Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşımla beraber kullandığımız hesaptan. DLC sipariş pre-order yaptık. Eklenti çıktı fakat ben eklentiyi oynayamıyorum. Hesap bende Primary olarak aktif. Arkadaşım secondary olarak kullanıyor onda sıkıntı yok. Araştırdım fakat sorunuma çare bulamadım.  PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi)

Lisansları geri yükle dediğimde 8 lisans yüklüyor son lisansta bu hatayı veriyor. Var mıdır çözümünü bilen?

• Arkadaşlar selamlar,

Arkadaşımla kardeşlik yaptık. Onun hesabı bende ana hesap, benimki de onda ana hesap. İkimizde de ps plus vardı benimki bitti. Şimdi online oynamak için onun plus hesabından yararlanabilir miyim yoksa tekrar üyelik mi almam gerekiyor?

Edit: Arkadaşlar biraz kurcaladım. Şöyle oluyor galiba. Online yine oynayabiliyorum. Diğer hesabın ps plus oyunlarını da oynayabiliyorum ama kendi hesabımdaki ps plus oyunlarını oynayamıyorum. Doğrularsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WayneCorp -- 8 Mart 2020; 13:1:0 >
  • Merhabalar bi arkadaştan ps4 aldım.arkadaşıyla kardeşlik hesabı var. Benim kendi önceden kullandığım hesabında var onu da kuracağım. Arkadaşımın kardeşlik hesabında oynadığım oyunlar ve kazandığım trophyler benim kendi hesabıma tekrar kardeşlik kurmadan eklenir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smlk kullanıcısına yanıt
    Trophyler hesaba özeldir, trophy kazandığın hesap ile girersen görürsün, başka psn hesabı ile girersen göremezsin

• WayneCorp W kullanıcısına yanıt
    Evet, aynen editte yazdığın gibi oluyor

• darkmenx kullanıcısına yanıt
    Elimde division 2 dlcsi bulunmadığı içİn deneme şansım yok fakat Ubisoft’un azizliği olabilir.
    The Crew oyununda da Wild Run dlcsi sadece sec hesapta aktif oluyordu, bu oyunda da öyle yapmış olabilirler, Ubisoft desteğe ulaşıp sorun derim.

• 1 YIL PSN PLUS
    85TL
    SEC.
    PRI BENDE

HESAP AÇILMADI, Ortak bulunduğu takdirde açılacak, zam gelmeden önce açalım.
    İçinde 1 yıllık plus üyeliği olan pri. hesap tekliflerine açığım (üyelik sonunda hesap iade edilmez)
  • Arkadaşlar merhaba, bir konuda bilgi almak istiyorum. Benim psn hesabım Ahmet ve Mehmet te ana hesap olarak tanımlı, ikisi de oyunları indirip oynayabiliyor, benim cihazımda ise sadece Ahmet ana hesap ancak ben Mehmetten çektiğim oyunları da oynayabiliyorum :) bu durum ban vb bir soruna yol açar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Benim PS4 kardeşlik yaptığım kişinin benim bütün kütüphanede ki oyunları indirdiğini nasıl kanıtlarım?

Birde kardeşliği ona çaktırmadan nasıl sonlandırırım? PSN Plus bittikten sonra bağı koparmak istiyorum ve bu durumda indirdiği oyunlara ne olur?

Ya da sorunu çözmek için kendimi pri yapabilir miyim?
  • Merhaba,

Bende şunu sorayım daha önce spotçudan mk almıştım baya oynadım karakter fatality falan açtım. Sonra sattım şimdi tr dijital alsam aynı save ve yüklü dosyalar ile oyuınu görür mü? Örneğin 2 tane cd li farklı bölgelerdeki gow çalışmamıştı. Ayrı iki oyun gibi görmüştü. Tr de ki spotçular ile tr psn aynıdır ama değil mi bölge olarak ?
  • NOWITZKI kullanıcısına yanıt
    Yüklü dosyalar ile kastettiğin oyunu çalıştırmak için gereken ana veriler ise onları dijital sürümde tekrar indirmen gerekir, kutulu sürüm ve dijital sürüm dosyaları ayrı oluyor.

