Şimdi Ara

PS4'ünü Kiralamayı düşünen varmı? (Infamous:SS alıp hediye edebilirim) İST-And

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese Merhaba, aynı başlığı xbox one için açtım birde şansımı ps4 için deneyeceğim. İlginç bir konu olduğunun ve büyük bi olasılık olmayacağının farkındayım fakat ps4ü olmayan ve teklifle ilgilenmeyenler cevap yazmasın lütfen.

*10 gün ps4 ü kullanıp karşılığında size satın alıp bitireceğim İnfamous:Second Son' ı verebilirim. (sizde infamous:ss varsa MGS: Ground Zeroes alabilirim yada başka oyun parası verebilirim.)
    *Extra olarak ps4 ü aldığım bu sürede oynamanız için veya güvence olarak PS3 + X360 'ımı verebilirim. (PS3'te Last of Us, TLOU:Left Behind (hikaye dlcsi), Uncharted 2 ve 3, Heavy Rain, MGS 4 var)

İst- Kadıköy, Göztepe'de oturuyorum karşılıklı güven sağlanarak bu olay yapılınabilinir. Güvence olarak ps3 + x360 verebilirim

ps4 cafede oynamaya çalıştım olmuyor. O gürültüde o karmaşada oynayamadım oynadığımdan da birşey anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VuLTuRe* -- 3 Nisan 2014; 1:47:36 >

• İhtimal olarak biraz düşük , neden kendiniz alip oynamiyorsunuz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Hacı sen bana 2000 lira ver 10 gün sonra gel al. Beni kime sorsan gösterir" der gibi olmuş.

Karşılığında aynı derğerde veya daha yüksek değerde bir şey bırakmazsan imkansız. Ki, o şekilde bile imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilee -- 22 Mart 2014; 19:00:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İlk mesajda dedim lütfen rica ediyorum yorumsal cevaplar yazılmasın. 6 ay sonra ps4 veya xbox one alabilirim fakat şuan alamıyorum ve infamous: second son oynamak için yüzde 1 şans belki denk gelir diye başlık açtım.

Gene ilk mesajda da dediğim gibi karşılıklı güven sağlanarak yapılmayacak şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VuLTuRe*

İlk mesajda dedim lütfen rica ediyorum yorumsal cevaplar yazılmasın. 6 ay sonra ps4 veya xbox one alabilirim fakat şuan alamıyorum ve infamous: second son oynamak için yüzde 1 şans belki denk gelir diye başlık açtım.

Gene ilk mesajda da dediğim gibi karşılıklı güven sağlanarak yapılmayacak şey değil.

iyi hoşta bunlar elektronik cihazlar ya bozulur falansa.baya bi risk
  • Komsun olsaydim verirsdim aga. Anlayabiliyorum seni bol sanslar. Arada 1200 km var aga

• Bence ayni degerde birsey verirsen karsiligunda ozaman belki kabul eden cikar.

• Dostum kimse kimseye 1500 liralık cihaz için güvenmez,akraban olsa neyse yada arkadaşın vs. kiralamayı yapan işleri bu olan şahıslar var ama çoğu ürün bedelini karttan çekiyor,yada senet sepet işleri veya kimliğini alıyor vb. şeyler yapıyorlar,adam kimliğini alıp ne yapar tahmin etmek zor,adına şirket mi açar ? üstüne hat açıp binlerce liralık fatura bile kitleyebilir,hani ben öyle tanımadığım adama ben şahsen ps4 vermem,evi nerde olursa olsun 10 gün sonra ne olacağı belli değil,belki taşınıp kaçarsın yada cihaza zarar verirsin vs. belki karşı taraf senin evinin adresini alıp gelip ps4 bahanesiyle evini soyabilir,tavsiyem internetten ps4 satın al eline geçtiği günden itibaren yasal olarak 7 iş günü içinde iade hakkın var,5 6 gün takıl oyunla sonra cihazı geri yolla kargoyla yasal olarak bu hakkın var,hiç öyle kiralamayla vs. uğraşma kiralayanlarda az buz para istemiyorlar.http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-kiralik-urunler-kiralik-konsol-gunluk-kiralik-ps4-play-station-4-157044769/detay günlük 90 lira demiş,10 günden eder 900 lira az para değilmiş bunların bir kötü tarafı kiralık cihaz sende patlarsa yandın,bence gereksiz aksiyona hiç girme derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 22 Mart 2014; 20:07:09 >

• Sen oyunu al hocam git bi ps4 cafede oyna 1günde biter bence

• Zannedersem kimse vermez. Kadikoy yildizbakkalda, tek minibus veya arabayla kolayla gidebilecegin ps4 cafe var. Fiyati uygun saati 3-4₺ ps4 icin ve belki infamous oyunlarida vardir.

