Şimdi Ara

PS4 PRO TEKNOSA SIFIR AÇILMAMIŞ KUTUSUNDA 1.599 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

*****Teknosa'dan ürün iadesi karşılığı verilen çekle alınan

*****Sıfır açılmamış kutusunda

*****16.12.2017 (Bugün) faturalı

Cihaz satılıktır.

Tekirdağ ve çevresi elden teslim. Diğer illere önce ödeme sonra kargo.

Pazarlık yok takas yok

Tek fiyat : 1.599 TL

EDIT 1 : Ygultekin82 nickli arkadaşa satıldı.

EDIT 2 : 1.600 TL tarafımdan alındı, kargo hazırlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echelon34 -- 18 Aralık 2017; 4:58:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazon ürünlerini bu fiyata satmaya çalışan arkadaşları, bu ilana alalım. Fiyat çok iyi, alan arkadaşa hayırlı olsun.
  • satılınca da silinmese de kalsın şöyle ilanlar, amazon dan başka yerden alıp saçma sapan fiyatlar isteyenlere referans olsun.
  • Arkadaşlar fiyat zaten oldukça uygun, hatta formundaki en iyi fiyat denebilir sanırım.

Lütfen pazarlık içerikli mesaj atmayın cevap verilmeyecektir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımca alınmıştır, Eft yapıldı, kargo bekleniyor :)

Edit: Kargo geciktiği için(Pazar akşamı parayı yatırmıştım, bugün çarşamba) para iadesi bekliyorum.Almaktan vazgeçtim.Arkadaşla görüştüm, saat 11.00e kadar para iadesini yapacağını belirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygultekin82 -- 20 Aralık 2017; 11:34:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit2: Saat 14.22 itibariyle para hesaba yatmamış durumda.Telefonuna çay döküldüğünü kullanılmadığını söylemişti, telefonu çalıyor ama açan yok.Saat 11.00'i gece 11.00 anlamış olabilmesi ihtimaliyle beklemeye devam ediyorum.

Edit3: Az önce telefonuma gelen mesajda hesaba parayı aktaramadığını, hesabında yeterli bakiye olmadığını, en kısa sürede para iadesi yapacağını belirtti.Parayı yatıramıyorsa en azından konsolu yollamasını, beni hem parasız hem konsolsuz bırakmaması gerektiğini söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygultekin82 -- 20 Aralık 2017; 16:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Edit2: Saat 14.22 itibariyle para hesaba yatmamış durumda.Telefonuna çay döküldüğünü kullanılmadığını söylemişti, telefonu çalıyor ama açan yok.Saat 11.00'i gece 11.00 anlamış olabilmesi ihtimaliyle beklemeye devam ediyorum.

Edit3: Az önce telefonuma gelen mesajda hesaba parayı aktaramadığını, hesabında yeterli bakiye olmadığını, en kısa sürede para iadesi yapacağını belirtti.Parayı yatıramıyorsa en azından konsolu yollamasını, beni hem parasız hem konsolsuz bırakmaması gerektiğini söyledim.

Hocam merak ettim, sonunda ne oldu?
  • En son dün görüştük, arkadaş sonuçta yıllardır burda, referansları, alışverişleri var, o yüzden birşey diyemiyorum ama ne yazık ki hala arkadaş parayı denklemeye çalışıyor.Pro suz kaldığıma mı, parasız kaldığıma mı yanayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

En son dün görüştük, arkadaş sonuçta yıllardır burda, referansları, alışverişleri var, o yüzden birşey diyemiyorum ama ne yazık ki hala arkadaş parayı denklemeye çalışıyor.Pro suz kaldığıma mı, parasız kaldığıma mı yanayım?

quote:

Verdiğiniz cevaptan belli oldu zaten olay....

Sattığınız ürünün 2 yıl garantisi falan yok çünkü belgeleri yok açık ve net.

Madem TheMarjinals güvencesi bu kadat önemli faturadan ve garanti belgesinden bile önemli,ilana da 2 yıl sony değil 2 yıl TheMarjinals garantili yazın olsun bitsin.

Hiç lafı çevirmeye gerek yok. Sattığınız ürünün belgeleri yok bu sebeple de garantisi yok.

Tek garanti TheMarjinals garantisi

İnsanlar amazondan ürün alırken bile düşünüyor sorun olursa muhattab bulabilir miyim diye araştırıyor. Siz sattığınız belgeleri olmayan ürüne TheMarjinals garantisi bla bla...

Madem öyle yazın oraya bir zahmet 2 yıl sadece TheMarjinals garantilidir diye.

Ey allahım cevaba bak

Ben diyorum servis fatura garanti belgesi, siz diyorsunuz TheMarjinals garantisi

Keşke benim ilanıma , bu arkadaşın yazıdığı yorumlara baksaydınız sevgili hocam. Ben ibret olarak bana yaptığı mesnetsiz benzetmeleri bıraktım forumda , konum içerisinde duruyor hala.
    Ben de bu konuyu yakından takip edeceğim...

• Malesef hala paramı alamadım.

• Benden de ps4 pro aldı para gondermedi.

Referansı var diye arama yapmadım hiç forumda.

Bu konuyu daha önce gorseydim benim ps4 pro da gitmezdi.

• En geç salı yada çarşamba parayı yatırırım demişti, bugün perşembe 2 gündür telefonlarıda açmıyor.Bir arkadaşı daha mağdur etmiş bu bardağı taşıran son damla oldu,yasal işlemleri başlatma kararı aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Benden de ps4 pro aldı para gondermedi.

Referansı var diye arama yapmadım hiç forumda.

Bu konuyu daha önce gorseydim benim ps4 pro da gitmezdi.

Karaktersiz çıktı desenize... Benim ilanlara nefret ve kıskançlığını kusup , forumu tokatlayıp gitmiş , hırsız demek ki...
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Savcılığa dilekçe verdim şuan beklemedeyim.
  • Ben de 1 ay kadar önce Amazon.de den aldığı pro için 1350 yatırdım. Gönderilmedi, hazırlanıyor, gönderildi, adreste bulamamışlar, gümrük çıkmış bahanesi derken bugün oldu. Ben de yarın işlemlere başlayacağım inşallah. Geçmişten tecrübem de bol avukat arkadaşım da var. Bilişim suçları da karşı sokağımda.

Geçmişte beni dolandıran sahtekarı ağır cezada yargılattım, ömrü boyunca o lekeyi taşıyacak. Aynısını buna da yaparım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.