Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap verdiğin için teşekkür ederim.

Mesajı bi kaç kere okumuştum zaten, şimdi tekrar okudum. Aslında genel olarak olaya hakimim zaten fakat daha önce hiç satış yapmadığım için soru işaretleri var tabiki.

Fifayı aldığım psn hesabının mail adresi kendi mail adresim. Yukarıdaki yazışmalardan bu durumda hesabımın çalınmayacağını anlıyorum.

Bu durumda bu hesaba plus satın almamım bi sakıncası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakpunar

Cevap verdiğin için teşekkür ederim.

Mesajı bi kaç kere okumuştum zaten, şimdi tekrar okudum. Aslında genel olarak olaya hakimim zaten fakat daha önce hiç satış yapmadığım için soru işaretleri var tabiki.

Fifayı aldığım psn hesabının mail adresi kendi mail adresim. Yukarıdaki yazışmalardan bu durumda hesabımın çalınmayacağını anlıyorum.

Bu durumda bu hesaba plus satın almamım bi sakıncası var mı?

Fifa yı her zaman kullandığınız hesaptan oynuyorsunuz ve oradan satın aldınız galiba.
    Sec hakkını satarsanız sizin kendi hesabınıza girmemeniz gerekiyor.Başka bir hesap açıp oradan oynamanız gerekiyor.
    O yüzden ana hesabınızdan farklı bir hesap açıp oradan oyun alır çoğu kişi.İki hesabı da Primary yapıp kendi hesabından oynar.
    Yeni açtığı hesabıda Sec olarak satar.Maili kendi açtığı için Sec sahibi şifreyi değiştirse bile geri alır hesabını.sadece 6 ayda bir galiba,
    bilgisayar üzerinden hesapları devre dışı bırakabilir iki tarafta.Yani Pri ve Sec leri sıfırlayabilir.

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi anladım.Ama işte arkadas oyunu alırken herzaman kullandığı hesaptan aldı oyunu.Arkadas yine kendi hesabından oynayabilmesi için kendi kullandığı hesabı secondary yapsa.Benim ps4 te o hesabı ana hesap yapıp.Once oyunu indirip sonra oyunu kendi hesabımdan oynasam ve arkadasın hesabına hiç girmesem bu şekilde oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

Dediğinizi anladım.Ama işte arkadas oyunu alırken herzaman kullandığı hesaptan aldı oyunu.Arkadas yine kendi hesabından oynayabilmesi için kendi kullandığı hesabı secondary yapsa.Benim ps4 te o hesabı ana hesap yapıp.Once oyunu indirip sonra oyunu kendi hesabımdan oynasam ve arkadasın hesabına hiç girmesem bu şekilde oluyormu?

Bu sekilde olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurakpunar kullanıcısına yanıt
    Hocam geç cevap verdiğim için kusura bakma.
    En sağlıklısı oyunu bi hesaptan, plusı bi hesaptan alıp, trophyleri ayrı bi hesaptan almak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce Xbox one'da ve Ps4'ümde başarıyla gerçekleştirdiğim işlemi bu sefer yapamadım gitti. Öncelikle tüm cihazları deaktif ettim. Daha sonra x arkadaşım benim hesabımı, ben de x arkadaşımın hesabını primary yaptık. Oyunlar benim hesapta, ben sorunsuz oynuyorum ancak o göremiyor oyunları. Öte yandan eşimin hesabı da vardı makinemde onda da "kilit" çıkıyor.

En son yöntem iki makineyi yanyana alıp kurcalayacağım. Hata nerede olabilir ki?
  • Şuan hiçbir şekilde second hesabımdan açamıyorum oyunu. 2 farklı oyundan denedim ikisinde de kilit var. Sorun mu var acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK ÇİFT HESAP

Oyun adı : KİLL ZONE SHADOW FALL
    Pri-Sec : ÇİFT HESAP
    Alındığı ülke : TR
    Fiyat : 50 TL
    İletişim : PM
    Ödeme : EFT
    Diğer hak : SATILIK
  • oyun alirken kendi hesabinizdan almayin yeni bir hesap acip oyle alin. ileride satmasida kolay olur
  • BayCicik kullanıcısına yanıt
    Estagfurullah, yardımcı olman fazlasıyla yeterli benim için :)

