Şimdi Ara

Ps4 pro gta 5 online düşük FPS

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> Ps4 pro gta 5 online düşük FPS
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    794 Mesaj
    Arkadaşlar herkese merhaba 1 hafta önce Ps4 pro almıştım bugün Gta 5 online gireyim dedim şehir içinde fps 20 lerde baya düşük geldi bunun çözümü var mı?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

https://www.teknosa.com/urunler/110016334/philips-50pus730312-50-127-ekran-3-tarafli-ambilight-ultra-ince-4k-uhd-led-android-tv?_sgm_campaign=scn_61860d1763bd0000&_sgm_source=110016334&_sgm_action=click

Hocam tv bu normal single player da herhangi bir kasma yok ama online da şehir içinde fps ciddi ölçüde düşük oluyor diğer oyunlarda sıkıntı yok.
    |
    |
    xbox2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Monitorle TV ile ilgisi yok. Daha önce PC'de oynadıysan bayağı fark ediyor. Ben de uzun süre PC'de oynadıktan sonra Pro'ya aldım oyunu düşük fps gözü çok yoruyor ertesi gün satmak zorunda kaldım. İsteseler bir Pro Patch ile olayı hallederlerdi ancak Pro çıkmadan önceki online oyunlarda Pro Patch atılamıyordu galiba.

Orijinalden alıntı: revoltx

Monitorle TV ile ilgisi yok. Daha önce PC'de oynadıysan bayağı fark ediyor. Ben de uzun süre PC'de oynadıktan sonra Pro'ya aldım oyunu düşük fps gözü çok yoruyor ertesi gün satmak zorunda kaldım. İsteseler bir Pro Patch ile olayı hallederlerdi ancak Pro çıkmadan önceki online oyunlarda Pro Patch atılamıyordu galiba.
    Hocam boost modu açınca pc gibi oldu baya akıcı oldu
    |
    |

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Boost moda almayı denediniz mi? Bende pro yok ama boost moda alınca fps olarak baya farkediyor diyorlar.
    Boost modu açınca düzeldi hocam
    |
    |

Boost Mode ( Güçlendirme ) modunu açarsanız cihaz sabit 30 FPS'de çalıştırıyor, akıcı bi şekilde sorunsuz oynarsınız.
    |
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Sohbet
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.