Şimdi Ara

PS4 Slim anlam veremediğim sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar öncelikle Selamun aleyküm. Yıllardır kullandığım 500 GB PS4 slim modeli cihazım anlam veremediğim şekilde sorun çıkartmaya başladı son zamanlarda Call of Duty Modern Warfare oynarken maç bitiyor birden oyunun müziği kesiliyor oyun ekranı donup kalıyor Options tan uygulamayı kapat diyorum uygulamayı kapatmıyor PlayStation yeniden başlat diyorum PlayStation sistemi yeniden başlatılıyor ekranında donup kalıyor yeniden imkanı yok baslatmiyor başlamadığı için PlayStation ı tekrar aktif hale getirmem için güç kablosunu çıkartıp tekrar takarak açmam gerekiyor çünkü cihaz bana başka bir seçenek bırakmıyor internet te bu sorunu araştırmama rağmen pek birşey bulamadım oyunla alakası olduğunu zannetmiyorum sistemsel bir problem olsa gerek sizce neden böyle yapıyor makine artık emekli olma zamanı mı geldi yoksa içinde toz pislik felan mı birikti de böyle yapıyor bir türlü çözemedim yardımlarınızı bekliyorum sevgili Donanım Haber deki dostlar. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 20 Mart 2021; 8:56:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.