Şimdi Ara

PS4'te YAVAS DOWNLOAD SORUNU YASAYANLAR - ÇÖZÜM BURADA (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
45
Favori
80.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş

https://www.youtube.com/watch?v=Kfl0FlI7JuA&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ps4 pro en iyi 3 dns yi test ettim

https://www.youtube.com/watch?v=Kfl0FlI7JuA&feature=youtu.be

• En güncel mtu ve DNS ayarını verebilir misiniz?

• Guncel DNS var mi?
  • Güncel Mtu diye bir şey olamaz olmamalı, sistem köküne kadar sorunlu, ilk konu açılma tarihinden bu zamana kadar hiç bir şey değişmemiş kabak gibi belli.
    Çünkü bende 77mbit hızla Psn üstünde sadece 1.2 mb download hızı görüyorum, dns, mtu, port, özel ip, özel ipye sınırsız yetki, her bir halt denendi düzelmiyor.

Ethernet kullanıyorum üstelik Wifi filanda değil, hız testi sonuçlarını bile vermiyor o kısım hep boş kalıyor. Normalde 8-9 mb arası bir indirme hızı görüyorum bilgisayarda her zaman.

Modem: Asus Dsl-N17u
    Bağlantı türü: Ethernet
    Psn hız testi: Kullanılan yönlendirici ip parçalarını desteklemiyor olabilir, diyor ve hız testi sonucu bile göstermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 22 Mart 2020; 1:28:47 >
  • grkmsncn kullanıcısına yanıt
    Merhaba aynı sorun bende de var siz bi cozum bulabildiniz mi ???

• Benim ps4 elektrik gidince full format yemek zorunda kaldı sonrasında ps4 sistem güncellemesini 3 günde falan yaptım güncelleme yapılınca düzelir diye ümit ettim ama formattan önce çatır çatır inen oyunlar neredeyse indirilmeye başlamıyor bile önceden hatırlamadığım bi ayar mı yaptım onu da bilemiyorum.

Mtu 1450 dns level3 deniyorum şu an tık yok.

• Arkadaslar ps4 slim kullaniyorum 72' gb lik oyun inerken 15 gb lik kismini cok hizli indiriyor olmasi gibi sonrasjnda inanilmaz yavasliyor saniyede 2 mb inen oyun 170 kb ile inmeye basliyor sorun ne olabilir

• Bu aralar yine büyük ihtimal PS store kaynaklı bı yavaşlama söz konusu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar,

3-4 gün önce başladı herşey WiFi üzerinden dsmart fiber İnternete bağlıyım. YouTube uygulamasından video izlerken HD videolar takılmaya başladı. Sonra Ps4 üzerinden hız testi yaptım daha önce 25 mbit çıkan hız 2 mbit çıktı sonrasında ne yaptıysam hızlanmadı ve şuan hem downloadlar inanılmaz yavaş hem video izleyemiyorum (netflix yada YouTube üzerinden) Dns değiştirdim mtu ayarını 1450 yaptım cihazda yok yok olmuyor 3 mbiti bile göremedim. Telefondan test yapınca 30 mbit hiç bir sorun yok. Bu aletin wifisine ne oldu bilgi ve tavsiyeleri olanlara çok teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.