Şimdi Ara

PS4'te YAVAS DOWNLOAD SORUNU YASAYANLAR - ÇÖZÜM BURADA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
45
Favori
80.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu işlemi yapıp sonradan modemi görmeme sorunu yaşayan oldu mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

Uydunet dnsler bende de işe yaradı, çok teşekkürler.

download haricinde, online oyun sırasında da farketti mi?

Yok kardeş, bf4 oynuyorum ben zaten. Avrupa serverlarının hepsi 5 ti hala 5, bir değişme yok. Lag falan hissetmiyorum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

ben uydunet kullanıyorum
    uynunet dns kullandıktan sonra download sorunum çözüldü.. bir de bu dnsleri deneyin daha da hızlanacaktır

Uydunet, DNS Ayarları:
    62.248.80.161
    62.248.80.162

Çok teşekkürler.Hız olarak değil de bu DNS'lerden sonra kopma olmadı şu ana kadar.
  • Ttnet hipernet var, 32mb hız ama ps4 te 18mb falan görünüyor. Ne ayarı yapmak lazım?
  • Verdiğiniz ayarları buraya mı gireceğiz? ( süper online kullanıcısıyım)
     PS4'te YAVAS DOWNLOAD SORUNU YASAYANLAR - ÇÖZÜM BURADA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada indirme ve yükleme değerlerini test ettim. Bu sonuç çıktı, 20 mb süper online fiber hattım var değerlerin normal olup olmadığı ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

• TTNET için en uygun DNS hangileridir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

TTNET için en uygun DNS hangileridir arkadaşlar?

Up

• quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

TTNET için en uygun DNS hangileridir arkadaşlar?

Şunu deneyebilirsin:

195.46.39.39
    195.46.39.40

PC'de son hız download yapıyorum UyduNet ile ama bu DNS'leri YouTube'a erişim için kullanıyorum.

PS4'de download felç gerçi. Şimdi yukarıda verilen UyduNet DNS'lerini PS4'e girip deneyeceğim.
  • Bu dowland sorunu ne zaman düzelir ya zaten normalde 200 kb la indiriyodum simdi hiç inmiyo

• arkadaş Superonline fiber net var bu ps4te 2.1mb ile güncelleme indirmeye çalışıyoruz
    dns değiştirdim yine aynı
    nasıl çözücez biz bu bağlantı sorununu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid
    Şunu deneyebilirsin:

195.46.39.39
    195.46.39.40

PC'de son hız download yapıyorum UyduNet ile ama bu DNS'leri YouTube'a erişim için kullanıyorum.

PS4'de download felç gerçi. Şimdi yukarıda verilen UyduNet DNS'lerini PS4'e girip deneyeceğim.

Bilgisayar'da bu DNS'leri kullanıyordum, PS4'te deneyince baya uçtu Download.

Wolvfenstein'ın güncellemeleyi 5 dakka da indirdim Vallaha, teşekkürler.
  • hiç bir yöntem işe yaramadı, saniyede 1.5 mb'ı geçmiyor indirme hızı.
  • Lag için DNS değiştirmek faydalı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 27 Mayıs 2014; 0:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Bu arada indirme ve yükleme değerlerini test ettim. Bu sonuç çıktı, 20 mb süper online fiber hattım var değerlerin normal olup olmadığı ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim.

• Arkadaşlar ttnet'i olan ve interneti ağır olanlar için üstteki dns den başka var mı yaw , dün bu dns ile indirmeye başladım watchdogsu ilk değiştirdiğimde gayet hızlandı sonra tekrar eski haline döndü :(
  • http://dns.yandex.com/ adresinde yazan yandex dnslerini kullanabilirsiniz. hızı gayet iyi.

PC'de dns değiştirdiğiniz zaman cmd penceresinden ipconfig /flushdns yaptığınızda dns cache temizlenmiş oluyor ve yeni dnsleri hemen kullanabiliyorsunuz. diğer türlü biraz beklenmesi gerekiyor. PS4'te bu nasıl yapılır bilmiyorum. Kapatıp açmak yeterli olacaktır sanırım.
  • Benimde 16mbps internet hızım var PS4'de oyun indirirken 400-500kbps'yi geçmiyor kafayı yiyeceğim.....DNS değiştirdim hızlanır gibi oldu ama onda da 2de bir indirilemiyor hatası alıyorum...
  • Bunlar yaş DMZ açın rahata erin.
  • quote:

quote:

Bu arada indirme ve yükleme değerlerini test ettim. Bu sonuç çıktı, 20 mb süper online fiber hattım var değerlerin normal olup olmadığı ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim.

gayet iyi bu kadarı sana yeter yani bende bf4te 10mbsyle oynuyorum lag olmuyor.(aynı paketi kullanıyoruz)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.