Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim cihazda sadece benim hesap var yeğenin cihazda kendi hesabı ve benim hesap var.benim hesapta ona ana hesap.sorun yok yani.iyi günler
  • Dostlar merhaba birkaç sorum olacaktı yeniyim bu konularda cevaplarsanız çok sevinirim.

1- Primary-secondary hakkında fikrim yok ben ps4ü aldığımda sadece 1 hesap oluşturup dijital oyunları satın aldım.Şimdi benim tek hesabım olduğuna göre o primary mi oluyor? Eğer öyle ise yeni hesap açıp primarydeki oyunlarımı oraya da aktarabilir miyim ?

2- Şimdi ben dijital oyun satın alıp indirdim, bu oyunu satmak istiyorum ve oyun primary hesabımda.Satmak istediğim kişiye mail ve şifre bilgilerini verdikten sonra benim şifremi değiştirme şansı var mı?

3- Sattığım kişi benim hesabımı ana hesabı yapınca ben yeni hesap açmak durumunda kalacağım çünkü tek hesabım var. Yeni açtığım hesabımda ps'da kayıtlı oyunlarımı oynayabilir miyim?

3- Diyelim ki kütüphanemizde 10 oyun var ama biz 1 tanesini satmak istiyoruz bu mümkün müdür?

4- Dijital oyun satmak için illa plus üyeliği şart mı yoksa sadece online oyun için mi gerekli?

5- Dijital olarak satın aldığım oyunları satmanın en kolay yolu nedir ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsakenbook -- 8 Temmuz 2017; 21:5:42 >

• forsakenbook kullanıcısına yanıt
    Hızlıca cevaplamaya çalışayım;
    1- Primary-secondary için konunun ilk sayfasını okuyabilirsiniz. Primary demek ps4'te etkinleştirilmiş hesap demektir. Psn hesapları arasında oyun aktarımı yapamazsınız.

2- Evet, hesabın şifresini değiştirebilir.

İlk 3- Hesabı komple (çift hak) satarsanız yeni hesap açmanız gerekir fakat tek hak olarak da (primary veya secondary) satabilirsiniz. Çift hak sattığınız hesaba ait oyun, kullanıcıyı ps4'ten sildiğinizde kilitlenecektir, oynayamazsınız.

İkinci 3 ()- Hayır

4- Plus sadece online için gerekli, satış için bşr şart değil

5- Her oyun için ayrı bir psn hesabı açıp o hesaba aldığınızda bitirdiğiniz gibi satma imkanınız olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkurler aklimda soru kalmadi Bunda sonra her oyun icin ayri hesap acip bitirdikten sonra satmak mantikli o zaman. Tabi kredi karti bilgilerini silmeyi unutmamak lazim Zaten bastan hata edip tum oyunlari tek hesaba indirmisiz Son bir soru simdi ben primary hesabim ile 10 tane oyun indirdim. Bu hesabi sattiktan sonra diğer hesaplarim ile bu oyunlari oynamaya devam edebilir miyim yoksa primary hesabi deaktif yaptigim icin oynama sansim yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsakenbook -- 9 Temmuz 2017; 2:42:57 >
  • forsakenbook kullanıcısına yanıt
    Hesabın sadece primary hakkını satarsan secondary olarak sadece o hesaptan giriş yapıp oyunlarını oynayabilirsin.
    Fakat çift hak satarsan hesabı deaktif edip silmen gerekeceği için oyunları oynayamazsın.

Çok tesekkurler

• Arkadaşlar şimdi rocket leauge oynarken sol üstte uyarı çıktı lisans doğrulanmadığı için 15 dakika sonra oyun askıya alıncaktır yazıyordu.ne demek bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melodrhyme kullanıcısına yanıt
    Sec hesap ile oynarken internet bağlantısında anlık kopma veya yavaşlama olduğunda psn ile haberleşme sağlanamadığından ötürü o uyarıyı verir, uyarıyı aldıktan sonra uyarıda belirtilen sürede internet bağlantısı düzelmezse oyun askıya alınır.

Bir worum daha var şimdi benim kendi cihazımda sadece kendi hesabım vardı.arkadaşın hesabını alıp ondan oyun yükledim.onuda ana hesap yaptım.arkadaşımın hesabına ekstra yegenin cihazada tanımlayıp o oyunu indirsem sorun yaşarmıyız

• Melodrhyme kullanıcısına yanıt
    Oyunu indirmesine indirirsiniz de yeğeninle arkadaşın aynı anda oyunu oynayamaz

• Beyler tekrar bir sorum olacak. Ben cihazımda olmayan bir oyunu günlük kiralasam pri olarak örnek bf1 oyunu cihaza indirsem sonra oyunu kendi psn hesabımla oynasam ilerlesem oyunda ve ilerde oyunu kendi psn hesabıma satın alsam aynı kayıt ve bilgilerimle oyuna devam edebilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet kalfığın yerden devam edersin. Oyunun kayıt dosyasını silmediğin sürece. Gerçi online için diyorsan kayıt dosyasına gerek yok.

• Az önce denedik ama olmadı. Nerde hata yaptık ? Arkadaşım benim bilgilerimi girip beni kendi ps4'ünde birincil kullanıcı yaptı, arkadaşlarımı falan gördü, benim adım gözüküyormuş vs ama kurulu oyunlarım onda gözükmedi. Hala kendi oyunlarını görüyormuş.
  • uA * Nedvedmania kullanıcısına yanıt
    Senin hesabına girip oyunları kütüphaneden indirmesi lazım

• Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşım yeni Ps4 aldı ve benim hesabımı Plus ve oyunlar için kendi makinasında Ana hesap yaptı. Oyunları kütüphaneden indirdikten sonra makinasındaki kendi kullanıcı hesabı ile oynaması gerekiyor değil mi ? Bende kendi hesabımla devam edeceğim, sanırım bu şekilde olursa sorunsuzca online oynayabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GGGA -- 12 Temmuz 2017; 13:46:18 >
  • GGGA kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınız indirdikten sonra kendi hesbında oynarsa sorun olmayacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Melodrhyme

Arkadaşınız indirdikten sonra kendi hesbında oynarsa sorun olmayacaktır

Teşekkür ederim.
  • BEnim şuan anlamadığım tek bir konu var, arkadaşım ile ortak hesap açtık, o secondery aldı ben primary aldım hesabı, ben makinede etkinleştirip hesabı tüm hesaplarda oynayabiliyorum, ama o tek o hesapta oynuyor. Şimdi sorum ise biz bu ortak hesabımıza plus alırsak, benimki primary olduğu için tüm hesaplar plustan yaralanıyorda, onunki yararlana bilecek mi secondery olduğundan ? ona göre psn plusa giricez, oyunlar önemli değil, sadece plus online oynayabilmemiz önemli.
  • begamermc kullanıcısına yanıt
    Plusı sec oynadığı için o hesaptan almalı yada başka bir hesap açıp plus alındıktan sonra sen plus olan hesabı sec yapacaksın arkadaşından primary yapacakki sec aldığı oyunlarda online oynayabilsin.

• Merhaba biz arkadaşla psn kardeşiyiz, bf1 onda o premium pass alsa ikimizde premium olur mu? İkimizde premium haritalarda oynayabilir miyiz? DLC de oluyorda bunda premium pass de oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.