Şimdi Ara

PS4 PS+ Hakkında ki Sorularım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay önce PS4 aldım bi tane FİFA 14 var. PS+ alınca her ay farklı oyunlar geliyormuş anladığım kadarıyla. Fakat anlamadığım nokta; bu oyunlar üyeliğimiz olduğu sürece bizim mi oluyor ? Yoksa Sony birkaç haftalığına denememiz için bize mi veriyor ?

Bir başka sorumda PS4 ve Smart Tv'm yanyanalar. Tv içerideki interneti görüyor ve rahat bi şekilde kullanıyor. Ama PS4 çok zor görüyor kapıyı kapatsam internet kesiliyor. Bu sorunu nasıl aşarım ? Birde internetteki oyunları indirmenin hızlı bir yolu var mı ? İnternetim 10 mbps olmasına rağmen 10 gb lık oyuna 2-3 gün diyor.

Sorularımı yanıtlayan herkese teşekkürler..

• Plus olduğu sürece senin olur indirirken bekleme moduna al internetinin tamamını kullanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • craplex C kullanıcısına yanıt
    Bekleme modunda indirme yaparsan tam kapasite ve düşük enerjiyle indirme yapabilir. Zaten bekleme modu bunun için üretildi. Ayrıca ps4'lerde ortak sorun wifi alıcı güçsüzlüğü. Tam performans için ve oyunlar için bana göre mutlaka ethernet kablosuyla kullanılmalı. Mobil bir aygıt olmadığı için wifi önemli bir durum değil zaten.
    Plus oyunları üyeliğin devam ettiği müddetçe senin olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.