Şimdi Ara

PS4 ü 24 inch monitör yada daha küçük monitörlerde kullananlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ps4 e bir monitör alacağım mevcut kullandığınız monitörlerden 24 inch ve daha küçüğü varsa fiyat performans yorumları yaparmısınız? ona göre alacağım

• Bundan 6 ay öncesine kadar asus vk228h kullanıyordum dahili hoparlörü ve hdmi çıkışı vardı 22 inç 1080p tavsiye ederim 80milyon kontras ile oyunlarda çok canlı renkler vardı. Ekrana tornavida ucu çarptığı için ezik oluşmuştu , kullanmayı bırakmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 10 Ağustos 2015; 14:51:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-23-i2367fm-genis-ekran-led-ips-monitor.html
    Bunu kullanıyorum hem pc için hem de ps4 için gayet memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 inç viewsonic marka led monitör kullanıyorum yıllardır pc oyuncusu olduğum için alışmakta sıkıntı çekmedim zaten alışık olduğum birşey asıl salona 102 ekrana takınca oynayamıyorum çok büyük geliyor :D
  • Bende asus 24 inch monitör kullanıyorum ips ekran 5 ms tepki süreli vatandan Almıştım,şu an dolar artmasıyla birlikte fiyatlar uçmuş.kulaklık girişi monitörün arkasında olduğudan 2+1 bağlı ses olayını öyle çözdüm. Odan küçükse ve 32 inch tv alcak para kalmadıysa alınabilir, monitörde oynamanın bana göre tek sıkıntısı sürekli ekran başında olmak şöle uzanayım 2 3 metre mesafeden oynayıp keyif yapayım olmuyor

• Aslında oyun performans için monitör daha iyi örnek olarak fifada monitörde daha iyi oynadığımı fark ettim görüntü yayılmayınca daha iyi oluyor

• Hp pavilion 22xi monitör kullanıyorum.3000 liralik led tvlere taş çıkartıyor.Geçen sene 400 liraya almıştım.Bu monitörde oynadiktan sonra diğer tüm tv ler ve monitörler dandik gelmeyr başladı.Akışkanlık,renk,canlı görüntü olsun burda yorumlarda bahsedilenlere fark atar.Kesinlikle pişman olmayacağın bir ürün.

• güncel
  • robokobe2424 R kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen o boyutta monitör kullanmanı tavsiye etmem konsol mu pc mi belli olmuyor sanki masaüstü pc başında oyun oynuyo hissi veriyor 2 metre geride yatağa uzanıp yorgunluk atmak varken tercih meselesi yine de ama ben en küçük 82 ekran imkan varsa da kesinlikle 102 almalısın tadı ozaman çıkıyor gerisi işkence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 12 Ağustos 2015; 15:58:42 >
  • Ps4 için monitör düşünenlere tavsiyem 32' tv almanızdır. Ben monitörü de denedim fakat tv nin tadı daha başka çok daha rahat uzaktan kumanda ve tvnin kendine has özellikleri sayesinde. Bu boyutta hem yakın hem uzak mesafede daha rahat edersiniz.

• Asus vn247h kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senjougahara Hitagi

Asus vn247h kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum.

+1
  • Şu tv nasıl?

• Benim canım tv den yandı input lag süreleri çok yüksek ve tv lerin bu konuda güvenilir bir bilgi bankası yok.Teknik özelliklerini yazmaz çakallar.Bence 27/28 inç 1000 tl altı 1/3 ms tepki süreli monitörü duvara asıcaksın oyun monitörde oynanıyor.
  • 28 inç samsung kullanıyorum uhd çok memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 48 ınc samsung um var zaten tv önerenler kadar benimde aklım basıyordur heralde. görüldüğü gibi monitörü olanlar yazsın derken bunu demek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robokobe2424 -- 14 Ağustos 2015; 15:51:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.