Şimdi Ara

Ps4 pro mu Xbox series s mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler çok kararsızım bana bir yardımcı olun. Daha önce ps4 slim almıştım fakat hızı ve grafikleri çok sarmadığı için satmıştım. O yüzden pro modelden başka sürüm düşünmüyorum. Exclusive oyunları çok deneyimlemedim. Şimdi de yeni plus sistemi geldiği için hepsini oynama şansım var. Xbox tarafında ise yeni nesil bir konsol ve ssd farkı ortaya çıkıyor. Ori, it takes two falan sevdiğim oyunlar. Gamepass çok iyi olmasada idare eder. Ayrıca ps4 pro çok sesli çalışıyormuş sanırsam. Series s komşuda var, sıfır sesli. Ps5 yada series x alıcak bütçem yok. Ayrıca alacağım ps4 pro garantisiz bir model olucak. Series s garantili olucak ve totalde piyasası çok daha ucuz. Ps4 pro 6 bin civarıyken, series s 5 bin civarına bulunuyor. Yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    Sağlam pro bulabilirsen pro al ama bulabileceğini sanmıyorum alayı sorunlu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    7216 sürümlü iki cihaz buldum fakat çok paralar istiyorlar hocam, tek kol 5750, çift kol 6500 dediler. Sizce mantıklı mı?

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    Mantıklı değil almayın. Birazdan gelir her şeye zam geliyorcular.

• Series S al. Uçak motoru gibi çalışan cihazlara para verilmez. PS5'e bütce yetmiyorsa Series S alınır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seçiminizi oyun tarzınıza göre yapın derim. Series S güncel hızlı bir cihaz olsa da PS tarafının exclusive oyunları cezbedici.

• Aralarında bir nesil fark var, series s almalısınız

• Series s pubg oynuyordum karşımdaki pscilerin hepsi sorun yaşıyordu ya kasıyor ya atıyor diyorlardı

• Kıyaslamam bile Series S tabii ki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.