Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
38.341
Cevap
85
Favori
998.291
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2217 Mesaj
    Bilgi olarak vereyim. Verilecek olan 83 lük Maradona, 50. Level de maksimum 88 olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İnşallah şu level saçmalığı sonlanmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ExTx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN:ERTANTR
  • Yarbay
    2217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Sonlanma ihtimali görmüyorum. Myclub da daha fazla oyun sayısını sağlamak için level olayı olacaktır.

|
    |

Level saçmalığı malesef devam edecek.Bence ,takımlardaki level dengesizlikleri ,myclubu yine abuk sabuk bir hale getirecek.Pes 15 te futbolcu levelleri yokken oyundan hepimiz memnunduk.Şimdi Cr 7 yi zor bela bulabiliyorsun ,bakıyorsun Cr7 den başka herkese benziyor.Oynayamıyor ,defansa takılıp kalıyor.İşin yoksa bekle ki level 50 olsun!!Oyuncuları ,oyunun başında tutabilmek için turnuvalar ,futbolcu takasları 2vs2 myclup maçları falan getirilmeli.Level kasma ,hepimizi sıkan ve maçların da tuhaf buglu hale gelmesine neden olan gereksiz bir etkinlik!!

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Level saçmalığı malesef devam edecek.Bence ,takımlardaki level dengesizlikleri ,myclubu yine abuk sabuk bir hale getirecek.Pes 15 te futbolcu levelleri yokken oyundan hepimiz memnunduk.Şimdi Cr 7 yi zor bela bulabiliyorsun ,bakıyorsun Cr7 den başka herkese benziyor.Oynayamıyor ,defansa takılıp kalıyor.İşin yoksa bekle ki level 50 olsun!!Oyuncuları ,oyunun başında tutabilmek için turnuvalar ,futbolcu takasları 2vs2 myclup maçları falan getirilmeli.Level kasma ,hepimizi sıkan ve maçların da tuhaf buglu hale gelmesine neden olan gereksiz bir etkinlik!!

Şimdi canlı güncelleme denilen olay zaten oyuncunun form durumuna etki ediyor ve bu oldukça mantıklı ama yine de bana kalsa; takımda bulunan oyuncuların form durumlarının yine myclub maçlarında kendi performanslarına göre (örneğin son 3 maç gibi) belirlenndiği bir sistem getirirdim.. mesela ronaldo var bende iki maç üst üste hat trick yaptı 3. maçta form durumu maximum olurdu.. ya da şu olabilirdi maç sonu nasıl iyi oynayan oyuncunun level puanı artıyorsa kötü oynayanın da level puanı düşebilirdi pekala, 30 lvl maradona alırsın ama adamı kullanamazsın o vakit adam kötü maçlardan sonra 29, 28 gibi lvl düşer gayette güzel olur .. sözün özü futbolcular oynadıkça performansı kesin olarak artar diye saçmalık yok mesela negredo 2,5 m euroya bjkye geldi bu adam 2014 yılında 27,5 m euro idi ee 2014 ten beri onlarca maç yaptı leveli artması gerekirken düştü. demek ki hep oynamak lvl artırmıyor bir de şu mevzu var adam kasten oyuncunu sakatlamaya giriyor kırmızı yerse sadece 1 maç ceza alıyor bu da caydırıcı olmalı 1 maç değilde saat cezası gelmeli direk kırmzı 12 saat ikinci sarıdan kırmızı 6 saat gibi ...gerçi ne desek boş myclub modu 2015 ten sonra hayali bir ortam, bir fantazi dünyası...maradonalar rivaldolar hatta usain boltlar gülmemek elde değil.. uzun lafın kısası ben pes gerçekçi diye oynarım bu sene de oyunu alırım muhtemelen (fb varsa hemen, yoksa indirime girdiğinde) ve çogunlukla online klasman oynarım myclub da takım bile oluşturmayı düşünmüyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fernandina -- 4 Ağustos 2017; 16:41:28 >

• Teğmen
    237 Mesaj
    Usain bolt ne diye bu oyunla anılıyor anlayamadım henüz

