Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi hocam sepete ayrı olarak ekledi ps5 versiyonunu.Ps4 üzerinden indirenler ps5 versiyonunu direk vermiyor haberiniz olsun.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Ona izin vermiyordu denediğimde şimdi denedim oldu
  • Gybe kullanıcısına yanıt

İkisini de alacaksınız. Biri PS4 sürümü, diğeri PS4+PS5 sürümü. İkisi de ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • control un dlc leri iyimidir acaba? oyununu büyük hevesle almıştım ama sıkılıp bırakmıştım :/

• Hala anlamadim Sony neden killzone vermiyor
  • Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Hocam YouTub dan bak 😀
  • şopen27 kullanıcısına yanıt
    Anlamış değilim. Almamak için zor tutuyorum kendimi.
  • şopen27 kullanıcısına yanıt
    Hocam nabıcan killlzone u geçti onun modası çoktan
  • Web'den oyunları kütüphaneye ekleyemiyorum. Bir sıkıntı mı var?

• mertvontrier kullanıcısına yanıt

Çıkış yapıp, tekrar girin belki düzelir. Telefon uygulamasında sorun yok. Oradan ekle.

• Control grafikleri PS4'te çok kötü. Adamlar 30 fps verebilmek için çamur gibi yapmış oyunu
  • Bende bu kötü harita ve iyi olmayan grafikler nedeniyle bıraktım oynamayı. Bu ara oynanacak birşey de olmazken control oynanır dedim ama olmadı.
  • Kontrolde haritaya odaklanmayın, patır kütür bütün ofis odalarını geziyorum oradan oraya açılıyor bir şeyler zevkli oluyor öyle ilerliyorum :)

• Arkadaşlar web üzerinden oyunları eklediğimi düşünüyordum ancak web üzerinden kütüphanemi kontrol ettim Control Ultimate Edition Ps5 var bir de Control Ps4 var. Ps4 için olanı neden ultimate edition değil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler eski ve 2 tane oyun almış olduğum bir ps hesabım var bu hesaptan hiç 14 günlük deneme almadım. alırsam ban yer mi hesap? içinde oyunlar var çekiyorum
  • Quiet00 kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • john ciga J kullanıcısına yanıt

Her ikisini de ayrı ayrı eklemen lazım. İkisi de ücretsiz. Telefon uygulamasından veya PS4 üzerinden de ekleyebilirsin.

-----

Control Ultimate Edition (PS4+PS5)

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4040-PPSA01951_00-CONTROLUEPS50000

Control Ultimate Edition (PS4)

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4040-CUSA11454_00-CONTROLUEBUNDLE0

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Her ikisini de ayrı ayrı eklemen lazım. İkisi de ücretsiz. Telefon uygulamasından veya PS4 üzerinden de ekleyebilirsin.

-----

Control Ultimate Edition (PS4+PS5)

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4040-PPSA01951_00-CONTROLUEPS50000

Control Ultimate Edition (PS4)

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4040-CUSA11454_00-CONTROLUEBUNDLE0

Hocam attığın linkte 284 lira diyor. Ben ekledim ancak şöyle gözüküyor anlamadım.

• john ciga J kullanıcısına yanıt

Telefon uygulamasından oyunun ismini arattır. Satın alındı yazar. Birinde “Paket” yazıyor. Diğerinde de “Tam Oyun” yazıyor. İkisini de kütüphaneye ekleyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 4 Şubat 2021; 21:24:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Telefon uygulamasından oyunun ismini arattır. Satın alındı yazar. Birinde “Paket” yazıyor. Diğerinde de “Tam Oyun” yazıyor. İkisini de kütüphaneye ekleyeceksin.

Sağol hocam sanırım oldu

• 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.