Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (999. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün özel maçı kaybettim Arap rakibe, Arap demek lag demek tabii ki. Sinirlendim wi fi ile bağlanıyordum kabloya geçtim, sonra 5 maç yaptım bildiğin ofline gibi aktı maçlar, rakip farketmeksizin. Karşıda varsa lag senin çok hissetmemek lazım onu farkettim. Hatta rakibin birinde sağlam sorun vardı kontrol edemiyordu oyuncuları, ama ben de sıkıntı yoktu. Size tavsiyem Cat 6 kablo ile bağlanıp oynayın memnun kalırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Ben o şehirlerle sorunsuz oynuyorum genelde ben de ordayım çünkü ping değerleri ne kadar yskınsa sorun o kadar az oluyo ama bazen türklerle de sorun olabiliyor internet alyapısı kaynaklı sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: umut83gs

Herkese selamlar arkadaşlar pes 2015 te foruma yazardım pes e biraz ara verdik uzun aradan sonra pes 2018 le geri döndüm 2 aydır forumdan fırsat buldukça sizleri takip ettim aranıza tekrar katılmaya karar verdim çoğunuzu forumdan tanırım cem ve ertan sizde hoş geldiniz herkese iyi oyunlar

Umut kardeşim hoşgeldin :) Senin gibi doğru dürüst adamlar varya şu oyunu oynama sebebim

• quote:

Orijinalden alıntı: ser.ka

Anladim eyw taktik ve uyum degisseydi harika olurdu 190 taktik becerim var harcasam ne olur

Ya bu nedir arkadas surekli lag 4 mac kaybettim lagdan engelleye engelleeye hal

Oldum yaaa

• suÇ kullanıcısına yanıt
    çivi çiviyi sökecek mi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

Bugün özel maçı kaybettim Arap rakibe, Arap demek lag demek tabii ki. Sinirlendim wi fi ile bağlanıyordum kabloya geçtim, sonra 5 maç yaptım bildiğin ofline gibi aktı maçlar, rakip farketmeksizin. Karşıda varsa lag senin çok hissetmemek lazım onu farkettim. Hatta rakibin birinde sağlam sorun vardı kontrol edemiyordu oyuncuları, ama ben de sıkıntı yoktu. Size tavsiyem Cat 6 kablo ile bağlanıp oynayın memnun kalırsınız.

Ben pc den oynuyorum hocam wifi den.giriyorum gecen sene maclar daha temizdi

• arkadaşlar biz pes 2015 de grup kurardık.Grubun kısaltılmış ismi TWT idi,tam ismi Turkısh Warriors Team neydi galiba :)

oyundaki takımımızın isminin başına bu TWT yi yazardık,karşılaşınca forumdan olduğunu anlardık böylelikle

misal benim takımımın ismi Fenerbahçe Rebuplic başına TWT yi koyunca TWT Fenerbahçe Rebuplic olurdu :)

yabancılar her başka kullanıcılarda TWT ismini yi görünce bu ne diye mesaj atarlardı

çok güzeldi yine boyle şeyler yapmak lazım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 4 Ocak 2018; 22:2:16 >
    Ertan hocam listeye ekliyorum haberin olsun turnuva sensiz olmaz link icin tesekkur ederim inceliyecem ben yalnız listeyi tutuyorum turnuva isini sopranesa satacam

Hoş bulduk ertan hocam iyiyiz şükür seni sormalı yıllar geçiyo ama pes takıntımız devam ediyo bende aranıza tekrar döndüğüme çok sevindim iyi oyunlar sana burdan uzak kalma foruma her zaman lazımsın

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

arkadaşlar biz pes 2015 de grup kurardık.Grubun kısaltılmış ismi TWT idi,tam ismi Turkısh Warriors Team neydi galiba :)

oyundaki takımımızın isminin başına bu TWT yi yazardık,karşılaşınca forumdan olduğunu anlardık böylelikle

misal benim takımımın ismi Fenerbahçe Rebuplic başına TWT yi koyunca TWT Fenerbahçe Rebuplic olurdu :)

yabancılar her başka kullanıcılarda TWT ismini yi görünce bu ne diye mesaj atarlardı

