Şimdi Ara

PS4 Sistem Güncellemesi 5.0 Betası Bugün Başlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi 5.00'ın beta programına seçilen kullanıcılar için bugün yayınlanacağını duyurdu.

Kod adı “Nobunaga” olan PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi 5.00 ile Bildirimler sekmesi Hızlı Menü'ye ekleniyor.

Böylelikle PlayStation tuşuna basılı tutarak erişilen Hızlı Menü'de yükleme / indirme durumu, mesajlar ve parti davetleri görüntülenebilecek. Hızlı Menü'ye ‘Partiden Ayrıl’ seçeneği de eklendi. Böylelikle partiden kolaylıkla çıkabilecek ve oyuna geri dönülebilecek. Ek olarak, Hızlı Menü açıldığında ekranın sağ üst köşesinde sistem saati de görüntülenebilecek.

Bildirimler kısmında da değişiklikler var. PS4'te bir film veya TV şovu izlerken pop-up bildirimlerini devre dışı bırakmaya olanak tanıyan yeni bir ayar eklendi. Ayrıca pop-up bildirimlerinde mesaj ön izlemelerini kapatma seçeneği ve siyah, beyaz olmak üzere renk değiştirme seçeneği eklendi.

Arkadaş listesi yönetimi kısmında yapılan güncellemede ise ‘Favori Gruplar’ sekmesinin yerine 'Özel Listeler' sekmesi ekleniyor. Arkadaş listesini oluşturmaya ve düzenlemeye yarayacak bu yeni sekme belirli gruplara kolaylıkla erişmeyi sağlayacak. Örneğin, Destiny takım arkadaşlarınızın özel bir listesini oluşturabilir ve onlara kolayca istek gönderebilirsiniz.

Ayrıca sistemin ana ve alt hesap sistemleri de elden geçirildi. Bu özellikle ile ebeveynlerin çocuklarının PSN'de neye erişebileceklerini yönetmeleri için yeni araçlar sağlanacak. Bunların bir kısmı veya tümüne PC'den veya akıllı telefondan ulaşılabilecek.

Bunların dışında mesajlar kısmında iyileştirmeler, yeni yayın özellikleri (örneğin PlayStation 4 Pro için Twitch aracılığıyla 1080p 60fps yayın yapabilme imkanı), PlayStation VR için 5.1ch ve 7.1ch sanal çevresel ses desteği ve yeni sistem dili seçenekleri bu güncellemenin getirdiği diğer özellikler.

Güncelleme ile ilgili tüm detaylara PlayStation Blog üzerinden ulaşabilirsiniz. 

• İndiriyorum şimdi kod gelmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta kod isteyen varsa 2 tane fazladan var.

EDIT: Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pissacore -- 17 Ağustos 2017; 18:48:34 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şuna bak dişe dokunur Birtane özellik yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Beta kod isteyen varsa 2 tane fazladan var.

Aman ÇOK BÜYÜK güncelleme canım meraktan çatlıyoruz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildirim arkaplan rengi eskiden siyahtı sonradan beyaz yapmışlardı hoşuma gitmemişti. seçenek olarak sunmaları iyi oldu. Ama asıl beklediğim PERFORMANS YAMASI. Bazen PS3 ten çok daha fazla yavaşlıyo menü geçişlerinde vs. Keşke PERFORMASI İYİLEŞTİRSELER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

bildirim arkaplan rengi eskiden siyahtı sonradan beyaz yapmışlardı hoşuma gitmemişti. seçenek olarak sunmaları iyi oldu. Ama asıl beklediğim PERFORMANS YAMASI. Bazen PS3 ten çok daha fazla yavaşlıyo menü geçişlerinde vs. Keşke PERFORMASI İYİLEŞTİRSELER.

Bildirim derken trophy de dahil degil mi siyah daha guzeldi.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    trophy kısmı da siyah oluyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 17 Ağustos 2017; 20:42:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Ben şahsen, 3 ay önceki güncellemeden sonra çift hdmi monitörümde geçişlerde sorun yaratmaya başlamıştı, onun düzeltilmesi umuduyla betaya katıldım ama gelen yeniliklerde farklı bir hava yaratmış. Sen yeni güncellemeden ne tarz bir yenilik bekliyorsun bilmiyorum tabi.
  • Bende de 2 kod var isteyene verebilirim.

Edit: Kodlar bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 17 Ağustos 2017; 21:57:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk işim bildirim rengini siyaha çevirmek oldu.
  • Umarım bu güncelleme ile de arayüz hızlanır,çünkü ps4 slim konsolunu kullanıyorum,ve arayüz kasıyor,hatta bugün kendi kendine sistem yazılım hatası bile verdi,ve bir kaç dakika sonra normale döndü.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kaldıysa alabilirim

• fazladan kodu olan bana da verebilir mi? neler geldiğini çok merak ediyorum...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bana verebilir misin kodu rica etsem, çok merak ediyorum neler geldiğini.

• Teşekkür ederim

• Kardeşlik işi 7 kişiye çıkıyor yanlış anlamadıysam. Aile hesabı olayı geliyor bu güncelleme ile...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Ben şahsen, 3 ay önceki güncellemeden sonra çift hdmi monitörümde geçişlerde sorun yaratmaya başlamıştı, onun düzeltilmesi umuduyla betaya katıldım ama gelen yeniliklerde farklı bir hava yaratmış. Sen yeni güncellemeden ne tarz bir yenilik bekliyorsun bilmiyorum tabi.

Hocam ciddiye alma, dalgaya vur geç Forumca öyle yapıyoruz

• Kodu kullanmayacak arkadas olursa talibim, sağolun

• Sony altı tane kod yolladı, altta hepsi. PSN Türkiye'den redeem edin:

72DJ 5NNP K4D2

EB8T R3NQ QC93

E5A5 JKNP 8APJ

867F 5CN8 QBP5

77C9 EQNA F9FD

J36Q B9NF JMN2
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.