Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
318
Favori
462.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Kendime ait plus hesabım var
    Forumdan sec Rdr2 almayı düşünüyorum. Rdr2 sec hesabından online oynama a imkanım var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rommy6719 kullanıcısına yanıt
    Kendine ait olan plus hesabını ana hesap olarak etkinleştirirsen (yani pri yaparsan) alacağın sec hesap rdr2 ile online oynarsın

• Arkadaşlar merhaba yeni ps4 pro aldim, sormak istedigim arkadaşimda digital oyunlar mevcut bana ücretsiz verebilirmi nasil yapacagimizi bilmiyoruz ikimiz ayni anda oynayabilirmiyiz , onun oyunlarina bisey olurmu simdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Usamaki9

Arkadaşla hep 1 aylık plus alıyorduk benim hesap üzerinden, ben onun önceden aldığı plus oyunlarını oynayabiliyordum ama en son 3 aylık plus aldığımızda artık onun plus oyunları full kilitli duruyor bende indiremiyorum maalesef, sorun ne olabilir ki? Ne değişti?
    Şuan bende de ps plus görünmüyor, ana kullanıcıda olmasına rağmen. Sanırım bir şeyler değişti.

• oveo531 O kullanıcısına yanıt
    Usamaki9 U kullanıcısına yanıt
    Ps4’üm yanımda değil kontrol edemiyorum fakat bir değişiklik olsa forumda ayrıca konuşulurdu diye düşünüyorum, lisansları yenilemeyi deneyin belki sorunu bu şekilde çözersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ps4’üm yanımda değil kontrol edemiyorum fakat bir değişiklik olsa forumda ayrıca konuşulurdu diye düşünüyorum, lisansları yenilemeyi deneyin belki sorunu bu şekilde çözersiniz
    Tamamdır, eğer bir çözüm bulursam yazarım.
  • Arkadaşlar merhaba. Bir sorunum var ps4 te kardeşlik yaptım cihazım cd okuma probleminden dolayı bozuldu ve yenisi ile değişti. Yeni gelen ps4 te kardeşlik yaptığım hesabı ana hesap olarak aktif edip oynayamıyorum. Çözümü bilen var mı?
     PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi)

• teqnyc T kullanıcısına yanıt
    Çözüm paylaştığınız ekran görüntüsündeki ikinci paragrafta yazıyor. Eğer o şekilde çözemiyorsanız mesai saatleri içerisinde Sony müşteri hizmetlerini arayarak durumu açıklayıp önceki cihazınızdaki hesabın deaktif edilmesini talep edebilirsiniz.

• Merhaba rdr2 mortal kombat 11 için PSN kardeşliği yapmak istiyorum yardımcı olacak arkadas varmi

• Psn kardeşliği ile ilgili birkaç kaynak okumamam rağmen kafamdaki bir soruya hala tam bir cevap bulamadım.

İki tarafta da Plus üyelik olduğu ve herkesin kendi hesabının primary, diğer hesabın ise secondary olduğu bir kardeşlikte aynı oyunu iki taraf da oynayabiliyor diye anladım. Örneğin, bende GTA V yüklü, arkadaşımda ise FIFA. Arkadaşım benim hesabı secondary olarak ekleyip GTA V, ben ise arkadaşımın hesabı secondary olarak ekleyip FIFA oynayabilir miyim?

Diyelim ki oynuyoruz. Herhangi bir kısıtlama var mı? Madalya, kupa, rozet vb. kazanılmadığını biliyorum ama online olarak aynı anda FIFA veya GTA V oynayabilir miyiz?

Not: İki taraf da Ps+ üyesi ve iki tarafta da kendi hesapları primary, diğer tarafın hesabı ise secondary tanımlı.
  • Arkadaşlar malum tr psn fiyatları uçuk kardeşlik yaptığım arkadaşım var tr psn kullanıyoruz 1 hesapta tr den alınma plus var ben şimdi başka bir us psn hesabı açsam bu tr hesap ile us psn i kardeşlikte kullanabiliyormuyuz?

• Ayrı ayrı kişiler ile kardeşlik yapacaksan kullanabilirsin

• fimi kullanıcısına yanıt
    Kardeşliği dediğinin tersi şekilde yaparsan hem oyunları karşılıklı oynar hem de kupaları kendi hesabında kazanıyor olursun.

Yani kendi hesabın secondary olarak kalacak arkadaşının hesabını primary yapacaksın, arkadaşın da kendi hesabını secondary kullanıp senin hesabını primary yapacak

• kusura bakmayin tam anlamak istiyorum mevzuyu..

anladigim kadariyla
    primary hesap oyunun satin alindigi hesap,bu hesabin mail adres,dogum tarihi,iki aşamali guvenlik bilgilerini degistirip kullansan bile satan kişi art niyetliyse işi bozar mi ?

secondary hakkin nasil ortaya ciktigini anlayamadim,bu hak ayri bir hesap mi neyin nesidir,uyuz oldum ya aklima gelen sorular cok olunca kafam.karisti fena..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ozetleyeyim;
    Sony, ps4 ile birlikte bir psn hesabina alinmis olan oyunun iki farkli cihazda oynanabilmesine imkan tanidi.
    Bu nasil oluyordu?
    Ilki psn hesabindan giris yapip o hesap uzerinden hesabi cihazda etkinlestirmeden oynamak ki buna secondary (kisaca sec) deniyor.
    Primary (kisaca pri) ise ayni psn hesabini baska bir cihaza giris yapip o cihazda etkinlestirip oyunu indirmeyi baslattiktan sonra cihazdaki diger farkli bir hesaptan oynamak oluyor.
    Dolayisiyla ps4 devri ile birlikte pri-sec kardeslikleri dogmus oldu, tabi ki bu kardeslik oldugu icin guvenebileceginiz kisiler arasinda yapilmasi gerekir aksi taktirde hesabi caldirabilirsiniz
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    tşk..yani sec yada pri sahibi art niyetli ise iş patlar diyorsun..

Muhakkak

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    tşk..icinde oyunlar olan ilk gunden beri kullandiğim hesabi satmak istesem ama mail adresim kendim icin onemliyse degistirip baska bir mail yazsam ve o sekilde çift hak sattigimda cevrimiçi kimliğime ne oluyor ?sattigim hesapla birlikte mi gidiyor ?

Evet gider, çevrimiçi kimliği değiştirebilme özelliği geldi fakat değiştirsen dahi eski kimliğini başka hesap açıp ona alamıyorsun diye biliyorum

• Hiçbir şey anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.