Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet siz oyunu indireceksiniz, kardeşiniz sizin hesaba girip kütüphaneden oyunu indirecek ve cihazına inecek...

Aslında çok basit iş psn kardeşliği ama aynı zamanda karmaşık geliyor ilk başta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Evet siz oyunu indireceksiniz, kardeşiniz sizin hesaba girip kütüphaneden oyunu indirecek ve cihazına inecek...

Aslında çok basit iş psn kardeşliği ama aynı zamanda karmaşık geliyor ilk başta
    Çok teşekkür ederim ilginiz ve cevabınız için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Bir sorum olacak. Kardeşim ile kardeşlik yapıyoruz :) BF5 aldı kendisi. Bende SEC olarak indiridim oynuyorum single player. Ancak online devam edelim dedik. PS Plus alacağız ama kimin hesabından aldığımız fark eder mi ? Yani benim kendi hesabımdan ps plus almam yeterli mi yoksa illa BF5 sahibi kardeşim olduğu için onun mu ps plus alması gerekiyor ?
  • Arkadaşlar merhabalar,

Şu konuda dünyanın mesajını okudum kendim yapabileyim diye ama beceremedim ya da böyle bir şey olmuyor mu acaba diye de kendi kendime sordum.

Benim bir plus üyeliğim var. Arkadaşımın da plus üyeliği var. pes 2020yi kendi pluslı hesabıma indirdim.
    Bu oyunu ikimiz karşılık nasıl oynarız. Sorum bu.

O kardeşlik olayını yaptık. birincil olarak kendi hesaplarımızı birbirimizin makinesine tanıttık. O benim hesabımdan kendi makinesine oyunu indirdi. Ama şu an ben oyuna giremiyorum kitli gösteriyor. oyuna girmeye çalışınca da satın al diyor.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsufulits

Arkadaşlar merhabalar,

Şu konuda dünyanın mesajını okudum kendim yapabileyim diye ama beceremedim ya da böyle bir şey olmuyor mu acaba diye de kendi kendime sordum.

Benim bir plus üyeliğim var. Arkadaşımın da plus üyeliği var. pes 2020yi kendi pluslı hesabıma indirdim.
    Bu oyunu ikimiz karşılık nasıl oynarız. Sorum bu.

O kardeşlik olayını yaptık. birincil olarak kendi hesaplarımızı birbirimizin makinesine tanıttık. O benim hesabımdan kendi makinesine oyunu indirdi. Ama şu an ben oyuna giremiyorum kitli gösteriyor. oyuna girmeye çalışınca da satın al diyor.

Teşekkürler.
    çözüldü
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    İndirmeye çalıştığınız eklenti plus'a özel bir şey mi?
    Eğer öyleyse, sizin öyleyse sizin hesabınızda plus tanımlı olmadığı için indirimezsiniz. Ama belki plus sahibi hesapla indirirseniz, eklenti içeriğini kendi hesabınızda kullanabilirsiniz. Belki. Daha önce plus'la hiç eklenti kullanmadım.

• Ps4 ile kardeşlik olayını yaptım kardeşimle. Şimdi anlamadığım bir sorunum var.

Bizim cihazda iki hesabımız (ben ve oğlumun) ve ayrıca kardeşimle yaptığım kardeşlikten dolayı primary olarak onun hesabı var.

Plus üyelik bana ait, plustan indirdiğim COD oyununu bizim cihazdaki oğlanın hesapla oynayamıyoruz. Plus olan benim hesabımla oynanabilir gözüküyor.

Bunun sebebi ve çözümü nedir acaba ?

