Şimdi Ara

PS4 Slim 500gb + Prime oyunlar + 2021 Mart plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 PS4 Slim 500gb + Prime oyunlar + 2021 Mart plus
    Merhaba arkadaşlar PS4 slim kasa 2 kolu olan az kullanılmış ps4 ve hesabım satılıktır. Hesap otomatik olarak plusu yenilemiş durdurmayı unutmuştum. Ayrı ayrı satmıyorum bilginiz olsun. Oyunlara detaylı bakabilirsiniz indirimde alınmış çoğunu oynamaya fırsat bulamadım. Elden satış önceliğimdir.

Kutulu; RDR2, Uncharted 4, God of War 3, Gran Turismo, Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank, Crash bandicoot

Dijital olarak satın alınmış olanlar;
    God of War
    Marvel's Sipder-Man
    Days Gone
    Battlefield 5
    Assassin's Creed Odyssey
    Grand Thef Auto V
    Fifa 20
    Tom Clancy's The Division 2
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    The Last of Us Remastered
    PUBG
    Need For Speed Payback
    NBA 2K18
    Knowledge is Power
    Injustice 2
    Frantics
    Fifa 19
    Fifa 18

Plus;
    Absolver
    Batman Arkham Knight
    Batman
    Beyond: Two Souls
    Bioshock
    Bloodborne
    Borderlands: The handsome collection
    Bombing Busters
    Call of Duty: Modern Warfare
    Conan Exiles
    Darksiders II: Deathinitive Edition
    Darksiders III
    Dead by Daylight
    Detroit: Become Human
    Deus Ex: Mankind Divided
    Dirt Rally 2.0
    For Honor
    Foul Play
    Friday The 13th
    Goat Simulator
    Heavy Rain
    HorizonChase Turbo
    Knack
    Mad Max
    Mafia 2
    Metal Gear Solid V
    Never Alone
    Nioh
    Portal Knights
    Ratched & Clank
    Rayman Legends
    Rime
    Shadow of The Colossus
    Sniper Elite 4
    Soma
    Sonic Mania
    Sonic Forces
    Starblood Arena
    Steep
    Sims 4
    The Surge
    Titanfall 2
    The Witness
    Trials Fusion
    Uncharted Collection
    Uncharted 4
    Rush of Blood
    XCOM 2
    Yakuza Kiwami
    Wipeout omega collection
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • remotion R kullanıcısına yanıt
    Hocam umarım para yollamamışsındır şöyle bir konu gördüm.

https://forum.donanimhaber.com/forumda-dolandirildim-nick-kaanbalci07-konuyu-silmeyip-dogru-yere-tasirsaniz-sevinirim--135195369

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    yok yollamadım taze dolandırıldım :) elden veya önce ürün sonra para dışında alışveriş yapmam dersimi aldım

ben de biraz işkillendim bayadır aktif değilmiş o yüzden buraya yazdım belki birisi bayrak kaldırır diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: remotion

yok yollamadım taze dolandırıldım :) elden veya önce ürün sonra para dışında alışveriş yapmam dersimi aldım

ben de biraz işkillendim bayadır aktif değilmiş o yüzden buraya yazdım belki birisi bayrak kaldırır diye
    Valla çok sevindim hocam. Sabah alınık ps4 ilanıma mesaj gelmiş konu sahibi satmak istediğini söyledi. Elden teslim istediğimi söyleyince cevap gelmedi o arada da arkadaşın kullanıcı adını arattım ve bunu öğrendim. Konu açacaktım ama üşendim açıkcası birisi para yatırsa vicdan azabı çekerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro satıyorum arkadaşlar konuma bakabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolandırıcı alert aman dikkat
  • bu adi herif dolandırıcıdır. sakın bulaşmayın. konu savcılığa iletildi. süreç devam ediyor.er ya da geç ulaşılacak bu şerefsize. tanıyan bilen varsa adresini bunun bana pm den atarsa memnun olurum.
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    yeni yaşadığım için bu duyguyu bilirim hani param bir hayır işine gitse zerre üzülmezdim ama böyle olunca kafayı yiyor insan uyarı için yine de sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

bu adi herif dolandırıcıdır. sakın bulaşmayın. konu savcılığa iletildi. süreç devam ediyor.er ya da geç ulaşılacak bu şerefsize. tanıyan bilen varsa adresini bunun bana pm den atarsa memnun olurum.
    O konuya bakip hesabim calindi ve seni dolandirdi. Azicik kafani çalıştırsaydin keske hesap adi kaanbalci parayi isteyen baska biri sifir zekayla is yapiyorsun sonra vay efendim dolandirici. Ben gereken yerlerle yazışmayı yapip hesabi actirdim sen bu kafayla dolandirilmaya devam et. Vay arkadas okumadan dolandirici dile dosemisler acip okuyun detayları da oyle yaftalayin milleti. Ayrica o cevap vermedi diyen zat ben sadece ps4 satmaktan vazgectim oyunlarla satmak istedigim icin cevap yazmadim.

• Adamdaki yüzsüzlüge bak arkadaş hala konuşuyor ve bunları savcı tutuklamadan salıveriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentJhao

O konuya bakip hesabim calindi ve seni dolandirdi. Azicik kafani çalıştırsaydin keske hesap adi kaanbalci parayi isteyen baska biri sifir zekayla is yapiyorsun sonra vay efendim dolandirici. Ben gereken yerlerle yazışmayı yapip hesabi actirdim sen bu kafayla dolandirilmaya devam et. Vay arkadas okumadan dolandirici dile dosemisler acip okuyun detayları da oyle yaftalayin milleti. Ayrica o cevap vermedi diyen zat ben sadece ps4 satmaktan vazgectim oyunlarla satmak istedigim icin cevap yazmadim.

Alıntıları Göster
    Namussuzluğu iyi bildiğin için iyi niyetimizi kullanıyorsun. Fotoşop yapıp indirim geçerli diye ekran görüntüsü atan namussuzsun sen. Kapına polis gelince ne yapacaksın bakalım? Üslubun bile aynı. Allah çıkartır o paraları senden. Sevdiğin insanlar gözünün önünde zarar görsün. Ben batmam ama sen batacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 9 Nisan 2020; 11:56:41 >
  • Yav arkadasim sen neyi anlamiyorsun konunun benimle alakasi yok. Savciliga verdigin adam benim hesabimi calip seni dolandiran kisi. İp adresleri mac adresleri mevcut benim kimseden korkum cekincem yok cunku seni dolandiran ben degilim. Allah yar ve yardimcin olsun ama azicik kafani calistirman da gerektigini belirtiyorum her seyi Allahtan beklememek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentJhao

Yav arkadasim sen neyi anlamiyorsun konunun benimle alakasi yok. Savciliga verdigin adam benim hesabimi calip seni dolandiran kisi. İp adresleri mac adresleri mevcut benim kimseden korkum cekincem yok cunku seni dolandiran ben degilim. Allah yar ve yardimcin olsun ama azicik kafani calistirman da gerektigini belirtiyorum her seyi Allahtan beklememek lazim.
    :) Allah işini bilir sen merak etme.
  • Adamdaki azime bak arkadaş nerdeyse 3 üncü köprüyü ilana koycak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.