Cok guzel olur önerileri almak gerek sonra ortak kararla ekleriz takim ismine. Yine twt de olabilir

• quote:

arkadaşlar biz pes 2015 de grup kurardık.Grubun kısaltılmış ismi TWT idi,tam ismi Turkısh Warriors Team neydi galiba :)

Çok iyi hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: armageddon2023

quote:

Orijinalden alıntı: umut83gs

Herkese selamlar arkadaşlar pes 2015 te foruma yazardım pes e biraz ara verdik uzun aradan sonra pes 2018 le geri döndüm 2 aydır forumdan fırsat buldukça sizleri takip ettim aranıza tekrar katılmaya karar verdim çoğunuzu forumdan tanırım cem ve ertan sizde hoş geldiniz herkese iyi oyunlar

Umut kardeşim hoşgeldin :) Senin gibi doğru dürüst adamlar varya şu oyunu oynama sebebim

Hoş bulduk cem kardeşim tam tersi keşke her oyuncu senin gibi bunun sadece oyun olduğunu bilse oynadığım en fair play oyuncu sensin arkadaşlara örnek veriyim geçenlerde seninle denk geldik beni 2. 1 yeniyodun ben çok gol kaçırmıştım dakika 90 da benim yapamadığımı sen yaptın aldın bilerek kendi kalene attın bunu herkes yapmaz hatta 1 yada 2 hafta sonra tekrar denk geldik bu sefer yeniyodum ben atıyım dedim kendi kaleme onuda kabul etmedin yani senin oyunculuğuna her zaman kefilim altına imzamı atarım adamsın kardeşim

Güzel fikir, yapalım. Nasıl organize olmamız lazım, havada kalmasın. Tebrik ederim

• Bu hile olayı 2013ten beri var. koskaca 5 sene oldu hala çözüm bulamadı konami. hayır bu kadar zormu bağlantıyı düşüren adamın maçını hükmen mağlup saymak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Ertan hocam listeye ekliyorum haberin olsun turnuva sensiz olmaz link icin tesekkur ederim inceliyecem ben yalnız listeyi tutuyorum turnuva isini sopranesa satacam

ekle hocam ekle :)

quote:

Hoş bulduk ertan hocam iyiyiz şükür seni sormalı yıllar geçiyo ama pes takıntımız devam ediyo bende aranıza tekrar döndüğüme çok sevindim iyi oyunlar sana burdan uzak kalma foruma her zaman lazımsın

quote:

Çok iyi hatırlıyorum

aynen dostum yıllar geçsede pes pes ettirmiyor bize :)

sen TWT yi bilirsin dostum ne günlerdi bee

quote:

Cok guzel olur önerileri almak gerek sonra ortak kararla ekleriz takim ismine. Yine twt de olabilir

aynen dostum bunu yapmamız lazım yine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

ekle hocam ekle :)

quote:

quote:

Çok iyi hatırlıyorum

aynen dostum yıllar geçsede pes pes ettirmiyor bize :)

sen TWT yi bilirsin dostum ne günlerdi bee

quote:

aynen dostum bunu yapmamız lazım yine

Çok mantıklı hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok iyi olur..Biraz değiştirip TR-WT olabilirmi ..ilk aklıma gelen..

• quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

Güzel fikir, yapalım. Nasıl organize olmamız lazım, havada kalmasın. Tebrik ederim

o iş bende arkadaşlar

Takım ismi yani grubumuzun adı ile önerileriniz yada eski adı ile mütabık kaldığımızda failiyete geçiricem..

ayrıca extra Gurur tablomuzda olacaktır!

nedir bu?1000 puan üstü olan arkadaşları öne çıkartıcağız taplomuzda
    Geçen gün aklıma geldi harika olur böylelikle çok daha centilmence oynanır icraate geçelim bence herkes bunun altına önerilerini yazsın forumda en çok istenen kısaltmayı koyalım

Başında TR olmalı diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.