Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşlik ea access de çalışıyor mu bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar forum üzerinde hesap hakları satılıyor bildiğiniz üzere hepimiz için iyi de oluyor. Benim sorum sec hak sahibi bir kullanıcı hesap mail adresi v.s. Gibi bilgileri değiştirip pri hal sahibini mağdur edebilir mi? Eğer hesap mail adresini değiştirebiliyor ise böyle bir durumla karşılaştığımızda hesap elimizden uçmuş mu oluyor yoksa geri döndürmenin bir yolu var mı? tüm sayfalar olmasa da biraz kurcaladım ama bulamadım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

• amras35 A kullanıcısına yanıt
    şimdi cihazimda ana hesap olarak etkin edilmemis bir hesapta deneme yaptim,gecerli bir başka mail adresi girince onayla butonu aktif oluyor..fakat arada bi fark var benim o aktif edilmemiş hesap bir baska cihazda ana hesap yani pri degil..heralde bir başka makinede ana hesap ise sec olan hesap ulasamiyodur o bolume...

yok hayir oydu buydu pri-sec ona bakmiyoruz eger hesabin adi ve sifresi varsa o zaten ayni kisinin oyunu yukleyip oynamak istedigi bir baska cihazdir,ister ana hesap yapar isterse yapmaz,normalde bir hesabin sifresinin baskasina verilmemesi gerekiyor degil mi,eger hesap sifresi varsa o zaten ayni kisidir gozuyle bakiyorsa hesabi girdigi her cihazda bilgilere erişme ve her turlu oynama olabilir,neden kisitlama yapsin ki diye dusunmeden edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 10 Ağustos 2019; 21:11:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• du bakali zorlaya zorlaya ogrenicez işin dogrusunu

• Valla bende çözüm bulamadım sec hesabım yok hiç. Alım satım tarafında bu aralar bir dolandırıcılık durumları oluşmaya başladı onun çözümü nasıl olur diye düşünürken aklıma geldi bu. Sırf meraktan sec hak satın alacam 😂

• amras35 A kullanıcısına yanıt
    Karşı taraf kötü niyetli ise pri-sec hangi hakka sahip olduğu farketmeksizin diğer tarafı mağdur edebilir, bu yüzden kardeşliği güvenebileceğiniz kişiler ile yapmalısınız.
    Olası bir kötü niyet/mağduriyet vakasında da hesabın güvenlik bilgilerini (PSN ID, doğum tarihi, vb.) biliyorsanız Sony müşteri hizmetlerini arayarak kurtarmak mümkün olabiliyor

• kardeslik takas-satiş forumundaki satiş yapan uyelere buradan yaziyorum,oyunu sattiktan sonra oyun adini silip satildi yaziyorsunuz,birakinda neyi ne kadara sattiniz gorelim..

• Pri hesap aldık diyelim, hesabı nereden ana hesap olarak etkinleştir diyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Pri hesap aldık diyelim, hesabı nereden ana hesap olarak etkinleştir diyoruz?
    Hesap bilgilerini girerken etkinleştirmek için soruyor. Etkinleştirme yapmadan geçtiysen: Ayarlar - Hesap Yönetimi - Ana PS4 Sistemi Olarak Etkinleştir
  • Merhabalar. Rdr2 sec hesap edindim. Kendi hesabımda psn plus üyeliğim mevcut ve ana hesap olarak psn+ olan hesabı etkinlestirdim.Rdr online olan bölüme giriyor ancak karakter seçiminde comfirm seçeneğini kullanamıyorum. Varımdır bunun bir çaresi. İyi akşamlar

• Evet gider, aynı hesapta plus yenilemesi yapmadıkça plusla ücretsiz verilmiş oyunlar gider

• merhaba milyonuncu kez sorulmusa özür dilerim ben ana hesabımdakı oyunları sec hakla kiralamak satmak istiyorum sorularım sunlar :D

1) benim 30 a yakın oyunum var bunları satmak için ne yapmam lazim ?

2) 30 oyunum içinde sadece pubg yi satmak istiyorum hangi yolu izlemliyim ?

3) diyelim pubg yi satın alan kisi ben ona aylık mı verdim yıllık mı yada ne kadar sürelik ?

