Şimdi Ara

PS4 Pro için 4K TV tavsiyeleri (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
13
Favori
55.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Loukas

Bütçemi zorlayıp B7 yi tekrar ilk sıraya aldım. Eğer B7 olmaz ise Sony olur büyük ihtimalle.

1- LG B7

2- Sony 55XE9005

3- Sony 55XE8577

Sıralamam bu şekilde şuan çok fikir değiştiriyorum ama B7 oled gerçekten çok cazibesi olan bi tv.

Merhaba, LG B7 şuan piyasadaki en iyi oyun tv sidir ve Sony A1 modeli hariç nerdeyse rakibi yoktur. Eğer bütçeniz 7500-8000₺ arasına çıkamıyorsa mecbur led tv alacaksınız ve 2018 model Sony XF90 modeli çıkmışken 2017 model XE9005 almanızı önermem. Kısacası ilk tercihiniz LG 55B7 olsun oled alamıyorsanız Sony XF90 modelinin Türkiye ye gelmesini bekleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle doğru diyorsun valla.

Hele birde Pro’yu God of War edition alabilirsem inşAllah daha güzel olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    Evet XF9005 baktım hatta rtings incelemeside yayınlandı çok başarılı bir tv. Ancak Türkiye’ye ne zaman gelir, kaç tl olur belli değil henüz. Birde en az 6500-7000 bandında çıkar herhalde e okadar para verdikten sonra B7 daha mantıklı kalıyor gibi.

• Loukas kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam şimdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam Allah’ın izniyle inşAllah en geç mayıs başı almayı planlıyorum sağolun. Eğer tv olarak B7 alırsam ki ilk sıramda o var, belki tekrar sizi rahatsız edebilirim. Testler ayarlar filan için. Teşekkür ederim tekrar.

• Loukas kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ne demek açıkcası bende pek ayarlarını karıştırmadım kendi ayarlarını kullanıyorum işten güçten pek vakit kalmıyor netflixde dolby vision dolby atmos içerik filmlere falan bakıyorum onda da

• Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum ve Ps4 Pro ve 4K tv almayı düşünüyorum.
    TV için 3000 TL'ye kadar bütçe ayırdım. Bu rakamlara uygun olarak Samsung 50MU7000 ve Philips 49UJ630V modellerinin daha çok ön plana çıktığını tespit ettim.
    Bir de dün Teknosa mağazasına gidip Tv'lere yerinde de bakma fırsatım oldu. 2016 yılının cihazı olan Philips 49PUS6551'i gerçek panel hızı 100HZ olarak belirterek danışman arkadaşlar önerdi.
    Özetle şuan çok kararsızım ve nasıl bir kombinasyon yapsam bilemiyorum. Ps4 Pro'da Fifa18 Pro lig takımımız olacak ve oyunda kasma takılma vs sorunları yaşamak istemiyorum.

Bu nedenle değerli desteğinizi rica ediyorum sizlerden. Hangi Tv ile yola çıkmalıyım ?

Çok teşekkürler
    Sevgiler.
  • Merhaba arkadaşlar, PS4 Slim kullanıyorum. Hem PS4 hem de günlük kullanım için bana 1.500-2.000TL civarında 4k tv önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrhmshn -- 20 Mart 2018; 6:42:41 >
  • ShaunN S kullanıcısına yanıt
    Bende oyunlarda mevcut ekranımda özellikle fifada gecikmeleri hissedince sizin gibi baya araştırma yaptım, sadece PC ve konsolda kullanacağım için önemli olan kriterlerim 4K+HDR10 ve mutlaka input lag ile response time süresi düşük olan bir modeldi. Benimde bütçem fazla olmadığı için UJ630 serisinin 43" (43uj630v) olanında karar verdim. 1080p+2k+4k 60hz desteklemeside cabası, elimde olan 4k tv(40ub800v) sadece 1080p ve 4k çözünürlüğü destekliyordu. Sadece pc ve konsol oyun için kullanılacaksa kağıt üzerinde çok iyi duruyor. Siparişi verdim bakalım gerçekte de istediğim performansı verecekmi ?

