Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr-SeRGeN

daimi bir kardeş arıyorum.

Hocam espiri yapim dicektim abartirsin diye yapmadim lakin daimi kardeslik olaylarinda guvenilir arkadas sart onun icin de gruplara gir kendine dost edin.. tskler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler arkadaş driveclub u netten almış. Ben onun hesabıni primary yapıp oyunu indirdikten kendi hesabıma indiriyordum.sonra arkadasin hesabını siliyorum.bu şekilde oluyormu

• Arkadaşlar şöyle bir problem yaşıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim.
    Kuzenimle psn kardeşlik uygulamaya karar verdik ps4 için. Gta 5 indirdi kendisi sonra onun oturumu ile ben indirdim. Onun konsolda benim hesap primary benim konsolda onun hesap primary. Ancak ben oyuna girdiğimde onu oyun atıyor bir türlü çözemedik yardım plsss

• Merhaba bir sorum olacak.
    Daimi kardeşlikte, DS4 yöntemi 3. bir hesap ile de mi paylaşım sağlıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Merhaba bir sorum olacak.
    Daimi kardeşlikte, DS4 yöntemi 3. bir hesap ile de mi paylaşım sağlıyor ?

Hocam

Daimi kardeslik ile standart kardeslik ayni sey. Sadece guvenilir birini bulup ve tam olaral menfaat saglayabilmenin metoduna daimi kardeslik adi veriliyor. Kendi kullandigin hesabi baskasina verebilecek kadar guvenecegin birini bulursan kardeslikten en fazla verimi alabilrsn.

Ds4 ise kardeslikten bagimsiz. Kardeslik yap yapma bu metodu istedigin gibi istedigin hesaplarda kullanabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi akşamlar arkadaşlar 2 haftadır yaklaşık (pes 2016 ve mgs phantom pain) Secondry hesaplarda ikisidede oyun oynarken şöyle bir uyarı alıyorum Lisan Doğurulanmadığı için 15 dk sonra askıya alınacaktır. (Ortalama 30 veya 60 dk arasında) bu uyarı geliyor ve 15 dk sonra oyundan atıyor akabinde tekrar oyuna giriyorum oynamaya devam ediyorum Bu sorunu yaşayan varsa veya çözümünü bilen arkadaşlar yardım ederlerse şimdiden çok teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir şeyde kafam karıştı, benim normal hesabım x, arkadaşımın ki y diyelim.

bahsedilen yöntemi yapıp oyunları ortak alıyoruz ve indiriyoruz vs.

peki oyun oynarken ben yine kendi hesabım olan x ile oynayacağım değil mi?

kendi x hesabıma girip arkadaşım da y hesabına girecek ve mesela cod oynayabileceğizz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewwee

Iyi akşamlar arkadaşlar 2 haftadır yaklaşık (pes 2016 ve mgs phantom pain) Secondry hesaplarda ikisidede oyun oynarken şöyle bir uyarı alıyorum Lisan Doğurulanmadığı için 15 dk sonra askıya alınacaktır. (Ortalama 30 veya 60 dk arasında) bu uyarı geliyor ve 15 dk sonra oyundan atıyor akabinde tekrar oyuna giriyorum oynamaya devam ediyorum Bu sorunu yaşayan varsa veya çözümünü bilen arkadaşlar yardım ederlerse şimdiden çok teşekkürler.

Aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilecek kimse yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

arkadaşlar bir şeyde kafam karıştı, benim normal hesabım x, arkadaşımın ki y diyelim.

bahsedilen yöntemi yapıp oyunları ortak alıyoruz ve indiriyoruz vs.

peki oyun oynarken ben yine kendi hesabım olan x ile oynayacağım değil mi?

kendi x hesabıma girip arkadaşım da y hesabına girecek ve mesela cod oynayabileceğizz?

Daimi kardeslik yaparsan evet. Ama standart kardeslik yaparsan kendi hesabindan oynamak icin ya pri hesap alacaksn yada destekleyen oyunlarda sec hesap ile ds4 yapip kendi hesabndan oynayabilirsn.

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen bu konuda bilgilisin sanırım yardımcı olursa sevinirim.
    Durum özetle şu. Kuzenimle daimi kardeşlik yaptık onun hesabı benim konsalda pri benim hesap onun konsolda. Kendi hesaplarımız konsollarımızda otomatıkman sec oluyor. Ancak sıkıntı şu ki ben onun hesabıyla indirilen oyunları oynayabılıyorkrn kendi indirdiğim oyunları oynayamıyorum şuan . Aynı sıkıntı ondada var nedir bunun çözümü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cegurses

Kardeşim sen bu konuda bilgilisin sanırım yardımcı olursa sevinirim.
    Durum özetle şu. Kuzenimle daimi kardeşlik yaptık onun hesabı benim konsalda pri benim hesap onun konsolda. Kendi hesaplarımız konsollarımızda otomatıkman sec oluyor. Ancak sıkıntı şu ki ben onun hesabıyla indirilen oyunları oynayabılıyorkrn kendi indirdiğim oyunları oynayamıyorum şuan . Aynı sıkıntı ondada var nedir bunun çözümü ?

