Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
318
Favori
462.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende Plus tr hesabı var ve içinde satın alınmış bir çok oyun mevcut

2. Hesap olarak Endonezya var.

Tr Plus süresi bittiğinde Endonezya hesap üzerinden Plus açıp tr hesaptaki oyunları nasıl oynarım?

2 hesabı da ana yapıp hesaplardaki oyunların hepsine erişmek mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterrr17 -- 5 Ocak 2016; 13:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.S.N

Öncelikle PS dünyasına yeni katıldım. Ve ilk sorum, PS Store dan oyun almak niyetindeyim ama ilerde hesabı (pri sec) satmayı da düşünüyorum, tek tek satabilmek adına alacağım her oyun için yeni hesap açmam mantıklı mıdır?

Bir de açtığım hesapları cihazımda Primary olarak açtığımda kendi ana hesabımdan diğer hesaplarda aldığım oyunlara erişebiliyorum değilmi?

Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Ps store dan oyun alicam her oyun için farklı hesap açıp onunla alsam ve bu hesapları cihazında primary yapsam. kendi asıl hesabim yani tropy felan kastigim hesaptan sorunsuz oynayabilir miyim?

Birde sadece plus için endo hesabı alsam ve yine bu hesabı da cihazda pri yapsam yine kendi asıl hesabımdan plus ayrıcalıklarından faydalanabilirmiyim.

Cevap veren olursa çok sevinirim teşekkürler.

• quote:

quote:

Öncelikle PS dünyasına yeni katıldım. Ve ilk sorum, PS Store dan oyun almak niyetindeyim ama ilerde hesabı (pri sec) satmayı da düşünüyorum, tek tek satabilmek adına alacağım her oyun için yeni hesap açmam mantıklı mıdır?

Bir de açtığım hesapları cihazımda Primary olarak açtığımda kendi ana hesabımdan diğer hesaplarda aldığım oyunlara erişebiliyorum değilmi?

Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Ps store dan oyun alicam her oyun için farklı hesap açıp onunla alsam ve bu hesapları cihazında primary yapsam. kendi asıl hesabim yani tropy felan kastigim hesaptan sorunsuz oynayabilir miyim?

Birde sadece plus için endo hesabı alsam ve yine bu hesabı da cihazda pri yapsam yine kendi asıl hesabımdan plus ayrıcalıklarından faydalanabilirmiyim.

Cevap veren olursa çok sevinirim teşekkürler.

Evet
    Evet

Sen bu isi iyi anlamssn hocam. Tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir hesabım da f1 2015 ve pes 16

diğerinde gta 5 ve drive club var.

aldığı zaman oynayacak, başkasına satmayacak sağlam kişilerle takas yapabilirim.

öantıklı teklifler için özel mesaj atın lütfen.

• ps3 te 1 hesap iki kişi nasıl oynanıyor kalktımı acaba bilen var mı ?
  • Arkadaşlar ilginç bi sorunla karşı karşıyayım benim gibi böyle bi şeyle karşılaşıp sorunu çözen varsa sevinirim

Şimdi ben PS4 te primary hesap olmama rağmen oyuna direk olarak kendi hesabımdan giremiyorum kilitli gözüküyo önce esas ana hesabı oyunun alındığı hesabı açmam gerekiyo açtıktan sonra kapatıyorum ve kendi hesabımdan girebiliyorum tek oyundada olmuyo bu hepsinde daha önce sorunsuz giriyodum böyle bi şey olmamıştı neden kaynaklı anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim 3-4 gün önce amca oğluyla psn kardeşlik yaptık düne kadar sorun yoktu dün benim kendi hesabıma indirmiş olduğum Tomb raider oyununu oynarken yarıda atmış oyundan bidaha da girememiş dünden beri uğraşıyoruz sorun neden kaynaklı olabilir daha önce aynı sorunu yaşayan varmı aranızda

• quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Arkadaşlar bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim 3-4 gün önce amca oğluyla psn kardeşlik yaptık düne kadar sorun yoktu dün benim kendi hesabıma indirmiş olduğum Tomb raider oyununu oynarken yarıda atmış oyundan bidaha da girememiş dünden beri uğraşıyoruz sorun neden kaynaklı olabilir daha önce aynı sorunu yaşayan varmı aranızda

Sertifikalari geri yukleyip tekrar dene ama genel olarak bir sknti var suan. Pekcok kisi hicbir aksilik olmamasina ragmen hesaplarina giremiyor.

• Eyv hocam saol

• Bende yeni katıldım aranıza. Şimdi bir endo hesap açtım plus için onu pri yapıcam ? Kendi(TR) hesabıma ise destiny aldım ben kendi ana hesabımı sec yapıcam ve endo hesap pri olduğu için benim ana hesabımda da plus olacak ? Kafam çok karıştı
  • [Z3R0] kullanıcısına yanıt
    Bir cihazda bir tane primary hesao olacak diye birşey yok. Bir hesap sadece bi cihazda primary olabilir diye birşey var. Yani iki hesabınızı da primary yapabilirsiniz.

• Beyler ben star wars battlefront aldım, season pass da almayı düşünüyorum, season pass'ı başka hesapla satın alıp o hesabı da primary olarak tanımlarsam sorun olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mergen57

Beyler ben star wars battlefront aldım, season pass da almayı düşünüyorum, season pass'ı başka hesapla satın alıp o hesabı da primary olarak tanımlarsam sorun olmaz değil mi?

Oyunun ve dlcnin bölgeleri aynı olmalı. Aynı psn den al garanti olsun

• Mergen57 kullanıcısına yanıt
    ben cod bo3 season pass aldım kardeşlik yaptığım arkadaşımda faydalanıyor. ikimizinde tr psn. usa tr olursa emin değilim olurmu.
  • quote:

Bir cihazda bir tane primary hesao olacak diye birşey yok. Bir hesap sadece bi cihazda primary olabilir diye birşey var. Yani iki hesabınızı da primary yapabilirsiniz.

Endo daha ucuz olduğu için ordan alayım diyorum sadece plus fakat sıkıntı destiny var birtek onu oynamak istiyorum oda tr hesabimda şimdi endoyu pri yaparsam tr hesabımı sec yaparsam tr hesabimda plus olur mu bunu merak ediyorum. Cevabınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Z3R0] -- 7 Ocak 2016; 16:15:23 >
  • Arkadaslar birsey sorucam sizlere. Ornegin x hesabindan alinmis fifa (primary) var. Bu hesabi silsek oyun kalsa, y hesabindan alinmis fifa( primary) aktive etsek oyunu indirmeden oynayabilir miyiz direkt?

• quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Arkadaslar birsey sorucam sizlere. Ornegin x hesabindan alinmis fifa (primary) var. Bu hesabi silsek oyun kalsa, y hesabindan alinmis fifa( primary) aktive etsek oyunu indirmeden oynayabilir miyiz direkt?

Ayni ulke psn ise oynarsn

• Ds4 yonteminu hiç bir sekilde yapamadim. aşama aşama mümkünse caps ile anlatabilecek var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Arkadaslar birsey sorucam sizlere. Ornegin x hesabindan alinmis fifa (primary) var. Bu hesabi silsek oyun kalsa, y hesabindan alinmis fifa( primary) aktive etsek oyunu indirmeden oynayabilir miyiz direkt?

Ayni ulke psn ise oynarsn

Simdi denedim oldu. Hesaplar farkliydi yine de calisti indirmeden

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.