Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ana hesap hocam plus hesabım. Deneme maksadıyla oyunun bulunduğu sec hesabı pri yaptım. Daha sonra plus hesabımdan oyuna giriş yaptım ve oyunu oynayabildim arkadaşımla bu kez. İlginç bir sıkıntı çözemedim doğrusu
  • Kesin 40 kere soruldu ve yazıldı ama pek ilgilenemediğim ve net olarak anlamak için tekrar sormak istiyorum.

1- İlk olarak aynı PS4 üzerinden 1'den fazla hesap "Ana Hesap" olarak durabiliyor mu? Yani ben kardeşlik hesabı olarak aldığım tüm hesapları zaten "Primary" olarak alıyorum. PS4'ümde tamamını "Ana Hesap" olarak tutabilir miyim? Evetse, sayı olarak sınır var mı?

2- Asıl gelmek istediğim yer "PSN PLUS" olayı.

X: Benim kendi hesabım. Oyunların tamamını bunun üstünden oynamak istiyorum
    Y: Primary olarak aldığım herhangi bir oyun hesabı. Bunu X hesabımdan oynamak istiyorum. Haliyle Y Ana Hesap olarak durmak zorunda.
    P: Primary olarak aldığım PLUS hesabı olsun.

Şimdi X hesabımdan Y deki oyunu online olarak oynamak istiyorum. Yani Y Ana Hesap olacak. Haliyle P'nin de Ana Hesap olarak durması gerekecek.

Bu mümkün müdür?

• merhaba,

forumdan bir arkadastan pri-sec olmak uzere cift hak olarak bir hesap satın aldım. bigiler icinde psn hesap bilgileri ve mail hesap ve sifre bigileri de var .

soru :

hesap ps4'ümde pri olarak tanımlı. bu hesaba girip FIFA18 actıgımda online oyunlar icin bende olmayan baska bir mail adresine dogurulama kodu gonderiyor. haliyle mail adres bilgileri bende olmadıgı icin giremiyorum.

Bunu nasil iptal edebilirim? Oyun benden once oynandıgı icin belli bir seviyeye gelinmiş. bunu nasil sıfırlayabilirim ?

yardım icin simdideden tesekkurler.
  • Arkadaşla Ocak ayı indirimlerinde Spider-Man Deluxe Edition almıştık. Arkadaşımın hesabı bende ana hesap. Benim oyunu yeni oynama fırsatım oldu o yüzden yeni fark ettim DLC'ler bende gözükmüyor. Sebebini bilen var mı?
  • Dlcleri indirmemiş olabilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onalh O kullanıcısına yanıt
    Hesap pri olarak tanımlıysa kendi hesabına geçip oynarsın, sec olarak o hesaptan girip oynamaya çalıştığın için böyle oluyordur, sec oynayacaksan bilgileri hesabı aldığın kiliye sormalısın.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    DLCler satın alınmamış olarak gözüküyor :)
  • charnel kullanıcısına yanıt
    Evet mümkündür, aynı anda en fazla 16 hesap cihazda ana hesap olarak bulunabilir.

• Sen pri kullanıyorsun sende niye satın alınmış gözüksün

Oyunu indirirken nasıl oyunun alındığı hesaba girip indirdiysen dlcleri de oyunun alındığı hesaba girip indirmen gerekiyor

evet , hesap pri olarak tanımlı ve diger kendi hesabımdan oyunu oynayabiliyorum. oyunun bulundugu hesaba girdigimde dogrulama kodu istiyor (sec hesap sahibi olsam oynayamacagım.)

dogrulama codu isteyen hesabın mail bilgileri var. resetleme sansım olmuyor mu ?
  • onalh O kullanıcısına yanıt
    Doğrulama kodunu sana hesabı çift hak olarak satan kişi koymuştur, onunla görüşüp çözebilirsin, doğrulama kodunun resetlenip resetlenmediğini bilmiyorum hiç denemedim.

• Oyun adı: Fifa 19
    Pri-Sec: SEC
    Alındığı ülke: TR
    Fiyat: 80
    İletişim: WhatsApp(0537 736 67 68)
    Ödeme: Havale-EFT (Yapı Kredi)
    Diğer hak: Bende
  • Merhaba;

Şimdiye kadar hep psn plus için yıllık ödeme yaptım ancak şu anda yıllık ödeme den ziyade hesabı ortak almak istiyorum. Bunu yaparsam sec olarak aldığım fifa 19'u bu ortak alacağım psn hesapda oynayabilirmiyim? ya da kendi hesabımda nasıl oynayabilirmiyim? yeni hesap alacağım için kendi hesabım by pas mı olur? ve bunu sorunsuz nasıl yapacağım. ortak yıllık psn hesabı Satışı yapan var mı? sorularımla sizleri bunalttıysam kusuruma bakmayın.
    tesekkurler
  • Beyler sec hesap kullanıyorum pubg de.Oyun içerisinden aldığım pass ler itemler falan sorunsuz olarak kullanabilir miyim acaba?Pri hesapta ben aldığımda faydalabilir mi bu itemlerden vs. lerden?
  • Beyler güncel dijital satış takas konusu varmı. Bana division lazım pri hak satan varsa uygun fiyata alınır veya kiralayan

• quote:

Orijinalden alıntı: JusTDoiT94

Oyun adı: Fifa 19
    Pri-Sec: SEC
    Alındığı ülke: TR
    Fiyat: 80
    İletişim: WhatsApp(0537 736 67 68)
    Ödeme: Havale-EFT (Yapı Kredi)
    Diğer hak: Bende
    Arkadaşım bu 80 lira yı psn üzerindenmi yoksa banka yoluylamı veriyoruz birde sen bana hesabını şifreni veriyorsun sec yada pri nasıl ayarlanıyor cevaplarsan sevinirim zahmet olacak tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boRa. -- 17 Şubat 2019; 10:14:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SATILIK BOL OYUNLU HAZİRANA KADAR DEVAM EDEN PS PLUS HESABI

Psn hesabımdaki bütün oyunları oynadığım için satıyorum plus üyeliğim haziran ayının sonuna kadar devam etmektedir.
    Başka oyunların olduğu hesaplarla takas ta yapabilirim amacım başka oyunlar oynamak
    Düşünenler iletişime geçebilirler
    Far cry primal
    The witcher 3 wıld hunt
    Hıtman
    Assassin creed origins
    Battlefield 4
    Battlefield 1
    Call of duty black ops 3
    Battle royale
    Spiderman deluxe
    Onrush
    Pes 2018
    Steep
    Tom clancys ghost recon wildlands
    Bloodborne
    Dead by daylight
    F1 2017
    Fallen legion flames of rebellion
    For honor
    Mafia 3
    Soma
    Portal knights
    Wrc 7 fıa world championship

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirtix -- 16 Şubat 2019; 7:49:12 >
  • Arkadaşlar black ops 4 de ds4 yöntemini nasıl yapıyoruz bilen varsa yardımcı olabilir mi. Kolu güç menüsünden kapatıyorum tekrar Ps düğmesine bastığımda ayni yerden devamediyor. Kolu kapatmadan diger hesaba geciyorum bu sefer hata veriyor

• Cihat__ C kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaslar son guncellemeden sonra bo4'te ds4 yontemi calismiyor gibi seyler soylemislerdi, oyunun ana konusunu bulup orada sorabilirsiniz, bo4'te artik ds4 yontemi calismiyor olabilir
    Olabilir hocam ben yeni aldım oyunu ya ben beceremedim yada kalktı

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.