Hocam. Ilk defa duyuyrm:) biraz detay vereblrsen sevinirim.

Kendi hesabina girip kuzeninin hesabindaki oynuyorsn degilmi? Ayri hesaba girdiginde oyunlari goruyorsn ama kilit isaretimi var uzerlerinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 4 Ocak 2016; 20:55:22 >
  • Su anda psn de bakim mi var ? Yoksa bende bir arizami var ? Tr uyelikli psne 2 hesaptanda giremiyorum.

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Aynen söylediğin gibi kardeşim. Benim hesap benim konsolda sec olduğu içinmidir bilemedim ama konsolumda pri yaptığım kuzenimin oyunlarını oynayabiliyorum ancak kendi hesabımdan satın aldığım oyunların üzerinde kilit çıkıyor. tabi aynı sorun kuzendede var :s

• Bu arada ikimizin hesaptada psn plus mevcut pri derken ana hesap olarak ayarlıyorum onu kastediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cegurses

Aynen söylediğin gibi kardeşim. Benim hesap benim konsolda sec olduğu içinmidir bilemedim ama konsolumda pri yaptığım kuzenimin oyunlarını oynayabiliyorum ancak kendi hesabımdan satın aldığım oyunların üzerinde kilit çıkıyor. tabi aynı sorun kuzendede var :s

Hocam. Pri ile ana hesap ayni sey. Ana hesap yaptigin hesaptan degil sec olan hesaptan girip oyunlari oynamaniz gerekli(daimi kardeslik yapiyorsunuz). Diger hesaba girdigijde kilit gozukuyou peki???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 4 Ocak 2016; 22:02:27 >
  • Kardeşim zaten oturum olarak sürekli sec leri kullanıyoruz oda bende. Şimdi sen söyleyince pri olan hesaptan açtım yine kendi oyunlarım üzerinde kilit var değişen bir şey olmuyor

• Öncelikle PS dünyasına yeni katıldım. Ve ilk sorum, PS Store dan oyun almak niyetindeyim ama ilerde hesabı (pri sec) satmayı da düşünüyorum, tek tek satabilmek adına alacağım her oyun için yeni hesap açmam mantıklı mıdır?

Bir de açtığım hesapları cihazımda Primary olarak açtığımda kendi ana hesabımdan diğer hesaplarda aldığım oyunlara erişebiliyorum değilmi?

Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.S.N -- 4 Ocak 2016; 22:22:25 >
  • O.S.N O kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni katıldım. Kafam bir milyon oldu.

Ne yapacağımı bilemedim resmen.
  • cegurses kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bendede var. Sizinle ayni sekilde kullaniyorum arkadasimla. Benim aldigim oyunlar bende kilitli onun aldigi oyunlar onda kilitli. Onun aldiklari bende acik benim aldiklarim onda. Yani pri hesap hangi konsoldaysa o pri deki oyunlar oynanir. online olmaz psn baglanmaz iseniz. Psn acik olmaz ise o oyinlari oynayamaiyoruz. Ve bende deli oluruyorum bu duruma. Hatta oyunu oynarken psn kapanirsa bakima girer net gider vs... Ozaman lisans dogrulama uyarisi cikiyor ve 30dk icinde psn baglanmaz iseniz oyindan atiyor. Yukari msjlarda arkadasin bahsettigi bu. Bunlarin çözümü varmi bilmiyorum. Arastirmadim bilen var ise paylasirsa sevinirim. Belkide mümkaniyi yoktur bu durumun. Umarim psn gelir saldiri vs.. Olduysa yandik. Hele 1 kac sene önce 1 aydan fazla psn calismamisdi hackerler saldirisi oldugundan yine olmad umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metall82

Ayni durum bendede var. Sizinle ayni sekilde kullaniyorum arkadasimla. Benim aldigim oyunlar bende kilitli onun aldigi oyunlar onda kilitli. Onun aldiklari bende acik benim aldiklarim onda. Yani pri hesap hangi konsoldaysa o pri deki oyunlar oynanir. online olmaz psn baglanmaz iseniz. Psn acik olmaz ise o oyinlari oynayamaiyoruz. Ve bende deli oluruyorum bu duruma. Hatta oyunu oynarken psn kapanirsa bakima girer net gider vs... Ozaman lisans dogrulama uyarisi cikiyor ve 30dk icinde psn baglanmaz iseniz oyindan atiyor. Yukari msjlarda arkadasin bahsettigi bu. Bunlarin çözümü varmi bilmiyorum. Arastirmadim bilen var ise paylasirsa sevinirim. Belkide mümkaniyi yoktur bu durumun. Umarim psn gelir saldiri vs.. Olduysa yandik. Hele 1 kac sene önce 1 aydan fazla psn calismamisdi hackerler saldirisi oldugundan yine olmad umarim.

Hocam net olmali. Ilk kural bu oldugu icin netin olmama ihtimali aklima gelmemisti. Benimde sertifika harici bir durum aklima gelmemisti. Hemen yetistin imdada.

Tesekkur ederim.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.