Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teşekkür ederim cevaplar için. Yazdıklarınıza göre benim için psn kardeşliği olayına girmek mantıklı görünüyor.

Peki ben arkadaşımın hesabını primary yapıp oyunu indirdikten sonra kendi hesabımı primary yapıp onun hesabını secondary yapsam, o da kendi ps4'ünde kendi hesabını tekrar primary yapsa oynayamıyor muyum?

Kendisinin bir oyun vs. ihtiyacı olduğunda illa benim deactivate yapıp kendisinin kendi hesabını primary'ye çevirmesi vs. uğraşmasın diye sormak istedim.
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    arkadaş diyorsan eğer onla uğraşmaktan gocunmaz ki zaten uğraşacağı 45 saniye falan. ps4 sisteminde bir primary hesapta plus varsa diğer hesaplar plustan faydalanabilir. bu yüzden arkadaşın primary yaparsa sen secondary hesabına ayrı olarak plus almadığın müddetçe nimetlerinden yararlanamazsın artı olarak oyunları da kilitli olarak görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vierna -- 30 Mart 2016; 13:50:38 >
  • Vierna V kullanıcısına yanıt
    Bunu sormamın nedenini bir örnekle açıklayayım, misal cihaz evde, ben de evden uzaktayım, arkadaşım oyun veya oyun içi satın alım yapmak istediği zaman ne olur diye merak ettiğim için soruyorum.
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    o zaman allah kerim :) yani çok uç örnekler veriyorsunuz kimse bu kadar oyunsuzluktan kendini kaybetmez herhalde 3-5 saat bekler diye düşünüyorum :) tatile vs giderseniz primaryden çıkarsınız. arkadaşınızı bu kadar düşünmeniz çok iyi
  • Vierna V kullanıcısına yanıt
    Yani iyilik istediğim birini zora sokmak istemem :) Biraz araştırdım, sanırım online olarak web sitesinden deactivate yapılabiliyormuş eğer bahsettiğim gibi bir durum olursa.
  • Cok onemli bir soru;

Diyelim ki benim Turkiye ps store'dan plus'li bir hesabim var ve bu hesap arkadasimin makinasinda primary hesap olarak duruyor. Arkadasimin hesabi da benim makinamda primary olarak duruyor ama arkadasimin hesabi amerika store'dan alinma. Amerika store'dan aldigimiz bir COD oyununu her ikimizde oynayacagiz tabi ki ama oyun amerikadan, plus turkiyeden olunca online oyun gerceklesir mi? Asil merak ettigim konu bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.
    Benim ps vita'm var. Psn kardesligi kapsaminda birinin plus hesabina ortak olup aylik verilen vita oyunlarini oynamak istiyorum.
    Bu konuda bana yardimci olacak bir arkadasimiz var midir?
    Ps3 ps4 falan yok, sadece vita'm var.

Alintilarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps 4 vardı bugün sattım içinde tek hesabım vardı
    şimdi bu hesabı satmak istiyorum içinde fifa 16 var
    bu hesabı satarsam sattığım kişi ps 4 açamama gibi sorunu olur mu ? kendine hesap alıp kullanmaya devam edebilir mı

cevap verirseniz mutlu olurum
  • Bir hesabın PSN'i olduğu nereden anlaşılır? Kullanıcı isimlerinin yanında PSN işareti mi çıkıyor?
  • sekobaba kullanıcısına yanıt
    Şimdi sattığın kişiye oyunlu bir şekil de sattıysan parasını ona göre aldıysan yanlış olur başkasına satman doğru olmaz ps4'ü açamama gibi bir sorun olmaz fakat fifa 16 olan hesabın bilgilerini değiştirirsen hesaba girip oyunu oynayamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan3734 -- 3 Nisan 2016; 1:00:39 >
  • Doğru yer mi bilmiyorum ancak black ops 3 dijital alacağım herhangi bir psn den ( tr olması şart değil ). Primary hak bende olacak secondary onda. Buna göre birini arıyorum güvenilir olursa iyi olur

• sercan3734 kullanıcısına yanıt
    yok hocam fifalı satmadım oyunu ayrı satmak istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba kusura bakmayin belki cok kez sorulmustur ama..arkadasimla kardeslik olayi yapmak istiyorum kullanici adimi ve sifremi arkadasima verdim.oyunu makinasina indirdi..benim oyunumu secondary olarak nasil oynayabilir..onun yapmasi gereken ve benim yapmam gereken nedir.tesekkurler.