• Bizim PS kafede PS4 ün saati 5 Tl. İstediğin oyunu oynuyorsun. Kiralama işini unut. Benim kuzen bile bir ara PS2 sini vermemişti kavga etmiştim küçükken

• Aslında yapılmayacak bir şey değil. Sonuçta karşılıklı güven meselesi. Normal tanıdığınız arkadaşımıza, akrabamıza hiç mi cihazı vermedik. Eskiden ilk çıktığı zamanlar kan kardeşime playstation 1 i kaç defa oynaması için verdim günlerce almadığım olmuştu. Üstelik oyun veya para gibi herhangi bir beklentim olmadı. Bunu sizinde yapabilmeniz olasıydı. Fakat şimdiye kadar bu anlaşmayı yapabilecek arkadaş çevresini forumda edinmeniz gerekirdi diye düşünüyorum. Foruma 2008 yılında üye olmuşsunuz beş altı senede bu tarz ödünç verecek bir arkadaş bulamadıysanız bundan sonrasıda biraz zor gibi. Yinede imkansız değil. Hayırlısı olsun.
  • quote:

Herkese Merhaba, aynı başlığı xbox one için açtım birde şansımı ps4 için deneyeceğim. İlginç bir konu olduğunun ve büyük bi olasılık olmayacağının farkındayım fakat ps4ü olmayan ve teklifle ilgilenmeyenler cevap yazmasın lütfen.

*10 gün ps4 ü kullanıp karşılığında size satın alıp bitireceğim İnfamous:Second Son' ı verebilirim. (sizde infamous:ss varsa MGS: Ground Zeroes alabilirim yada başka oyun parası verebilirim.)
    *Veya ps4 ü alıp bu sürede size PS3'ümü verebilirim. (Last of Us, TLOU:Left Behind (hikaye dlcsi), Uncharted 2 ve 3, Heavy Rain, MGS 4 oyunlarıyla)

İst- Kadıköy, Göztepe'de oturuyorum karşılıklı güven sağlanarak bu olay yapılınabilinir. (Evime, arabama girerken görebilirsiniz.)

Acıbademde oturuyorum. 1000 tl kapora bırak yada buna eşdeğer bir varlık 10 günlüğüne xbox one yada ps4 al. İkiside bende var. 10 gün sonra bana bi oyun alırsın ok mi ?

• Başlığı son şansımı kullanmak üzere up'lıyorum ilk mesajı da güncelledim.
    Bugün ps4 cafede oynamaya çalıştım oyun. O gürültüde o karmaşada oynayamadım oynadığımdan da birşey anlamadım.

Özet olarak 10 günlüğüne ps4'ü alıcam ve size infamous satın alıcam (varsa infamous başka oyun) + güvence olarak ps3 ve x360 ımı vericem (eğer oynamak istiyorsanız oyun kablo vs ile birlikte)
  • Keşke sizi tanıma fırsatım olsaydı o zaman bu on günlük takas bana mantıklı gelebilirdi.

• İzmir'e gelme imkanınız var ise buyrun bende misafir olun, bende oynamadım daha oyunu aradan çıkarmış oluruz
  • quote:

Başlığı son şansımı kullanmak üzere up'lıyorum ilk mesajı da güncelledim.
    Bugün ps4 cafede oynamaya çalıştım oyun. O gürültüde o karmaşada oynayamadım oynadığımdan da birşey anlamadım.

Özet olarak 10 günlüğüne ps4'ü alıcam ve size infamous satın alıcam (varsa infamous başka oyun) + güvence olarak ps3 ve x360 ımı vericem (eğer oynamak istiyorsanız oyun kablo vs ile birlikte)

Hocam internette yüzlerce kiralık konsol ilanı var gerçi 10 gün için konsol parasının yarısı çıkıyor.

Bence oyunu 2 günde bitirmeyi amaç edinip second son olan bir makineyi kiralamanız olasılıklarınız arasında bulunsun.
  • kardeş xbox ve ps3 ün sat git bitane 2. el felan ps4 al ne uraşıyon :) 10 günlük kimse vermez. 1-2 gün desen gene anlarım
  • Bu ay sonu norveç'e gidicem %90 . 1 hafta kalıcam eğer kısmet olurda gidersem . O zaman verebilirim sana oynaman için . Ortaköy'de oturuyorum . İrtibatta kalalım
  • keşke yakın ikamet etsekte birlikte oynasaydık, arkadaşa güvenilir tabi ki niye güvenilmesin. donanım haber üyesi birisi bence zaten güvenilir olur yada olmalı.
    bence alın ps4 ve rahat edin zaten elinizdekilerle bile alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatel -- 9 Nisan 2014; 19:00:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.