Şimdi Ara

PS4 Uydunet Download Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar uydunet kullaniyorum yeni slim ps4 aldim ancak oyun guncellemeleri felan yada herhangi bisi indirirken cok yavas cat6 kablo ile bagladim yine ayni cok yavas 40 kere dns degistirdim yine ayni yokmu bu isin bi cozumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 21 Mart 2017; 1:32:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up
  • Gece rest moda al, hızlı bir şekilde indirir, ancak gündüzleri ve akşamları fazla performanslı olmuyor. PS4'ü ilk aldığımda Nitro hizmetini aldım ama hikaye, uydunet'ten uyku yok paketini alın, 30 gün geceleri kotanız etkilenmeden download yapın.
  • Bu durum genel olarak PSN kaynaklı hocam bende kablonet kullanıyorum tarife hızım 50mbit, testlerde de 50mbit almama rağmen PSN'de bu hız 5-15mbit'e düşüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theenlil

Gece rest moda al, hızlı bir şekilde indirir, ancak gündüzleri ve akşamları fazla performanslı olmuyor. PS4'ü ilk aldığımda Nitro hizmetini aldım ama hikaye, uydunet'ten uyku yok paketini alın, 30 gün geceleri kotanız etkilenmeden download yapın.

Teşekkürler hocam bir sey daha sorucam PS4 'u VPN ile birlikte kullanamıyomuyuz varmıdır boyle bi eklentisi. daha yeni aldim ps4 u kusura bakmayın cok bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu durum genel olarak PSN kaynaklı hocam bende kablonet kullanıyorum tarife hızım 50mbit, testlerde de 50mbit almama rağmen PSN'de bu hız 5-15mbit'e düşüyor

Geri dönüşünüz için teşekkürler. Sizin yine iyi benim 1 mbit anca dload yapıyor.
  • Neden ihtiyacın var ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Neden ihtiyacın var ki?

Neye ihtiyacım varmı?
  • VPN hocam, ihtiyacınız mı oldu?
  • VPN serverım varda kullanabiliyomuyuz PS4 ile onu soruyorum.
  • Benimde kablo ile 1 den yukarıya cıkmıyordu kablosuz bağlanınca 15 e kadar cıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Xaroon

VPN serverım varda kullanabiliyomuyuz PS4 ile onu soruyorum.

arkadaş da niye böyle bişeye ihtiyacınız oldu diye sormuş hocam. niye kullanacaksınız neye yarayacak?

• belki dload serverlarinda avrupa ip kullanirsam sorun ortadan kalkar diye dusundum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.