• reef1905 kullanıcısına yanıt
    Kardeşlik 3 ayrı hesapla yapılamıyor, bu yüzden sorun yaşıyorsunuz.
    Oğlunun da codu oynayabilmesi için senin pluslı hesabının ps4’te ana hesap olması lazım, kardeşin senin hesabını ana hesap yapmışsa oğlun oynayamaz.
    Yani özet olarak; oğlun ve kardeşin arasında bir seçim yapmalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Kardeşlik 3 ayrı hesapla yapılamıyor, bu yüzden sorun yaşıyorsunuz.
    Oğlunun da codu oynayabilmesi için senin pluslı hesabının ps4’te ana hesap olması lazım, kardeşin senin hesabını ana hesap yapmışsa oğlun oynayamaz.
    Yani özet olarak; oğlun ve kardeşin arasında bir seçim yapmalısın
    Teşekkür ederim cevap için...

• Arkadaşalar benim şimdi yeni açtığım bir psn hesabım var plus üyeliği de var. Ben plus'ın eskiden verdiği oyunları da oynamak istiyorum. Forumdan zamanında hesap açıp bütün plus oyunlarını kütüphaneye eklemiş bir tane hesap alsam(sec, pri veya çift hak olabilir) bu hesaptaki bütün oyunları oynayabilirim değil mi? Aynı şekilde online da oynayabilir miyim?

Edit: Ayrıca bu hesabı alsam oyunların kayıtlarını silebiliyor muyum? Sıfırdan başlamak isterim çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eduyardo -- 25 Nisan 2020; 2:34:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşım bi Plus hesabı verdi ordan gta 5 i indirdim ancak kilit var ve bu içerik yalnızca lisansa sahip olan diye hara veriyor. Oyunu indirdim ancak kilitli bi yöntem var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdemirdmr -- 25 Nisan 2020; 12:2:44 >
  • eduyardo E kullanıcısına yanıt
    Alacağın eski ayların ücretsiz plus oyunları eklenmiş hesaba da ayrıca plus üyelik alırsan eski oyunları oynayabilirsin.
    Sonrasında bu hesabı ana hesap yapıp indireceğin oyunları kendi hesabında baştan oynayabilirsin.

• ugurdemirdmr U kullanıcısına yanıt
    Oyun tam olarak indiyse ve arkadaşının verdiği hesabı ana hesap olarak etkinleştirmişsen kilit çıkmaması gerekir

• Ana hesap olarak etkin değil ve hesaba giremiyorum şu an.

Ana hesap değilse oyunda kilit çıkması normal, arkadaşın ana hesap yapman için vermediyse o hesap işine yaramaz

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    O zaman oyunu siliyorum 🤷🏼‍♂️. Boşa indirdik. Çok anlamadığım için soruyorum bi hesap daha verdi onda da 3-4 tane satın aldığı oyun var ben o hesabı kullanıp indirebilir miyim yoksa hesabın sahibinin bi onayı vs gerekiyor mu

Hesabı kimden aldıysan onunla konuşman daha doğru olur.
    Hesabı ana hesap olarak etkinleştirmene izin veriyorsa oyunları indirdikten sonra kendi hesabında oynarsın.

• Sec hesap nfs heat arıyorum

• Arkadaşlar forumdan kardeşlik yapmayı düşünüyorum ama bu kardeşlik olayının herhangi bir zarar var mı? Makine banlanması, playstation'daki diğer psn hesabının hacklenmesi, ana hesaptaki kart bilgilerinin gözükmesi gibi problemler yaşanır mı? Yoksa en fazla aldığımız hesap mı patlar? Bir de battlefield 1 pri veya çift hak için ne kadar ödemeliyim tahminen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 28 Nisan 2020; 13:23:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    Kart bilgilerini kayıtlı tuttuğun hesabın ile kardeşlik yaparsan her iki taraf da kart bilgilerini görebilir ama güvenlik nosunu göremez.
    Kardeşliğin bir diğer riski; evin her an FBI veya Yakuza tarafından basılabilir, bunlara hazırlıklı olmalısın.
    Son olarak, BF1 çift hakkın ederi 20 TL’dir (en son Ekim 2019’da storeda 22 TL’den satılmıştı) ama muhtemelen bu fiyata satana denk gelemezsin

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.