Şimdi Ara

PS4 PRO HDMI KABLO ONERISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ps4 pro için kutudan cıkan hdmı kablosunu kullanıyorum. daha ıyı bır kablo alsam farkeder mi yoksa gözle secılecek kadar fark etmez mi?Eger farkeder diyorsanız 150-200 tl butceyle hangı kabloyu onerırsınız ?
    Ben bu ürünü buldum

https://www.amazon.com.tr/Paugge-Sertifikal%C4%B1-4096x2160-Bandwith-Destekli/dp/B07FK34JNM/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1541415566&sr=8-3&keywords=4+K+HDMI+KABLO

• Ben de hdmi 2.0 kablo var slim cihaz kullanıyorum. Monitör de 1.4 hdmi var ps4 de 1.4 olunca fark göremedim tv monitör hdmi 2.0 ise fark olabilir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belkin 1.4 hdmi kullanıyorum

• bende de onceden normal ps4 vardı dedıgınız gibi onda pek kablo farketmıyor ama pro da genellıkle fark var dıye yorumlar var bende tam bılmedıgım için sormak istedım teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • Bana da aynı şekilde 4k görüntü aktarabileceğim laptoptan pcye hdmi kablo lazım. Tavsiye bi model var mı arkadaslar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Linkteki kablo işinizi görür daha fazla para vermenize gerek yok.

• Pro da 1.4 versiyon HDMI kullanmayın. 4K da 60HZ veremez. Kutudan en üst düzey HDMI versiyonunu destekleyen 2.0 HDMI çıkıyor zaten. Kutudan çıkanla yeni alacağın HDMI kablosu arasında fark olmaz. Boşuna para verme yani.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • linkteki kablo işinizi görür:

https://www.bimel.com.tr/urun/ak-330107-020-s
  • Pauggeyi bende tavsiye ederim.

• pro ile gelen hdmi kablo işinizi görür hocam boşuna para vermeyin bir fark olmaz.

• Niye kendinize para harcıcak yer arıyorsunuz ?

Kaşınıyor musunuz hocam

• Valla kasınmak degılde soyle soyleyeyım bf1 oyununda karanlık bolgelerdekı adamlar secılmıyordu renk acmaylada goruntu kotulesıyordu ayrıca god4 te adamon arkasında goruntu ızuyor gıbıydı yanı anlatamadım ne denıyor fps mi neyse o goruntu canımı sıkıyordu oyuzden kardesım

• quote:

Orijinalden alıntı: sahin1986

Valla kasınmak degılde soyle soyleyeyım bf1 oyununda karanlık bolgelerdekı adamlar secılmıyordu renk acmaylada goruntu kotulesıyordu ayrıca god4 te adamon arkasında goruntu ızuyor gıbıydı yanı anlatamadım ne denıyor fps mi neyse o goruntu canımı sıkıyordu oyuzden kardesım
    HDMI dijital olarak iletir veriyi. Yani a 1 dir 0'dır. VGA kablolar gibi kablonun kalitesi görüntüyü gram etkilemez.

Onun dışında versiyonlar var. Sizin bakmanız gereken versiyonlar. PS4 PRO'nun içinden çıkan bugün alıp alabileceğin en yüksek standartı destekleyen kablo. O yüzden yeni alacağın kabloda görüntü değişmez.

Bu tip ekstra pahalı kabloların kullanım amacı kablo dayanıklılığın yüksek olması. Atıyorum 1000 defa kıvrılınca bozulacaksa elindeki yeni aldığında 8000 kıvrılma vs olabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    samsungda özellikle mu7000 serisinde hdmi kablo değişimi önerenlere ne diyorsunuz? bazıları kablo değişimi ile görüntüdeki gidip gelmeyi çözmüşler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.