Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler buraya yazdığım için kusura bakmayın ne yaparsam yapıyım kendi hesabımı ana hesap olarak etkinleştirilmiyorum 6 ay devre dışı bırakmaktan tütün sonyi aramaya kadar herşeyi yaptım bilen biri lütfen yardımcı olabilirmi
  • fifa 21 online kardeşlik arıyorum, pm atabilirsiniz

• Arkadaşlar Cyberpunk 2077 için sec hesap almak istiyorum fakat böyle bir hesap aldığımda kendi ana hesabım üzerinden oynayıp kupa kazanabilir miyim ?

• venomemre1907 kullanıcısına yanıt

Kısa ve net cevaplayayım: Hayır  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba....Şuan arkadaşlarımda olmadığı için deneyemiyoruz ama duyduklarımdan dolayı yazmak istedim....Bir hesap; PS4'te hiç Pri olmasa; 2 kişi PS5 'de pri olarak kullanabiliyor mu? Forumdan birisi oynuyoruz diyordu  

• Arkadaşlar merhaba ilk defa konsol sahibi oldum kardeşlik ile ilgili hiçbirşey bilmiyorum sayfaya bir göz gezdirdim ama anlamadım 2 arkadaşımda ps 4 var bende ps 5 var ortak oyun alıp oynayabiliyor muyuz ? Mesela fifa 21 aldık aynı anda birbirimizle oynanabiliniyor mu ?
  • Return Zuha kullanıcısına yanıt

Bana boş lakırdı gibi geldi veya geçici sistem açığıdır. Psn bağlantısına sahip iki ayrı cihazda aynı hesabın uzun süreyle pri kalabilmesi bence imkansız  

Edit: İki ayrı cihaz derken iki tane ps4 veya iki tane ps5’i kastediyorum. Bir ps4 bir de ps5’te olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 10 Aralık 2020; 20:16:40 >
  • Ps4 pri plus arayisindayim. Birkac aylik zamanı kalmis olsa da yeterli şimdilik.

Bastan almak isteyen varsa da birlikte alabiliriz. Ps5 pri, ps4 pri ve ps4sec olacak sekilde paylaşım yaparız.

• Ps5 icin de kardeslik 4 deki gibi mi devam ediyor bir degisiklik var mi ?

• doruktr kullanıcısına yanıt

Bir hesabın ps5’te primary olması ps4’te de aynı anda primary olmasını engellemediği için ortak çalışan oyunlarda 2 primary + 1 secondary şeklinde 3 kişiye kadar kardeşlik yapılabiliyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Bir hesabın ps5’te primary olması ps4’te de aynı anda primary olmasını engellemediği için ortak çalışan oyunlarda 2 primary + 1 secondary şeklinde 3 kişiye kadar kardeşlik yapılabiliyor  

Cevap icin tesekkur ederim.

• Merhaba

Yeğenim ile dijital oyun kardeşliği ile oyunlarımızı ortak olarak oynuyoruz.

Forumda satılan primary hak oyunları alsam, yine ikimizde aynı şekilde oynama imkanımız var mı?

Yoksa sadece birimiz bu primary hakkı tanımlayıp kendi cihazında oynayabilir.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamerx

Merhaba

Yeğenim ile dijital oyun kardeşliği ile oyunlarımızı ortak olarak oynuyoruz.

Forumda satılan primary hak oyunları alsam, yine ikimizde aynı şekilde oynama imkanımız var mı?

Yoksa sadece birimiz bu primary hakkı tanımlayıp kendi cihazında oynayabilir.

Teşekkürler

Kimin ps pri olarak tanimlarsaniz o kisi oynayabilir
  • dogi1907 kullanıcısına yanıt

Bende bu şekilde tahmin etmiştim. O zaman Pri-Sec alıp, sec hesabı yeğenime vereceğim. Ama o sadece Sec ile oynayacak, kendi hesabında trophy kasamayacak değil mi?

Teşekkürler.

• dreamerx kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Ya da siz alip oynayip bitirdikten sonra o hesabi deaktif edip yegene vereceksiniz o kendi hesabinda oynayacak. Yani ya cift hak alip sizin dediginiz sekilde ya da sirayla oynama seklinde devam edeceksiniz
  • dogi1907 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, konu anlaşılmıştır.

• Arkadaşlar merhaba geç de olsa aranıza katıldım. Bir sorum olacak belki sorulmuştur önceden ama 3 senedir sahibi olduğum psn hesabımı son zamanlarda pek kullanmıyorum ve yıllık psplus ödemesini az da olsa hafifletecek bir yol arıyorum. Sahibi olduğum hesabı pri veya sec (hangisini yapabilirim bilmiyorum) şeklinde güvenilir bir arkadaşla para karşılığı ortak kullanımını yapabilir miyim ? Teşekkürler şimdiden
  • Beyler arkadaşım ps4 aldı bende 3 senedir plus var . Daimi kardeşlikle benim plus oyunlarimi oynayabilir mi ??
  • ibrahim.42 kullanıcısına yanıt

Evet, oynayabilir  

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.