Bundan sonra dediğin gibi yapıcam fakat artık fifa 16'yı ilk hesabımdan almış bulundum. Bilmiyorum Ultimate oynuyo musun ama benim en çok merak ettiğim şey şu;

yeni bir psn hesabı açıp o hesaba plus alsam, şu ana kadar oynadığım ultimate takımıma ordan devam edebilir miyim?
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Geç gördüm hocam kusura bakma, cevap verdiğin için teşekkür ederim. Dediklerini çok iyi anladım ama artık oyunu her zaman oynadığım hesaptan almış bulundum. Yukarıda sorduğum soruyu sana da sorayım müsadenle;

yeni bir psn hesabı açıp o hesaba plus alsam, şu ana kadar oynadığım ultimate takımıma ordan devam edebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurakpunar -- 15 Ocak 2016; 18:05:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakpunar

Geç gördüm hocam kusura bakma, cevap verdiğin için teşekkür ederim. Dediklerini çok iyi anladım ama artık oyunu her zaman oynadığım hesaptan almış bulundum. Yukarıda sorduğum soruyu sana da sorayım müsadenle;

Yeni bir Endonezya Psn hesabı açıp Plus ı oradan alın.Primary yaparsanız o hesabı,ana hesabınız olan Türkiye Psn den Ultimate Team e kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
    Fakat Endonezya psn den oynamaya devam etmek isterseniz baştan başlayabilirsiniz.orasını tam bilmiyorum.İyi bilen biri yardımcı olursa daha iyi olur.

Fifayı almış oldunuz bir kere.Bundan sonra önerim.her yıl çıkan Fifa ve Nba 2K gibi oyunları yeni hesap açıp satın alın neresi uygunsa.
    Primary olun.kendi hesabınızda oynayın.Sec hakkını da satabilirsiniz isterseniz.

• Arkadaşlar ben İsveçte yaşıyorum, dün gece bir türkiye hesabı açıp Until dawn'ın extended dlc'si yükledim. Diğer hesabıma (isveçten açtığım horjinal hesabima) geçtiğimde şu an oyuna o esktra dlc kısmı eklenmişmidir ?
  • Ben arkadasimla vitada ayni hesabi kullanacaz plus masrafini bolecez benim sorum su ; ps4 ve vitada ayni psn kullanilir mi ikisi ayni anda online oyun oynayabilir mi ?

• Beyler driveclub oyununu digital olarak indiricem yalnız indirirken cd sürümünü silmeniz gerekiyor diyor.silmeden önce save dosyalarını nasıl yedekleyecegim.oyunu oynadığım hesapta ps plus yok.diğer hesaptan ps plus var ana hesap olarak kayıtlı.
  • bir soru sorucam.
    benim kendi trpsn hesabımda dijital oyunlarım var.
    bunları secondary olarak satabiliyor muyum?
    herhangi bir hesap açıp ona indirip tüm mail,şifre bilgilerini verip ?
    not :primary asla veremem kendi orjinal hesabım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

bir soru sorucam.

Kendi orjinal hesabinsa zaten sec olarak satamazsn. Alan adam sec hesaptan oynamak zorunda. Sende o hesaptan oynamaya kalktiginda birinizi oyundan atacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

bir soru sorucam.

satamazsınız.
    ileride satmayı düşündüğünüz oyunları farklı hesaptan satın alıp Sec hakkını isterseniz satabilirsiniz.
  • Dün arkadaşımın ana hesabını arkadaşımın ps4 ünde devredılı bırakıp benim ana hesabı arkadaşımın ps4 ünde etkinleştir dedik
    Aynı işemleride benim ps4 ğnde yaptık arkadaşımın hesabını eglinleştir dedik benimkösi devre dışı bırakmıştık abcak;
    Arkadaşımın indirmiş olduğu fifa16 oyununda kilit resmi vardi oyunu açamıyordu.
    Bunun nedeni nedir acaba benim psn hesabım psn türkiye arkadaşımın psn amerika olsa gerek agnı ülkenin psnlerinde mi kardeşlik oluyor????

• Mevzuda bilgi sahibi arkadaşlara 2 adet sorum olacak izninizle:

1-) Benim Endonezya PSN hesabım var ve plus üyeliği mevcut. Ben içinde Plus'ın aylık bedava oyunları bulunan bir Endonezya PSN hesabı alıp primary yaparsam kendi hesabımdan oynayabilir miyim? Yoksa o hesapta ayrı plus üyeliği mi gerekli?

2-) Kutulu 2. bölge Bloodborne sahibiyim. Primary TR PSN hesabımdan Old Hunters alıp kurarsam Endonezya hesabımdan kutulu oyunu DLC ile birlikte oynayabilir miyim?

Sorularım bu başlığı mı, Endonezya PSN başlığını mı ilgilendiriyor, karar veremediğimden buraya yazdım. Yanlış olduysa kusuruma bakmayın, diğer başlığa yazarım.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.