Lag değerleri aşağıda;

PS4 Pro için 4K TV tavsiyeleri

Tüm inceleme:https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uj6300

• merhaba arkadaşlar bende ps4 pro için 4k tv bakıyorum ama karar veremedim sizce hangi tvyi alayım

LG 43UJ651V SAMSUNG 43MU7000 seçenekler arasında sizinde tavsiyeleriniz varsa onlarada bakabilirim
  • SONY 43XE7005 - 43XF7596

• merhaba arkadaşlar. konu baya aktif görünüyor.
    ps4 pro satın almayı düşünüyorum.

pro versiyona uygun 4K tabiki 2000-2500 Lira arasında hangi TV'yi önerirsiniz?
    TV, sadece ps4 pro amaçlı kullanılacaktır.
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Hocam Samsung 43mu7000 düşünebilirsiniz. Bu fiyat aralığında bence alınabilecek tek tv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Hocam Samsung 43mu7000 düşünebilirsiniz. Bu fiyat aralığında bence alınabilecek tek tv.

öneriniz için teşekürler öncelikle.
    yıllardır PC oyuncusuyum. açıkcası TV ve PS4 teknik özellikleri vb. fazla bilgim yok.
    youtube izlediğim inceleme videolarına göre ileride pişman olmamak açısından 2000-2500 lira arası TV'ler ileride performans kaybı yaşatabilir deniliyor.
    mesela önerdiğiniz bu TV tabii samsung kalitesi.
    - ilerisi için bütçeyi sizce zorlamak mantıklı mıdır?
    - ayrıca bulamadım da ps4 pro kaç HZ destekliyor?
    - mesela pc mönitör olsa 60hz, 144hz farkı azçok biliyorum da, bu durum TV'lerde nasıl olmalı?
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Hocam 2500 liraya kadar alabileceğiniz en iyi tv bu. Diğer sorularınıza cevap verecek olursam bütçeyi biraz daha arttırırsanız tabi ki daha kaliteli bir tv alırsınız. Doğal olarak gelecek için daha iyi. Fakat burada sizin bütçeniz çok önemli. Ps4 pro bilindiği gibi maximum 60 fps veriyor. Ps5 de aynı şekilde 60 ı geçemeyecektir. Fakat hz ile fps farklı şeyler. Şimdi piyasada iki tip tv var. Biri 60hz diğeri 120hz. 120hz bir tv de görüntü daha akıcı oluyor. Fakat bu 120hz tv ler 5000 tl den başlıyor. Belki indirim kovalarsanız 4500-4600 e alabilirsiniz. Ama bu 60 hz ile 120hz arası dediğim fark 60fps ile 120 fps arasındaki fark gibi değil. Çoğu kişi aradaki farkı fark etmiyor. Yan yana koyunca anlıyorsunuz. Malum ps4 pro zaten 60 a kadar verdiği için 120hz tv ler farkını çok hissettiremiyor. Ama fark var yani. Bu tv işi tanemen bütçeye bakıyor. Ne kadar çoksa o kadar iyi.

• Sony KD-55XE8096 modelini almayı düşünüyorum.
    eksi ve artılarını cok araştırdım. youtube incelemelerini izledim.

burada kullanan arkadaşlarımız varsa
    önerilerini almak isterim.

?
    ..
  • Cevap için tekrar teşekkür ederim.
    1) samsung MU7000 serisi tv'ler açısından bir sorum olacaktı.
    bu seride 50inç veya 55inç ekranlar arasında sadece ekran büyüklüğü farkı var değil mi?
    yani aynı seri olduğu için teknolojisi değişmiyordur sanırım?
    2) PC de monitör alırken 4K için ekranın çapının da büyük olması optimum olması gerekli diye yorumlar yazan olmuştu.
    TV için en ideal 4K ekran boyutu sizce kaç inç olmalı?
  • Sonforum tv isinden anliyorsun kardesim mu 7000 serisinin input lag degerleri nekadar aydinlarirsan sevinirim.

• ben qled7 55 inch aldım 1 ay önce gayet memnunum
  • Samsung 55mu8000 aldım. Input lag değerleri çok iyi. Boyut olarak da 55 inç çok ideal. Hdr görüntü kalitesi açısından mükemmel. Tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.