Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Plus için kardeş olmak istiyen var mı sec. hesabı paylaşabilirim.
  • thanatos13 kullanıcısına yanıt
    Olmaz tabi ki, x hesabını hem a cihazında hem b cihazında primary tanımlayamazsın sadece birinde primary tanımlayabilirsin.

O yüzden a veya b’den birinin x hesabıyla giriş yapıp plusı x hesabından kullanması gerekir, diğeri de x hesabını primary yapıp kendi hesabından oynayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Peki bir şey soaracağım ben sec. psn plus alsam diğer hesaplarda da aktif olmuyor değil mi ? mesela kendi ana hesbaım var burada indirdiğim psn plus oyunları var onları oynamak için başka bir sec. psn plus eklesem olmaz
  • Kendi hesabına eskiden indirdiğin plus oyunlarını primary plus hesabı alsan bile oynayamazsın yine kilitli olurlar, ancak kendi hesabına plus aldığında oynarsın

Ben de tam bunu soracaktım. Malum hiç ps plus almayanlara şuan 130tl 1 yıllığı hemen alayım diyecektim. Gerçi PS Plus oyunlarından hangisini oynuyoruz ki? 1 yılda verdiği en iyi oyun bloodborne.

Var mı bu yıl içerisinde plusın verdiği oyunları oynayan?
  • thecash50 kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla o kampanya hiç plus almayanlarla sınırlı değil, hesabın plus üyeliği kampanya dönemi içerisinde bitmiş ise de yararlanılabiliyor.
    Plus oyunları konusu kişiden kişiye değişir, oynamamış olduğum oyun plusla verilirse illa şans veriyorum, mesela bu ay steepi indirdim oynuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Halihazırda bir arkadaşımla kardeşlik yapıp oyunları ortak kullanıyoruz fakat benim ayrıdan almak istediğim oyunlar oluyor bir oyunun sec hesabını alıp oynayabilir miyim oynamak için o sec hesabına login olup mu oynamam gerek

psn plus arkadaşımın hesabından kullanıyorum bu sec oyunla online oynayablirmiyim

umarım anlatabilmişimdir
    Teşekkürler cevap için. Ben zaten kardeşimle çaprazlıyorum hesapları. Ana hesap kardeşimde olacağından sıkıntı yok, kendi sekonder hesabım bende kalacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • marjinaltr M kullanıcısına yanıt
    Sec hesap dediğimiz sadece o hesaptan giriş yaparak oynayabileceğin anlamına gelir.

Başka oyunun sec hakkını alıp o hesaptan girerek oynayabilirsin fakat yazdığından anladığım kadarıyla plusı sec olarak kullanıyorsun, bu durumda sec hak alacağın oyunla online oynayamazsın.
    Tek istisna sec hak alacağın oyunun ds4 yöntemini destekliyor olması, eğer oyun ds4 yöntemi destekliyorsa oyuna sec olarak giriş yaptıktan sonra ds4 yöntemiyle plus hesabına geçerek online oynarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 16 Ocak 2019; 4:6:20 >
  • Sec hesap sahibi maili değiştirebilir mi

• Merhabalar arkadaşlar. Bu hafta içerisinde ps4 aldım ve yakın bir arkadaşımla psn kardeşliği yapalım dedik, onun oyunlarını kendi makinemde oynayabilmem için. Onun hesabını kendi sistemimde primary yaptım, kendi hesabım secondary, aynı şekilde onun ps sisteminde de benim hesabım pri, onunki secondary. Ben oynarken sıkıntı çıkarmadı ancak arkadaşım oyundayken onun playstationında lisans sorunu verdi, oyun15 dakika sonra askıya alınacaktır bildirimi verip oyunu kapattı.arkadaşım Lisans yenileme-doğrulaması yapmasına rağmen bu hata tekrar geldi ve yine oyunu kapattı. Sizce sorun ne olabilir ve çözümü nedir? Yardımlarınızı bekler, iyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faylayzir -- 19 Ocak 2019; 3:55:29 >
  • Faylayzir F kullanıcısına yanıt
    Sec hesapla oynarken stabil internet bağlantısı gerekiyor, anlık da olsa psne erişilemezse bu hatayı verir.

Modemi ve internet bağlantısını kontrol edin.

• Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. İnternet bağlantımızda herhangi bir sıkıntı yok gayet stabil. Banlanma yasaklanma gibi şeyler okuduk, endişelendik haliyle.sizce böyle bir durum olabilir mi? Çünkü lan kablosu bağlı arkadaşın pssinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faylayzir -- 19 Ocak 2019; 10:52:29 >
  • Arkadaşlar plus üyelik almak istiyorum ve aynı zaman fifa 19'da istiyorum. En uygun şekilde nasıl halledebilirim ortak olacak birileri var mı?
    Stabilite sadece kabloyla bağlamaya bakmaz, modem kaynaklı bir hata veya bulunulan bölgenin internet altyapısından da kaynaklanabilir. İkiniz aynı hesaba aynı anda girmeye çalışmıyorsanız banlanma gibi birşey de sözkonusu olamaz kaldı ki aynı anda girmeye çalışsanız dahi en fazla güvenlik amaçlı kısa süreki ip banı oluşabilir o kadar.

• waybe kullanıcısına yanıt
    Yanlış konudasınız, store indirimleri veya oyun satış konularına bakmanız gerekiyor.

Teşekkürler hocam.
    Hocam merhabalar İnternet bağlantısını kontrol etmemizi istemiştiniz. Şimdi onunla alakalı çalışma yapıyoruz ancak ps4teki nat tipi type 3,bunu nasıl type 2 veyahut 1 yapabiliriz?

Type 3 ise kabloyla bağlı değilsiniz demektir, bildiğim kadarıyla type 3’ü kablosuz bağlantılarda veriyor (tüm kablosuzlar değil zira kablosuz bağlanıp type 2 alındığı da oluyor)

Type 1 nasıl olur ben de bilmiyorum çünkü type 1 için kablonun hiç arada modem/router olmadan direk cihaza bağlı olması gerekir deniyordu, bu da nasıl olabilir bilmiyorum özel bir hat gerekir herhalde.

Type 2’yi ise modem/routerdan ps4’e kablo çekerek sağlayabilirsiniz.

• Günaydın;

Forumdan pri hesap aldığımda, hesabı cihaza pri olarak tanımladıktan sonra kendi ana hesabımdan oyunu oynamak istesem oyunun sec sahibi sıkıntı yaşar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balliba -- 22 Ocak 2019; 7:49:11 >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.