Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
318
Favori
462.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizzat denemedim fakat forumda premium pass ile de kardeşlik yapılıp her iki tarafın da premium haritalarda oynayabildiğine ilişkin mesajlar görmüştüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet olur sıkıntı çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, biraz tuhaf bir soru olacak belki ama bize yardımcı olabilirseniz diye sormak istedik. Arkadaşımın Overwatch oynadığı bir Sec hesabı var bu hesabının üzerine tekrar Overwatch GOTY sürümünü alsa şu ana kadar oynamış olduğu leveli, kazandıkları trophyleri falan durur mu?

• Selam arkadaşlar,

UK psn'de outlast oyununu 4 euro gibi çok uygun fiyata almak istedim ama UK psn'de Turkiye kredi kartı geçerli değil mi? Kredi kartını bir türlü tanıttıramadım, hata veriyor.

Kredi kartı olmazsa en kolay oyunu alma yolu ne tavsiye edersiniz?

Son olarak; TR psn'den aynı hesaptan aldığım 20 oyunum var. Oyunda bende kalacak şekilde nasıl psn kardeşlik yaparım?

Oyunlarin tek hesaptan alınmış olması sıkıntı yaratır sanirim. Sonuçta tek kişi 20 oyunu birden alip kardeşlik yapmaz. Var mı önereceğinız bir yöntem? Çok teşekkürler...

• UK PSN'de oyunlar paund (GBP) uzerinden satiliyordu diye biliyordum EUR da mi satiliyor?
    Turkiye kartlari gecerli degil, icinde paund yuklu gift cardlardan alip hesaba bu kartlar ile yukleme yapabilirsiniz. Tabi bu durumda hesapta bir miktar bakiye kalacaktir (minimum 5 GBP'lik kart vardi sanirim UK PSN icin)

20 oyunu tek hesaba almis oldugunuz icin ancak 20 oyunu da almak isteyen birini bulursaniz kardeslik yapabilirsiniz, hesaptaki oyunlari bolmek gibi birsey soz konusu degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

UK PSN'de oyunlar paund (GBP) uzerinden satiliyordu diye biliyordum EUR da mi satiliyor?
    Turkiye kartlari gecerli degil, icinde paund yuklu gift cardlardan alip hesaba bu kartlar ile yukleme yapabilirsiniz. Tabi bu durumda hesapta bir miktar bakiye kalacaktir (minimum 5 GBP'lik kart vardi sanirim UK PSN icin)

20 oyunu tek hesaba almis oldugunuz icin ancak 20 oyunu da almak isteyen birini bulursaniz kardeslik yapabilirsiniz, hesaptaki oyunlari bolmek gibi birsey soz konusu degil.

Teşekkürler... euroyu yanlış yazdım, gbp para birimi doğru söylüyorsun :)

Türkiye kredi kartı geçen psn store var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumi75 -- 21 Temmuz 2017; 12:37:55 >
  • schumi75 S kullanıcısına yanıt
    TR PSN store var ama bazen o bile kabul etmeyebiliyor

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Tr storede sıkıntı yaşamadım çok şükür :) gift cardın bi yolunu bulacagim artik, teşekkurler yardımın için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

Tr storede sıkıntı yaşamadım çok şükür :) gift cardın bi yolunu bulacagim artik, teşekkurler yardımın için :)

Rica ederim :)

UK psn için gift cardı gittigidiyor, sahibinden, ebay veya offgamers gibi sitelerden alabilirsin.
    Örneğin offgamersta 5 gbp'lik gift card yaklaşık 6 usd'ye satılıyor.
    https://www.offgamers.com/buynow/gbp5-psn-card-uk-discount-promo.html

cdkeys.com sitesinden gift card 30 pound aldım, tavsiye ederim herkese. Türkçe dil desteği de var.

UK psn store, Outlast toplam 3 oyunu serisi 27 pound, aşağı yukarı 120 tl'ye geldi, indirim vardı. 3 pound bakiye kaldı :)

• 2k17 almak istiyorum arkadaşlar, varsa bölüşecek beklerim :))

• Güvenilir psn kardeşi arıyorum.

Tam 11 aylık Plus üyeliğim vardır.

Hesabımdaki Çift Hak Oyunlar:
    1) FIFA 17
    2) Battlefield 4
    3) Drive Club
    4) Wolvesteins The Old Blood
    5) İnfamous First Light

***Until Dawn, Little Big Planet, Life is Strange,Borderlands, Killing Floor 2 vb.
    son 8 aydır verilen TÜM PLUS OYUNLARI da vardır.

Oyunlarımın hepsini TR PSN'den aldım.Plus üyeliğimi de aynı şekilde.
    Hepsi çift hak, kimseyle paylaşmadım.
    Teklif gelirse hesabı satabilirim.

Fiyat 200 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GizliÖzne35 -- 26 Temmuz 2017; 19:13:1 >
  • Arkadaşlar bf1i arkadaşım ile aldım bende ana hesap onda secondary hesap var, secondary hesabı kullanan ana hesabına Plus alsa yine online oynayabilir mi?

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Evet oynar

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Evet oynar

Saol hocam

• Tr psn'den bf1 ultimate sürüm alacağım. Malum icinde dlc ile gelecek haritalar filan da var. Kardeslik yaparsak dlc ile geceler haritaları her iki tarafta kullanabilir mi ? ( her iki hesap tr )

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Parmaklar yukarı çıkarken yorulacaktır ama bu sayfanın başında bu soru cevaplanmıştı, bulup okuyabilirsiniz

• Arkadaslar merhaba. Kardeslik konusunda satilan oyunlarda mail bilgisi gizli soru vs isteniyor. Ama psn e girdiginizde zaten istediginiz mail adresini degistirebiliyorsunuz. Neden mail bilgisi bu kadar onemli? Satin aldigniz oyunun mail adresini degistirmek yanlis bir sey mi?

Tesekkur ederim

• Arkadaşlar bir yakınıma burdan ps4 almıştık. 1 senedir sorunsuz kullanıyordu fakat artık oyunları açmıyormuş(3-4 farklı hesapta 15-20 oyun yüklüydü). Ps Plus üyeliği bittiği için mi oyunları açmıyor? Tekrar ps plus üyeliği aldığımızda tüm oyunlar açılcak sanırım, doğru mu biliyorum?

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.