Save dosyanı kullanabilmek için de daha önce spottan oynadığın kutulu oyun hangi bölgeye aitse dijital alacağın sürüm de aynı bölge olmalı.
    Örneğin TR psnden almayı düşündüğün için save dosyanın uyumlu olması için kutulu oynadığınının kutusu arkasında bölge nosu 2 olmalı, 2’den farklı ise save malesef uyumlu olmayacaktır

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam
  • Arkadaşlar bir arkadaşımın hesabını kullanmak istiyorum iki kişi kullanacağız
    Ben sec hesap kullanacağım arkadaş kendi hesabına giriyor ama hesap olarak etkin yapıyor sonra ben aynı hesaba giriyorum benim hesabın sec olması lazım iken ikimizde hesaptan atıyor

Bunu nasıl çözeriz arkadaşın ne yapması gerekiyor?? Bende bu olayları çok bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Etkinlestırdım diyor hesaba ben girince onu atıyor sonra ben hesap yönetiminden bakınca ana hesap etkinlestırme bende yine aktif görünüyor o tekrar giriyor bu seferde ben hesaptan atılıyorum böyle saçma sapan birşey oluyor.

Bu arada kendi hesabım vardı onu denemek için arkadaşa verdim aynı sorun yine oldu oysa benim hesap benim makinede ana hesap olarak duruyor, arkadaş girince yine attı beni, neyi yanlış yapıyoruz ?

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Aynı psn hesabına ikiniz aynı anda giremezsiniz.
    Hanginiz pri kullanacak ise o kişi hesabı cihazında ana hesap olarak etkinleştirecek, oyunu indirecek ve sonrasında başka bir psn hesabından giriş yaparak oyunu oynayacak.
    Sec kullanacak kişi de oyunun bulunduğu hesaptan giriş yapıp oynayacak.

• Bir arkadaşla bir oyun için anlaştık. Ben şimdi arkadaştan hesap bilgilerini alıp ikinci hesap olarak sisteme eklesem ve ordaki oyunu indirsem kendi hesabımdan oynayabiliyorum anladığım kadarıyla. Peki bu eklediğim hesabı kaldırsam yine de bu oyunu oynayabiliyor muyum? veya satın aldığım kişi hesabının şifresini değiştirse yine de oynanır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Aynı psn hesabına ikiniz aynı anda giremezsiniz.
    Hanginiz pri kullanacak ise o kişi hesabı cihazında ana hesap olarak etkinleştirecek, oyunu indirecek ve sonrasında başka bir psn hesabından giriş yaparak oyunu oynayacak.
    Sec kullanacak kişi de oyunun bulunduğu hesaptan giriş yapıp oynayacak.
    Anladım. Kardeşim. Peki arkadaş online olarak FIFA oynuyor oyuna para da yatırdı , oynadığı hesap ana hesabı , şimdi arkadaş yeni kullanıcı oluştursa ve yeni kullanıcıdan giriş yapıp FIFA oynasa kazandığı kupalar , saveler, oyuna yatırdığı paralar vs, aynen sıkıntısız oynayabılır mı?

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Hayir, yatirdigi paralar, save dosyasi, kupalar vs. daha once hangi hesaptan oynuyorsa orada kalir.
  • Merhaba bende şimdi Spiderman çift hak var. Bunu oyunun hesabından değil kendi ana hesabımdan oynuyorum. Şimdi ben Primary spiderman deluxe editon alıp dlc leri devam eden oyunumda kullanabilmek istiyorum. Acaba mümkün mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Spidermanin olduğu hesabın psn bölgesi ile alacağınız deluxe editionın psn bölgesi aynı ise mümkün, kaldığınız yerden save dosyalarını kullanarak devam edersiniz

• Sorun yaşayan varsa bu gruba bakabilir PS TR
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.