Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladim isin sirri oyunu actiktan hemen sonra ps tusuyla kendi hesabimiza gecmek o zaman anladim. Bakalim aksam yapayim ne olacak. Tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mrb ben mesala usa den psn hesabı açıp bu hesaptan plus üyeliği alsam vede başka bir ülkeden ( örnek Türkiye ) ayrı psn hesbı açıp bu hesaptan da bir oyun alsam oyunu oynarken sanırım Türkiye hesabından girmem lazım fakat online oynarken sorun çıkarmı plus üyeliği başka hesaptan alındığı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingpin79

arkadaşlar mrb ben mesala usa den psn hesabı açıp bu hesaptan plus üyeliği alsam vede başka bir ülkeden ( örnek Türkiye ) ayrı psn hesbı açıp bu hesaptan da bir oyun alsam oyunu oynarken sanırım Türkiye hesabından girmem lazım fakat online oynarken sorun çıkarmı plus üyeliği başka hesaptan alındığı için

Plus hesabı ana hesap olarak etkinleştirme yaptıktan sonra sorunsuz oynarsınız

• Star Wars Battle Front
    Us psn Primary
    45TL

Fallout 4 , wasteland 2 veya minecraft primary hesaplarla takas edilir.
  • Bir soruda ben soruyum ps4 ümüzde kaç tane primary hesap olduğunu görebilir miyiz ? Mesela kullanıcı dolmuştur bende primary hesaplardan birini sildim ama hala primary unutup kaldım. Ben kaç pri aktif onu görmek istiyorum

• Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim.PS4 kardeslik dusunuyorum izmir ici,2 sartim var ortagiminin yasinin +16 olmasi 2.ise izmir ici kesinlikle olup telefon numarasi ev adresi falan hepsini bilmem gerekiyor.eger ortaklik yapacak kisiler var ise bu sartlar altinda olmasi sart.Yasim 19 sozlesme tarzinda yapilacak hersey.Mesaj atar iseniz sevinirim ayda 2 3 oyun ortaklasa almak var bide tek tarafli almak var dimi :)

• Bir hesabı bir kişi primary,başka bir kişi secondary yaptı desek,bu iki kişi aynı anda bu oyuna girebilir mi?Ayrıca secondary'de achievement ve online oynama ile ilgili bir kısıtlama var mı?
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Güzel soru merakla bekliyorum

• Evimdeki ps4 bozuk ve ps kafesi olan bir tanıdığıma gidip oynuyorum. Primary olan Black ops 3 alsam ve ordaki makineye indirsem ve oynasam (dlcler de inecek) benim cihazım düzeldiğinde o hesabı ordan nasıl kaldırabilirim? Ya da direk hesaba giriş yapıp kafedeki playstationa indirip oynayacak sonra çıkış mı yapacağım hesaptan?

• Merhaba,

endonezya sec plus hesabım var. Sf5 oyununu rusya psn den aldım. oyunun pri hakkını satarsam sec olarak online oynayabilirmiyim acaba?
  • Hesabı deaktıf ettıkten sonra sılersınız,2. sorudan ne ıstedıgınız anlasılmıyor
  • Dijital oyun satış başlığı kapandı mı bulamadım?
  • Hocam tam anlatamamışım. Ps4üm serviste ve ben o servisteyken BO3 season passlı hesap alacağım primary. Aldıktan sonra evimin yakınındaki bir PS kafede season pass içeriklerini (zombie mapları) indirip oynamak istiyorum. Kendi cihazım geldiğinde ne yapmam lazım?

• arkadaşlar benim bir sorum var

primary bir oyun aldım oyunu kendi hesabımdan oynuyorum acaba oyunun satın alındığı hesap değil de oyunu oynadığım hesaptan dlc vesaire alsam oyun içerisinde kullanabilir miyim

NOT: oyunun alındığı hesapta us oynadığım hesapta us psn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertDoukan -- 11 Mart 2016; 23:42:19 >
  • Aynı şeyler deaktif et hesabı sil kendi cihazın geldiği zaman bilgileri gir oyunu dlciyi indir oyna bu kadar

• İstanbul anadolu daimi kardeşlik aranıyor

• S.a arkadaşlar. Evimde ps4 ve psn de bir sürü oyunum vardı. Şimdi başka ile tasındıgım için yeni ps4 alacağım. Evdeki ps4 ü evde kalanlar oynamaya devam ediyor çnkü. Smdi benim sorum bu iki ps4 de aynı psn yi kullanıp, aynı oyunları oynayıp ve en önemlisi aynı anda iki ps4 de aktif olarak aynı oyunu oynayabilir mi? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Sserdar.a S kullanıcısına yanıt
    Yeni makinanda yeni hesap aç. Eski makinadaki hesabı yeni makinada ana hesap yap. Sen yeni hesaptan oyna. Eski makinadakiler secondary olarak mevcut hesaptan devam etsin... Veya tersi.

İki tarafta plus ile online oynayacaksa yeni hesaba da plus alırsın. Biri bir makinada diğeri öbür makina da ana hesap olur. Secondary hesaplardan iki tarafta oyununu oynar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim çok sağolun

• cafe makınasından deaktıf edıp kendı makınanıza kurmanız gerekecekte save ler gelmez.
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.