4) pubg yi ahmete verdim mehmete cemale diger gruplarada verebiliyor muyum ? (aynı anda)

5) pubg alan kisi kötü niyetli biri cıktı hesabıma bise olur mu ? (2. dogrulama aktif telefona msj geliyor)

simdiden tskler
  • dert35 kullanıcısına yanıt
    30 a yakin oyun hepsi ayni hesaptami belirtmemissin,ayni hesapta ise hesabi komple satman gerekir,icinden sadece pupg ayirmanin bir imkani yok..

ayri hesaplarda ise pubg hesabin sec. sattigin zaman hesabi alan kisi kotu niyetli ise senide magdur eder,hesabim calindi vs seklinde basvurursan,tum bilgilere sahipsen belki geri alirsin ama ugrasirsin..

cift hak olarak verirsen zaten komple elden cikarmis satmis olursun,sec yada pri hakkini verirsen bir nevi kiralama gibi oluyor zaten ama süre diye birsey olmaz..oynadiktan sonra o da bir baskasina verebilir yada elinde tutar istedigi kadar..sec hakki bircok kiside olabilir fakat ayni anda ikinci bir sec oyuna giremez,sistem oyundan atar diğerini..bir oyunun lisansinin ikiden fazla cihazda olmasina da sony ps ne gozle bakar bilemiyorum..

kisaca kendin gibi guvenecegin kisiler olursa bir sorun cikmaz ama hicbirseyin garantisi yok..benim bu konulardan anladigim kadariyla sorularina cevaplarim bu sekilde..

• bir sorum olacaktı pri hesap sahibi mail şifresini değiştirebilirmi?

• mail sifresini degistirebilir tabi ki..

• Fifa 20 için zaman daralıyor, yine aynı sorular geliyor akıla :)

kısa bir örnekle sorayım;

Ben kendi cihazımdan ultimate sürüm satın aldım. Daha sonra kendi hesabımı kuzene verdim, kütüphaneden indirdi ve benim hesabı ana hesap yaptı..

Hediye paketler, kendi cihazımdaki kendi hesabıma gelecek ama sadece o ile oynayabileceğim,diğerlerinde kilit olacak.. (yan hesap yapılmayacak)

Kuzen ise, hediyeleri alamayacak fakat kendi cihazındaki tüm hesaplar üzerinden oynayabilecek..

Bu mudur olay?

Yoksa benim cihazdan satın alınmış olsa da, kuzen benim hesabı ana hesap yaptığı için hediyeler ona mı gidecek?
  • Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Hediyeleri sadece oyunun alındığı hesaptan giriş yapıp oynayacak olan kullanır, ana hesap da yapsa başka hesaplar kullanamaz

• Arkadaslar kolay gelsin bi konu hakkinda bir aikintim var simdi playstationumu sattim kardeslik vardi hesapta ve kendi hesabimdan ciktim oyunlar silinmeden hesaba giria yapmadan oynayabilecegini dusunuyordum yalniz suan hesaba gris yapmadan oyun oynayamiyor sattigim kisi acaba kardeslik yaparken ana makina yi obur hesap secti bende onun makinayi ana makina sectigim icin mi normalde psn plus uyeligime giria yapmadanda yuklu olan oyunlari oynayabilmem gerekiyor cunku hepsi cihazin hafizasinda nasil bir yontem izlemem lazim

• bu_rock01 kullanıcısına yanıt
    biraz eksik anlatim var sanirim,sattigin cihazdaki oyunlar senin hesabinla mi yoksa kardes dedigin kisinin hesabinla mi satin alinmis indirilmis oyunlar ?

senin hesabini kullanmasin ama oyunlari oynayabilsin mi diyorsun ?

sattigin cihazdaki oyunlar hangi hesapla alinmissa o hesapla giris olmadikca nasil oynayabilir ki ?bu zaten mumkun degil..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Belki tam anlatamamis olabilirim ana ps hesabi benim hesap benim hesabimin sifresini girmeden direk oyunlari oynamasini istiyorum

Ben ps ikinci el almistim aldigim kisinin oyunlar duruyordu oynayabiliyordum kardeslik ile alinmamis oyunlardi adam kendine hesap almisti hesabindan cikis yapmisti sonradan ben cihazi formatlayip kendime plus uyelik aldim oyunlari ordan indirdim birde kardes hesap yapmistim oda benim indirdigim oyunlari indirip oynuyordu

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.