Şimdi Ara

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP TEKNİK DESTEK (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
5
Favori
33.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tumblr_koylusu

xbox 360 arcade var bende jtag yapılan sürümmüş 2009 üretim yılı.
    Birkaç sorum var;

1- Jtag işlemi yapıyo musunuz?
    2- İş yerinizi kadıköy'deki yazıcıoğlunda mı?
    3- Jtag yapıyosanız yaptıktan sonra sizde 10 oyun yüklüyo musunuz cihaza

telefonla haberleştik
  • xbox 360 jtagli cihaz almayı düşünüyorum ne kadar acaba sizde fiyatları bide kinectli olursa fiyat nasıl olur :) Xkeyli cihazda satıyormusunuz ? Pm bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil_kan26

xbox 360 jtagli cihaz almayı düşünüyorum ne kadar acaba sizde fiyatları bide kinectli olursa fiyat nasıl olur :) Xkeyli cihazda satıyormusunuz ? Pm bekliyorum :)

pm
  • Pm. yolladim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djsabay -- 27 Ekim 2016; 11:13:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fat kasa ps3 var bunlarda da kırılma işlemi yapılıyor mu ? Yapılmıyordu seri numaradan dolayı ceche mi ne bendeki

• tüm ps3 ler derken süperslim herhangi bir seri de mi ? hepsimi ? softmod gibi mi ? çip mi ?
  • Çorumdan kargo ile yolladım bugün xbox slim geri gelince yazarım burdan ama telefonda yardımcı oldu baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu540

Çorumdan kargo ile yolladım bugün xbox slim geri gelince yazarım burdan ama telefonda yardımcı oldu baya.

ürün geldi işleme başlıyacagız işallah halledip yollayacam
  • ps3 oyun yükleme 10 liramı.
  • 5 tl
  • Ps3 lerde online oyun oynamakta mümkünmüş doğrumu?

• Bu arada yazmayı untuum arkadaşlar sağolsun çok hızlı bir şekilde cihazı halledip gönderdiler ellerine sağlık. Kargoda baya ucuz tuttu düşünen arkadaşlar tereddüt etmeden gönderebilir jtag için xbox 360 larını.
  • Bu işlerden hiç anlamam bugün 2. El jtaglı bir slim Xbox aldım . Hafızadaki oyunları oynatıyor ama sahibinin yanında verdiği orijinal ve kopya dvd leri oynatmıyor . Jtag uygulanınca disc leri okumuyormuş gibi birşeyler söyledi teslimatı yaparken ama durum böyle mi gerçekten yoksa dvd rom arızalı mı ? Arızalıyla yaklaşık kaça tamir olur ? Cevap için şimdiden teşekkürler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

Bu işlerden hiç anlamam bugün 2. El jtaglı bir slim Xbox aldım . Hafızadaki oyunları oynatıyor ama sahibinin yanında verdiği orijinal ve kopya dvd leri oynatmıyor . Jtag uygulanınca disc leri okumuyormuş gibi birşeyler söyledi teslimatı yaparken ama durum böyle mi gerçekten yoksa dvd rom arızalı mı ? Arızalıyla yaklaşık kaça tamir olur ? Cevap için şimdiden teşekkürler ...

ürününüzün kendi dvd romu degildir bord ile dvd romdaki seri no bir birini tutmayınca açmaz kendi dvd romu lazım
    yapacak bişey yok geçmiş olsun slim makinaysa çok zor düzeltmek kalın cihazlarda halledebiliriz slim cihazların dvd rom entegresine yazılım atılamıyor

• Yeni dvd rom takılsa çok mu pahalı bişey ? Ya da hafızadan oyuna devam mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

Yeni dvd rom takılsa çok mu pahalı bişey ? Ya da hafızadan oyuna devam mı :)

hdd oynamaya devam en kolayı
  • X KoNSoLPoWeRed ByBİLKONS kullanıcısına yanıt
    bim'den alınan cihaz için neler yapılabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

Aynı mesajın cevabı için takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

hiç bişey olmaz şu anda orjinal kullanmaya devam rgh çıkınca foruma yazarım takip edin
  • xbox 360 i guncelleme ve diger islemler icin gomderdim. 1 gun icnde yapip geri gonderdiler. Kendilerine cok tesekkur ederim. Bizim cocuklar cok mutlu oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.