Tamamen katılıyorum.Oyuncu ,oynadıkça en yüksek seviyeye ulaşır kuralı çok saçma.Mesela 20 yaşında gelişime açık bir oyuncu olur ve belirli yetenekleri gelişebilir ;bu normal ama 35 yaşında artık tüm gelişimlerini tamamlamış İbrahimovicin bile Level 50 ye yükselmesi,gelişmesi ancak fantazi futbol dünyasında olabilecek bir durum.Bir de müzayede saçmalığı nedir?Bazıları,buna mantıklı diyor ama oyunun tuhaf bir hale gelmesine neden olan bir başka etken de bu.Diyelim ki adamın elinde 1 temsilci var ,diğer 2 temsilci için de müzayededen 800 bin gp kasıp Ronaldo ya ilk haftadan sahip oluyor.Oyunda ,bir denge sağlanmak isteniyorsa superstar oyuncular,müzayedeler dahil,ilk 5 ay kolay kolay verilmeli ,ilk aylarda level 2,3,4 takımlarla oynamalıyız.

|
    |
    Fernandina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: astrokartbayisi

Usain bolt ne diye bu oyunla anılıyor anlayamadım henüz

bence usain bolt'u kimse kullanmayacak. ne bitiricilik, ne çalım, ne kafa vuruşu hiçbir özelliği olmayacak. sadece bodozlama hızlı koşan bir oyuncu olacak

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mentalist_ch

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

demo bir an önce çıksa keşke ya. 2017yi oynamayı hiç istemiyorum. ne güzel alışmıştık betaya

Vallahi alışmıştık ben Pes 17 kadar pozisyon kısırı oyun görmedim 900 1000 puanlı rakiplerim dümdüz odun gibi oynayıp gol atıyorlar sanki adamlar robot ver kenara kes ortaya gol nokta. Israrla oyun kurmaya çalışıyorum ve ısrarla yeniliyorum futbol oynamak oyun kurmak için tasarlanmamış 17 oysa ki 18 harikaydı değişik varyasyonlar vardı... Gelene kadar 17 ile çileye devam...

Orta kafa olayi pes 17 yi bitirdi . Bir daha gelmemek uzere tarihe gomuldu . Pes 2018 efsanenin baslangicidir . Bir kac yila fifayida tarihe gomecektir .

Gömmesi için önce lisans alması lazım

Biri barni moloztasa usb cihazını ps ye takip yama yapmayı öğretsin . Taş devrinden mi yazıyorsun kardeşim ?

Hocam onu biliyorum ama her insan oyuna 150 tl veripte yama yapmak istemez bence.

• Binbaşı
    1067 Mesaj

Usain Bolt fifada olsa en iyi oyuncu olur peste çok etkili olacağını sanmıyorum

|
    |
    nxplay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5-10 dk zamanını alıyor o kadar

Yeterki takım olsun

Önemli olan oynayis iyi olsun oyundan zevk alalım

Online iyi olsun gerisi çok önemli değil

Pes 18 online beta çok zevkliydi umarım oyunu bozmadan bu şekilde çıkarır

Not:genelde fifa oynayan biri pes konusuna lisans yok diye girer konuya

Fifa oynayan biri oyuncu yüzü benzemiyor oyuncu hareketleri benzemiyor player id yok Pes deki gibi bunu takmayan bir fifaci lisansı nasıl takıyor anlam veremiyorum

Lisans için birşeyler yapıp düzeltirsin de

Player id nasıl yapacaksın

Unutmadan o fifa daki gece maçının görüntüsü nerde sanki stadyumda bazı ışıklar patlamış karanlık olur ya aynı o şekilde bazen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 4 Ağustos 2017; 20:7:26 >
    |
    |
    Barni Moloztaş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mentalist_ch

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

demo bir an önce çıksa keşke ya. 2017yi oynamayı hiç istemiyorum. ne güzel alışmıştık betaya

Vallahi alışmıştık ben Pes 17 kadar pozisyon kısırı oyun görmedim 900 1000 puanlı rakiplerim dümdüz odun gibi oynayıp gol atıyorlar sanki adamlar robot ver kenara kes ortaya gol nokta. Israrla oyun kurmaya çalışıyorum ve ısrarla yeniliyorum futbol oynamak oyun kurmak için tasarlanmamış 17 oysa ki 18 harikaydı değişik varyasyonlar vardı... Gelene kadar 17 ile çileye devam...

Orta kafa olayi pes 17 yi bitirdi . Bir daha gelmemek uzere tarihe gomuldu . Pes 2018 efsanenin baslangicidir . Bir kac yila fifayida tarihe gomecektir .

Gömmesi için önce lisans alması lazım

Biri barni moloztasa usb cihazını ps ye takip yama yapmayı öğretsin . Taş devrinden mi yazıyorsun kardeşim ?

