Şimdi Ara

Ps4 ten xboxa gecmek istiyorum sizce mantikli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, eskiden x360 sahibiydim ve hayattaki en sevdigin konsol olabilirdi yeni nesilde de xbox one almistim ilk ciktiginda fakat asiri hantal ve yavasti o yuzden ps4 e gectim fakat ps4 exc oyunlari egosundan 370 lira fiyat bandi olsun burnu kalkikligi olsun beni cok itiyo tekrardan xboxa gecmek istiyorum sizce mantikli mi eski hatallik yavasligi one s veya x te var mi simdiden tesekkur ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hantallık ve yavaşlık derken?

• One X bambaşka bir deneyim. Illa geçeceğim diyorsanız x sürümüne geçin. Onedan 6 kat daha güçlü. Ps4 Pro ile arasında bir ps4 kadar güç farkı var. indirimii bitmek üzere. 1900e yapistirin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 15 Haziran 2018; 16:30:14 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    valla hocam ya x ya s almayı düşünüyorum ps4 şımarıklığı iyice sıktı oyunları resmen satış rakamına göre belirlenmesi yada burnundan kıl aldırmaması hiç hoş değil ve eskiden kalma x360 hayranlığım vardı o yüzden dönmeyi düşünüyorum fakat 4k tv yok bekar evi :) o yüzden s düşünüyorum
  • bence grafik detay takıntın yoksa one x almana gerek yok
  • efe810 kullanıcısına yanıt
    Madem oyle ikinci el 700e bi cihaz bulsaniz sizi goturur sanirim. 4k tv yoksa Xin cazibesi baya bir azaliyor.

• Daha yeni xbox one s aldım ikinci el bende 4k tv var ama denemek amaçlı kullanıyorum bayramdan sonra aklımda olan oyunlarımıda alacağım şuan için fifa oynuyorum gerek menülerde gerekse oyun içi seri bir cihaz öyle hantallık fln sezmedim.
    Ama şunu söyliyim ilk defa konsol aldım one s bile görüntü olarak tatmin edici one x düşünemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4k tvniz yoksa bile ara konsolların supersampling yapma avantajı ve daha stabil ve akıcı fps verme artısı nedeniyle ilk seri konsolları bu saatten sonra (eğer imkanın el veriyorsa)para vermeyin derim.

Ben ilk seri xbox one kullanıyorum.Hantallıktan kastınız arayüz akıcılığı ise adamlar mucizeyi başardı güncellemelerle,twitch izlerken bir oyun açıyorum o yüklenirken twitche geri dönüyorum ondan sonra aklıma mağazadan birşeylere bakmak geliyor oradan mağazayıda açıyorum 4 senelik cihaz zerre kasmıyor,çok hızlı geçiş yapıyor.Bu konuda endişen olmasın.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Usta nerde 1900?

• Kardeşim alacaksanız hızlı olun itopya'da 1900 liraydı 2 gün önce bugün 2700 olmuş. İndirim bitti stoklar gidince bu fiyatları bulamayacaksınız.
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Evet hocam arayuz den bahsediyordum ilk ciktigi zamanda acilmasi bi sekmeden digerine gecmesi oyunu acmasi o kadar yavasti ki adam resmen oyuna baslamadan soguyordu fakat dediginize gore bitmis sanirim indirimdeyken one s yada x almaya calisicam

• Xbox one X alın benxe 4k tv almaya da gerek yok. Hdmi çıkışlı bir monitörün varsa oyunları 1080p yüksek fps'de oynarsın. Yağ gibi akıyor valla konsol, ileride 4k tvler ucuzlar o dönem bir 4k tv çeker One X'i takarsın on numara bir kombin olur.

Simdi ilk seri xboxone larda bile arayuz cok akici adamlar duzgun guncellemelerle cok guzel adam ettiler,o yonde iciniz rahat olsun.

Kesinlikle x alın hocam. One s ten One x e geçen biri olarak farkı kendim direk görüyorum. Menüler açılışlar çok daha hızlı grafikler muazzam fark ediyor. Full hd tv de kullanmama rağmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.