Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burdan devam artık
  • Arkadaslar psn deki sorun devam ediyor ancak ben soyle cozebildim.. ps4 den dns ayarlarini 8.8.8.8 / 8.8.4.4 yapip modemi kapatip acin. Psn e girdiginizde hala anasayfaya atmaya devam edecek ama psn e girip direk yukaridaki arama kismindan trine 2 ve pixeljunk olarak aratirsaniz oyunlarin ucretsiz oldugunu goreceksiniz. Bu sekilde indirebildim pixeljunk indi trine nin 40 dakkasi var henuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Trine 2 de sorun var.
    Oyunu başka bir hesaptan indirdim arkadaşım davet atınca PS Store a git diyor?
    Ancak normal sunucuya girip oynayabiliyorum.
    Var mıdır bunun bir çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 4 Haziran 2014; 22:49:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın Tetris Ultimate çıkacakmış next-gen için. Plus ile verirler mi ki?
    PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul
  • Android telefon ile ps app uygulamasindan store girip ps4 sistemine indirin daha sonra ps4 kütüphaneden ps4 e indirmeyi başlatın.

• Trine2'yi 3D olarak oynadım hakkaten güzel yapmış adamlar, bi an kendimi avatar daki ormanlarda filan zannettim

Bu arada Battelefield4, AC4 ve NFS Rivals'a indirim gelmiş sanırım store da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Trine2'yi 3D olarak oynadım hakkaten güzel yapmış adamlar, bi an kendimi avatar daki ormanlarda filan zannettim

Bu arada Battelefield4, AC4 ve NFS Rivals'a indirim gelmiş sanırım store da.

oyunu pc de oynamıştım da 3d değildi galiba ps3 de bilgiğimiz gözlüklü 3d şeklinde mi ? anlayamadım
  • udolu1905 kullanıcısına yanıt
    ps4 de oynadım hocam, oyuna girince direk soruyor 3d aktif olsunmu diye ok deyip tv nin aktif 3d gözlüğünü açınca direk 3D oluyor.
  • selamlar arkadaşlar yakın zamanda ps4 almak istiyorum 2 sorum var
    1-plus üyeliğini yıllık olarak ucuza alma şansımız varmı ve her online oynanabilen oyun için illaki şartmı(örnek fifa 14:nba 2k14)
    2-ps3 ten ps4 e geçtiğimizde ea bize fifa ultimate hesabımız coinslerimiz ve takımlarımızla kaldığımız yerden devam etme imkanı sunuyormu,yoksa baştan mı başlıyoruz?
    şimdiden teşekkürler
  • @fenomenimsi

1) yıllık 100 liraya alabilirsiniz. daha ucuza alamıyorsunuz eğer özel kampanyaya falan denk gelmezseniz.
    2) aynı psnle devam ederseniz tüm takım coins vs geçiyor direk.
  • Plus indirimi değil ama nfs rivals 99 tl ye inmiş.

• Trine 2 de bölge kilidi varmış.
    O yüzden problem oluyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Ben de psn us hesap var iki gündür indiremiyordum eğer bölge kilidi varsa çok can sıkıcı. Şimdiye kadar çıkan dandik oyunları bedava bölge kilitsiz ver, tam elle tutulur bir oyun free olsun ona da bölge kilidi koy, böyle eşşeklik olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

19 Haziran'a kadar.

Keşke biraz daha sürse. Cevap için teşekkürler

• Reklam alınır

• beyler indirme sorunu düzeldimi? evden çıkarken açık bırakıp çıktım inş kesilmemiştir.
    Tam saçmalık? Başka hangi oyunlarda varmış ki?
    Ben dün indirmeye çalıştım indirmedi, PS4'te DNS girili idi. DNS'leri sildim US hesaptan indirdim ve oynadım. Sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

@fenomenimsi

1) yıllık 100 liraya alabilirsiniz. daha ucuza alamıyorsunuz eğer özel kampanyaya falan denk gelmezseniz.
    2) aynı psnle devam ederseniz tüm takım coins vs geçiyor direk.

Futta coinslerimiz ve oyuncularımız seneye geçiyo mu? Örneğin benim 14 teki takımımı ve coinsimi 15 te kullanabiliyormuyum? Kullanamıyo olmam lazım?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.