Hocam onu biliyorum ama her insan oyuna 150 tl veripte yama yapmak istemez bence.

Valla canım kardeşim keske lisanslar full olsa tüm ligler takımlar stadlar falan ama yok işte :) fifanin canlılığı atmosferi hareketliliği de yok . Ama oynanis var . Tabi bozmazlarsa . Fifa çok hızlı aptal saptal bir defans sistemi var ve en kral savunmayı yapsan bile momentumdan isinlanarak falan gol yiyorsun. Bazen oyunu ben degil başkası oynuyor sanıyorum.

Oynamadık değil emin ol fifayida oynuyoruz ama gerçekten gameplay denen birsey yok . Simulasyon falan diyorlar ama mac pin pona dönüyo hızdan başım dönüyo . Adam koşarken bacakları gorunmezmi ? Enteresan yani. Bence sende bu sene pes 18 e bir şans ver. Hiçbir firma babamizin değil . Bak pes 16-17 leş çöpün önde gideni . Pes 17 kadar saptal oyun oynamadım . Fifa güzel yapsın onu oynayalım. Pest güzel yapsın onu oynayalım . Ama şu haliyle gameplay dersen pesin ölüsü fifayi ezer .

|
    |

• Binbaşı
    1006 Mesaj
    Simdi pes18 kapak resmini degistirecek mi neymar da gitti

|
    |
    Barcelona kapağından kurtulması lazım bu Konami şirketinin, çok tuhaf bir seri anlaşma var, oyuncuya değilde klübe birkaç yıllık sözleşme yapmış, böyle cover bence çok tuhaf, futbol oyunculuğunu temsil değil de Barcelona reklamını yapıyor

PSN: Cool_Football-Tr
  • Yarbay
    3223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

5-10 dk zamanını alıyor o kadar

Yeterki takım olsun

Önemli olan oynayis iyi olsun oyundan zevk alalım

Online iyi olsun gerisi çok önemli değil

Pes 18 online beta çok zevkliydi umarım oyunu bozmadan bu şekilde çıkarır

Not:genelde fifa oynayan biri pes konusuna lisans yok diye girer konuya

Fifa oynayan biri oyuncu yüzü benzemiyor oyuncu hareketleri benzemiyor player id yok Pes deki gibi bunu takmayan bir fifaci lisansı nasıl takıyor anlam veremiyorum

Lisans için birşeyler yapıp düzeltirsin de

Player id nasıl yapacaksın

Unutmadan o fifa daki gece maçının görüntüsü nerde sanki stadyumda bazı ışıklar patlamış karanlık olur ya aynı o şekilde bazen

Fifacıyım ama 2 sene önce pesciydim hangisi iyiyse ons geçerim ben genelde. Bana göre fifa daha iyi hocam ama fikrinize saygım sonsuz.
    Umarım pes daha iyi olur da rekabet başlar. Fifanın da çok eksiği var ama bence ortada rekabet olmadığı için fifa gelişmiyor.

• Yarbay
    12021 Mesaj

Aynen hangisi daha çok zevk veriyorsa tabiki o oyun alınmalı

|
    |
    Barni Moloztaş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Böyle aptalca transfer görmedim.

• Yüzbaşı
    252 Mesaj
    Pes 2018 betayi denedim.guzeldi tam istedigim hizda pas olayi cok guzeldi.ozellikle hafif yuksekten pasin adamin onune düşüşü.

Gel gelelim asil meseleye beni 2017 konusundan taniyan bilir.arkadaslar bu beta super de oyunun en büyük problemi sonradan gelecek duzenlemelerle bozulup bpzulmayacagi.ben sahsen pes 2017 ilk 2 aylik surecteki oynanisini cok begenmistim.ama sonra cikan guncelemerle oyuna bir seyler oldu.

Umarim bu seri ciktigindan 2 3 ay sonra guncelemelerle bozulmaz.bu sene hemen almayacagim bekleyecegim 1 2 ay hangi oyun oturakli ise onu alacagm saygilar

|
    |

Adam dakikada 60 euro kazanıyor

Nefes alışı verişi bile para ediyor

|
    |
    run...rabbt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN:ERTANTR
  • Yarbay
    8093 Mesaj
    quote:

Adam dakikada 60 euro kazanıyor

Nefes alışı verişi bile para ediyor

Adam apaçi ama para basıyor işte.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,663
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.