Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar
    Ayrı makinelere pri ve sec olarak kurulu tek bir heseba aynı anda giriş yapılamıyordu değil mi?
    Biri girince diğerini atıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maverick_77 kullanıcısına yanıt
    evet

• soulmedusa kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• ben diyelim ki driveclub oyununu ü kendi hesabımdan primary olarak satın aldım ve indirdim.Sonra benim hesabı ana hesaptan çıkardım.Arkadasın hesabını primary yaptık diyelim.Ben arkadaşımın ps4 üne kendi hesabımı primary olarak ayarlıyoruz.kendi hesabını secondary yapıyoruz.Sonra arkadasımın secondary hesabından driveclubu ücretsiz indiriyoruz.
    Oyun indirmediğimiz zaman herkez kendi ps4 ünde kendi hesabını primarye mi alıyor.Birde ben kredi kartıyla oyunu alınca arkadas benim hesaptan girip kredi kartımı kullanabilir mi?
    Nasıl evet ? Farklı ps4 lere primary ve second olarak kurulmuş aynı hesap diyor ? Bildiğimiz klasik kardeşlik bu. Aynı anda girebilirler yani. Eğer second hesaptan aynı anda girmeye çalışırsa iki veya daha fazla kişi, o zaman diğerlerini atar sistem. Bir kişi girebilir.
  • le passager kullanıcısına yanıt
    2 ps4 den tek bir hesaba ayni anda girilirse diyor soruyu bir daha oku. ayni anda 2 ps4 den ayni hesabi ac bakalim ne oluyor

üç defa okudum farklı bir şey göremedim

yani diyorsun ki, 2 farklı ps4 kullanıcısı kendi cihazlarından, aynı hesaba biri primary diğeri second olarak aynı anda giriş yapamıyorlar ?

Kardeşliğin amacı ne o zaman bu insanlar niye konu açıp, pri second haklarını satıyolar aynı anda giremeyeceklerse

düzenleme: bence soruyu sen bir daha oku hocam, pri ve second kurulmuş iki hesap diyor. Second hesaptan iki kişi girmeye çalışmıyor. Kendimden şüphe ettirdin beni. Anlamadığım bir nokta varsa düzelt lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 30 Aralık 2015; 17:08:52 >
    kardeslikte biri bi hesaptan biri baska hesaptan oynar.soran arkadas 2 si ayni hesaba girerse ne olur diyor. 2 si ayni hesaba girdikten sonra primary ya da secondary olmasinin onemi yok. neyse sen oyle dene basarirsin belki

dostum seninle tartismycam soruyu anlamamissin. ister primary ister secondary olsun 2 kisi farkli ps4lerden ayni hesabi acarsa 1'i sistemden atilir. sen normal kardeslikten bahsediyorsn normal kardeslikte 2 kisi ayni hesaptan oynamaz 2side farkli hesaplardan oynar (hesaplar cakismasin diye) soruda 2side ayni hesaba girerse ne olur diyor. bence biraz daha oku

• Kafama takılan bir soru var ve net bir cevap bulamadım. Konunun başında hesap türleri anlatılmış eğer biriyle kardeşlik yapmak istiyorsak ve herkes kendi hesabından arkadaşının satın aldığı oyunlarından ve ps+ aboneliğinden faydalanmak istiyorsa karşılıklı olarak arkadaşının hesabını kendi ps4'ünde ana hesap olarak ayarlıyor kendi hesapları kendi ps4'lerinde otomatik olarak ikinci hesaba düşüyor. Daha sonra herkes kendi hesabından aynı oyunu bile oynayabiliyor. Buraya kadar doğru herhalde.

Sorum ise; Diyelim arkadaş PS+ aboneliği aldı ve benim ps4'ümde arkadaşın hesabı ana hesap olarak girili. Ben arkaşın ps4'ünde ana hesap olarak girilmiş olan kendi hesabımdan ps storedan sadece ps+ aboneleri için sunulan indirimlerden yararlanabilir miyim? Sonuçta multiplayer oynanabiliyor ise bununda olması gerekiyor ama yapamadım o yüzden soruyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    ps plus indirimlerinden sadce plusin yuklu oldugu hesap faydalanabilir

Bu durumda endonezya psn hesabı alıp 70TL ps+ aldığımda kendi Türk hesabımdan ve Psn Tükiye'deki indirimlerinden de yararlanamıyorum, doğru mu?
    plus indirimlerinden yararlanamazsin dostum. ama tr psnde bedava plus var 14 gunluk onu kullanip faydalanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: le passager

Nasıl evet ? Farklı ps4 lere primary ve second olarak kurulmuş aynı hesap diyor ? Bildiğimiz klasik kardeşlik bu. Aynı anda girebilirler yani. Eğer second hesaptan aynı anda girmeye çalışırsa iki veya daha fazla kişi, o zaman diğerlerini atar sistem. Bir kişi girebilir.

Dogru soylemis. Sen neyine itiraz ettinki? Pri hesabi kullanan o hesaptab degil, pri ozelligini kullanip baska hesapta oynar. Oyunun oldugu hesaba pri ve sec ayni anda girerse birini sistem atar...

Eger aksini yapablrsen gosterse bizde ogrenelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 30 Aralık 2015; 18:14:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu multiplayer ücretli olması kötü oldu, PS4'ü satıp PC mi alsam diye düşünüyorumda, hangisinin daha maliyetli geleceği konusunu araştırıyorum o yüzden emin olmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 30 Aralık 2015; 18:14:41 >
    tr psnden surekli uyelik acip sinirsiz 14 gunluk bedava plus alabilirsin. cogu kisi oyle yapiyor.

• Arkadaşlar 3 günlüğüne oyun değişimi yapmak istiyorum. Mümkünse 3 günlüğüne fifa 15 ya da 16sı olan veya Pes 16 olan arkadaşlardan oyun değişimi yapabilecekler varsa çok memnun olurum. 31 Aralık - 2 Ocak tarihleri arasında. Elimdeki dijital oyunlar BF 4 ve NFS Rivals.

• Arkadaşlar ben bi çocukla daimi kardeşlik yaptım benim hesabım onda prima, onun hesabı bende primary. Başka bi arkadaşla daha kardeşlik yapabilir miyim

• Beyler yeni oyun aldık benim kendi ana hesabımdan neyse indi ilk ben oynadım falan simdi onda da indi girdi benim hesabıma ana hesap yaptı kilit kalktı. Yalnız benim hesapda bu sefer kilit var. Ne yapacagız ?

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.