargoda olacak olmazsa 16 kasımda kargoda olacak dediğiniz ürünün kargoya veriliş detayı
    GÖNDERİ DETAYLARI
    Gönderi tarihi ve saati : 21.11.2015 11:46 Teslim durumu : Taşıma Durumunda
    Gönderi belge numarası : U0***80 Teslim tipi : Adrese Teslim
    Gönderi kodu : 215469920395 Teslim tarihi : -
    Gönderi tipi : İrsaliyeli Fatura Teslim birimi : Ofis
    Ödeme tipi : Alıcı Ödemeli Teslim birimi telefon : 4122233360
    Kargo tipi : Paket Teslim alan : -
    Kargo adedi : 1
    Kargo toplam Ücrete Esas Ağırlık : 1 Mesafe : 913 km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drago -- 21 Kasım 2015; 16:19:01 >

• Ben soruma cevap alamadım satış varmı yokmu

• Drago kullanıcısına yanıt
    Abimin nişan işleri olduğundan dolayı diye belirtmiştim diğer arkadaşlara bu aralar çok yoğun .

• pepe7115 kullanıcısına yanıt
    Satış var hocam wallpaper olarak atarsanız yaparız.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.