Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi hesabinda gozukmuyormus nasil gozukcek biliyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba konuyu baya okudum ancak gözüme çarpmadı. Bir sorum olucak. Psn kardeşliği için illa ki plus üyeliği almam gerekiyor mu ? Çünkü online oynanmayacak. Birde en fazla 2 tane ps4 de mi yapabiliyoruz yani 3 veya 4 tane olsa olmuyor mu ? teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyline1892 -- 15 Ağustos 2017; 20:00:19 >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam plus + işareti de gözükmüyor zaten. Her şeyi düzgün yaptığıma eminim daha önce de yapmıştım çünkü.

• RomuLuSLoBYo R kullanıcısına yanıt
    Oncelikle sunu soyleyeyim, kardeslik yapsaniz dahi plus uyelik alinmamis olan hesapta plus isareti gorunmez, bu gayet normal, sadece buna bakmamaniz gerekir.
    Fakat bir ps4'te plus uyelige sahip herhangi bir hesabi etkinlestirdiginizde o ps4'teki diger tum hesaplar da bu tek hesabin plusi sayesinde online oynayabilir, sizin durumda sorun ne bilemiyorum fakat online oynayamayan arkadasin ps4'unde plus uyelikli hesabi tekrar etkinlestirmesini (veya etkinlestirmenin aktif olup olmadigini kontrol etmesini) isteyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyline1892

Merhaba konuyu baya okudum ancak gözüme çarpmadı. Bir sorum olucak. Psn kardeşliği için illa ki plus üyeliği almam gerekiyor mu ? Çünkü online oynanmayacak. Birde en fazla 2 tane ps4 de mi yapabiliyoruz yani 3 veya 4 tane olsa olmuyor mu ? teşekkürler :)

Plus üyelik şart değil.
    Bir hesabın pri ve sec olarak iki hakkı bulunuyor, bunu nasıl 3-4 ps4'te kullanmayı düşünüyorsun? %50 sulandırarak mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    sadece meraktan sordum yanıt için teşekkürler

• Yöntem 2 de iki ps'de de internet şart mı

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Yöntemi gerçekleştirebilmek için şart fakat yöntemi gerçekleştirdikten ve istenen oyunları indirdikten sonra pri hakkı kullanacak ps4'te internet olmasa da olur.
    Sec hakkı kullanacak ps4'te ise internet bağlantısı olması gerekiyor.

• Merhaba arkadaşlar bir sorum var. Biz 2 arkadaş oyun aldık benim hesaptan. Ben kendi hesabımı secondary yaptım oda primary. Şimdi aldığımız oyuna premium pass almak istiyorum ama arkadaşım istemiyor. Şimdi ben farklı bir hesaptan premium pass eklentisi alsam ana oyuna bunu nasıl aktif edebilirim ve kullanılmayan diğer hakkı satabilir miyim. Teşekkürler şimdiden.
  • Merhaba arkadaşlar Fifa 18 ve Gran Turismo Sports'u arkadaşımla almayı düşünüyoruzda early access hediyeleri sadece oyunun alındığı hesapta mı aktif olur? Bir diğer sorum ise bu oyunların primary secondary sistemiyle çalışmama riski var mı ?
  • Hocam hediyeler her zaman iki hesabada yüklemiyor. Ben arkadaşımla battlefield 1 deluxe edition aldıydık iki hesabımıza da deluxe hediyeler geldi. Fakat 3.5m para yüklü gta 5 aldık para sadece oyunun alındığı hesaba yüklendi diğer hesap sıfır para ile başladı oyuna. Belki daha bilgili bir arkadaş yardımcı olur. Diğer sorunuz için ise her oyun için pri-sec durumu kesin oluyor diye biliyorum ama siz yine oyunun sayfasında oyunla ilgili bilgilendirme yazısınım en altında bu çift hesap ile ilgili standart yazı yazıyor oradan kontrol edebilirsiniz.

• Fifa 17 yi kardeşlik ile almıştım hediyeler sadece oyunu aldığımız hesaba gelmişti hocam

• pes 18 i psn kardeşlik ile almak istiyorum varsa ortak olmak isteyen özelden mesajlaşalım
  • Yeni güncelleme ile Aile sistemi geliyor herhalde, 7 kişiye kadar kardeşlik olabilecek. Beta güncellemesinden anladığım durum bu...
  • Ps3'teki gibi yaparlarsa 10 numara 5 yıldız olur

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batmanvigilante -- 25 Eylül 2017; 2:11:33 >
  • Umarım kusura bakmaz ve sorularımı cevaplarsınız.Başlangıç sayfalarını okudum kardeşlik primary , secondary kısmını anladım sıkıntı olmaz sanırım.
    1)Bir arkadaşımla kardeşlik yaptık diyelim.O benim hesabımı primary yaptığı için benim makinanın içi onun ekranında gözükecek sanıyorum.Bende ki oyunları oynamak için kendi makinasına indirmesi gerekmiyormu zira onun PS4 ün harddiskinde mevcut değil oyunlar.
    2)Ayrı ayrı PSN Plus ımız var.Ben PS Store dan Fifa18 alsam, kendi makinamda secondary hesap üzerinden almış olacağım bu durumun bana negatif bir yansıması olur mu.Soru tekrarı olacak ama Fifa 18 i arkadaşım da ayrıca download edecek mi.Karşılıklı oynama konusunda bir sıkıntı oluştururmu ?İkimiz de ayrı ayrı online oynayabilirmiyiz.
    3)PSN Plus da da kardeşlik yapılabiliyormuş , tek üyelik ile iki kişi aynı anda online oynayabilir mi ?
  • Kardeşlikle fifa 18 alırsak iki hesapta ayri takimlarla ultimate team oynayabilir mi?
  • Epey okudum fakat sorumun cevabini bulamadim.

Cevap verebilirsebiz sevinirim.

Bir arkadasimla kardesligi yaptik, onun cihazinda benim hesabim ana hesap, benim cihazimda onun hesabi ana hesap oldu.

Simdi onun psn plus uyeligi var, bitmek uzere. 1 yillik uzatma alacak ve yari yariya bolusecegiz bu fiyati. Yalniz satin almayi yaparken benim hesabima kurulu olan arkadaşımın ana hesabindan mi almalıyız yoksa o kendi cihazinda secondary olan hesabindan da satin almayi yapabilir mi?

Yoksa farketmiyor mu?

Bu soru oyun satin almalarinda da gecerli. Oyun satin alirken birincil hesaplar uzerinden mi satin almak gerekiyor? Eger öyleyse onun hesabina benim, benim hesabima onun satin almasi gerekiyor oyunlari degil mi?

Cevap icin teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torsito -- 20 Ağustos 2017; 16:17:16 >
  • torsito kullanıcısına yanıt
    Sendeki pri hesapla ondaki sec hesap ayni hesap degilmi zaten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.