• ferdi1987 F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın oyunu senin hesaba girip oynayacak, sen kendi ps4ünde o oyunu herhangi bir başka hesaptan oynayacaksın, kendi hesabına girmeyeceksin.
  • İyi akşamlar arkadaşlar.

Tek PS4 üzerinde TR PSN primary olarak kullanıyordum ama fiyat kazıklığı ve özellikle PS2 oyunlarının PAL kodundan gelmesi sebebiyle (50hz) US PSN açıp pluslamaya karar verdim.

Bu nedenle bir kaç sorularım olacak.

1- Yeni açacağım US PSN hesabını Primary yapabilir miyim?

2- Yeni hesapla alacağım Plus üyelik vasıtasıyla plus'ı biten eski hesapta satın aldığım oyunları online oynayabilir miyim? Yoksa eski hesaptaki oyunları online oynamam için o eski hesaba tekrar plus mı gerekecek?

3- US Store için illa Paypal vs yöntemler mi gerekir yoksa Garanti American Express kartım var yeterli olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

İyi akşamlar arkadaşlar.

Tek PS4 üzerinde TR PSN primary olarak kullanıyordum ama fiyat kazıklığı ve özellikle PS2 oyunlarının PAL kodundan gelmesi sebebiyle (50hz) US PSN açıp pluslamaya karar verdim.

2- Yeni hesapla alacağım Plus üyelik vasıtasıyla plus'ı biten eski hesapta satın aldığım oyunları online oynayabilir miyim? Yoksa eski hesaptaki oyunları online oynamam için o eski hesaba tekrar plus mı gerekecek?

3- US Store için illa Paypal vs yöntemler mi gerekir yoksa Garanti American Express kartım var yeterli olur mu?

1- Evet yapabilirsin. Ps4e 16 tane primary hesap tanımlayabilirsin

2- Plus oyunları hesaba özeldir, yeni hesabınla eski hesabındaki plus oyunları oynayamazsın.

3- Buna net cevap veremicem, sadece amazondan kod alarak satın alınabildiğini biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

İyi akşamlar arkadaşlar.

1- Evet yapabilirsin. Ps4e 16 tane primary hesap tanımlayabilirsin

2- Plus oyunları hesaba özeldir, yeni hesabınla eski hesabındaki plus oyunları oynayamazsın.

3- Buna net cevap veremicem, sadece amazondan kod alarak satın alınabildiğini biliyorum.

Cevaplar için teşekkürler.

Benim 2. soruda asıl sormak istediğim eski hesaptaki normal olarak alınan oyunları (battlefront mesela) US hesabı açtığımda ve US plus aldığımda oynayabilir miyim? Online oynayabilir miyim?
    Yoksa eski hesapta aldığım beleş plus oyunları orada kalsın lütfen kütüphane çöplük gibi oldu, oyunların kalitesi malum

• wildlove kullanıcısına yanıt
    Evet parasını verip aldığın oyunları her zaman oynarsın, eski hesabındaki oyunları online oynaman için yeni açacağın hesaba plus alıp hesabı cihazda primary yapman lazım.

Plus olan hesabın ülkesi önemli değil, tr us endo yeterki primary olsun, eski us hesabındaki oyunları online oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sodostre -- 4 Nisan 2016; 17:49:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, kendi kullandığım psn hesabımı bir arkadaşla ortak kullanacağız, pri hakkı bende olmasını istiyorum, ne yapmam lazım

• Herkese selamlar pri oyun alıcam dlc sini ben kendi hesabımda almıştım benim hesabımda oynadığımda çalışır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.