Şimdi Ara

PS4 SAHİBİYİM FİFA 17 İÇİN XBOX ONE ALICAM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps4te sahibiyim fifa 17 oynuyorum xbox one alıcam fifa 17 için oyunun xbox onede daha güzel olduğunu söylediler deneyenler yorumlayabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla ben one s ile oynuyorum fifa17. gayet güzel. hatta süper. ama ps4 ile oynamadım hiç.
  • Alabilirsiniz Fifa xboxda oynanır.

• xbox one s sahibiyim. Ayrıca arkadaşımın playstation 4'ün de de fifa 17 oynadım. Ancak arada xbox one aldıracak kadar bir fark göremedim. Xbox' ın en büyük avantajı online kısmı.
  • Her iki konsolu deneyimlemiş biri olarak, FIFA 17 dahil, online oyunların performansı Xbox'ta çok daha iyi. Eğer FUT, sezon tutkunuysan Xbox alman mantıklı.
  • xo alışınca ps4 unutulacak demedi deme
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerKomiser Ziver Bey

xo alışınca ps4 unutulacak demedi deme

tam tersi oldu. xboxı açıp oyun oynamıyorum. İndirim ve oyun yönünden ps4 süper. Kullanıcı sayısı da çok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: cag17

xbox one s sahibiyim. Ayrıca arkadaşımın playstation 4'ün de de fifa 17 oynadım. Ancak arada xbox one aldıracak kadar bir fark göremedim. Xbox' ın en büyük avantajı online kısmı.

Hocam hiç mi fark yok çok fark var gibi

• Ben de şunu merak ediyorum, xo'da dijital oyunların fiyatı psn deki fiyatlarla aynı seviyede mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: cag17

xbox one s sahibiyim. Ayrıca arkadaşımın playstation 4'ün de de fifa 17 oynadım. Ancak arada xbox one aldıracak kadar bir fark göremedim. Xbox' ın en büyük avantajı online kısmı.

Hocam hiç mi fark yok çok fark var gibi

Dediğim gibi varsa bile xbox one almaya değecek kadar değil. Ancak online oyunlarda Xbox altyapısı daha iyi.

Yeni çıkan oyunların fiyatları aşağı yukarı aynı. Ancak ileriki zamanlar da PSN'de oyunlar biraz daha ucuz oluyor.

Kardeşlik olayında Xbox forumu daha sade ve güvenilir bence. Daha çok oyun bulma şansı olmasına rağmen PS 4 kardeşlik forumu çorba gibi.

Birde de EA access olayı var. O da xbox için çok büyük avantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 31 Ocak 2017; 9:45:56 >

• Onlinede anca geceleri akiyor oyun sabahlari gene biraz delayli oynuyorsunuz arti olarak cok coins kasarim felan demiyorsan iyi legendleride alman zor. Ama benim tercihim genede xbox.

• muratdm M kullanıcısına yanıt
    Göreceli bir mesele ben hiç ps4 de 25 liraya oyun olmadım ama xo da bir çok oyun aldım o paraya

• Oynanış-Grafikler:İkisi arasında fark göremedim
    Online-Bağlantı-Oyuncu Kitlesi: Ps4 hakkında fikrim yok, Xbox One S'de ise gayet iyi
    Gamepad rahatlığı: Dualshock 4 biraz parmaklarımı yoruyordu,Xbox One Controller ise çok rahat ve konforlu.

Ama sırf bunlar yüzünden konsol değiştirilir mi pek sanmıyorum.
  • Hiç bir fark yok iki konsolda da oynadım fark var diyenler konsoluna toz kondurmayan tipler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.