Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackprague

Bendim dostum ne bileyim yıllardır pes oynamadım ki ilk defa bu sene Myclubla tanıştım Adamlar bonkör sanki bana ekstra daha bi bonkörler

Doğru senle konuşmuştuk

Bonkör'ün kralı bunlar hocam

daha 2. müzayede hatasından dolayı verecekleri ödül var sırada

• UltrAslanbodrum serefs.z k.hbe bir hilecidir öldul turnuvasında geriye dusunce kopardı aciz k.pek

https://youtu.be/FQUPodZR-U8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

UltrAslanbodrum serefs.z k.hbe bir hilecidir öldul turnuvasında geriye dusunce kopardı aciz k.pek

https://youtu.be/FQUPodZR-U8

Senin gibi doğru düzgün bir adamı bile bu kadar ofkelendirdiyse hilecinin tekidir

• The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    senin hesap ban mı yedi dostum?hiç gözükmüyorsun da
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Eyw sagol kardesım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

bana da 58.000 gp ve 160 felan temsilci geldi. piyango gibi oldu mutluyum

nerden geldi nasil geldi niye geldi ?

son mesajlar hep bunla alakalı oku istersen. o değil de bu anket bonusu 10000 gpyi verdiler mi? bugün vermiş olmaları lazımdı.

anketi bende doldurdum ama vermediler bugün.

Mail attım da anketten GP gelmedi diye, bugün sonunda muhtemelen gelir diyorlar, en geç yarın hesaplarda olur GP ler, tabi teknik sorunla karşılaşmazsak

• 193bin+127bin+10bin mis mis missssss

Ayrica ronaldonun beleş 3 ajani offf yakti gecti

• quote:

Orijinalden alıntı: pesci09

193bin+127bin+10bin mis mis missssss

Ayrica ronaldonun beleş 3 ajani offf yakti gecti

İnsan ronaldo almadığına lanet ediyor bazen hahaha
  • Ne gerek var yahu reportladım geçtim ay lav yu filmindeki çocuk gibi kaldı ortada 6 tane yedikten sonra la hangi tarafta ameriga ? Arkada ?

https://youtu.be/6aghSdbVFWg

• quote:

senin hesap ban mı yedi dostum?hiç gözükmüyorsun da

Yok dostum çevrimdışı hep benim mesaj atarsan gelir...

• arkadaşlar zidane'ı bıraktım, ballada'ya geçtim (guardiola). çok beğendim. ballada ile oynayan varmı? çok güzel paslaşılıyor. maç çok tıkansa da bir şekilde gol pozisyonu yaratılıyor. defansı da iyi. bekler çok aşırı ileri çıkmıyor. tam oynamalık td. tavsiye ederim.
  • o kadar gün gp kas kas. neyse müzayedeler sıfırlansın aynı gün konami milleti gp'ye boğsun müzayedeler fırlasın. bu oyununu bırakmak için o kadar neden var ki... nedir bu adaletsizlik kardeşim yaaa. hayır konami'nin kıyak yaptığı insanlara soruyorum var mı bi mağduriyetin diye. adam pişkin pişkin gülerek çok mağdurdum gerçekten bu iyi geldi diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

o kadar gün gp kas kas. neyse müzayedeler sıfırlansın aynı gün konami milleti gp'ye boğsun müzayedeler fırlasın. bu oyununu bırakmak için o kadar neden var ki... nedir bu adaletsizlik kardeşim yaaa. hayır konami'nin kıyak yaptığı insanlara soruyorum var mı bi mağduriyetin diye. adam pişkin pişkin gülerek çok mağdurdum gerçekten bu iyi geldi diyor.

Magduriyet yok hocam yuzde 99unda sknti yok ama yuzde 1lik kismi icin herkese veriyor.

2015de de ibrahimovic yokmus diye gp basanlara iade ettiler.adamlar hem cl topcularini full acti hemde gplerini geri aldilar. Ayrim yapmadilar yani..

Benim ajanlar bir ise yaramiyor ama gp iyi oldu top cevirmicem full sozlesmelere vercem. Zaten konami ayarlamistir bu gplere çöp oyuncu verecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: ser.ka

Var yer sorun yok ama işin garip tarafı evde sorunsuz giriyorum iş yerindeki internette bu hatayı alıyorum

Hocam ps4 teki hesap ile Pc'de oynayabiliyor muyuz? İsyerinizden nasil açıyorsunuz?

• anladim dostum peki muzayedeler ne zaman normale doner sence?? ya da milletin parasi ne zaman biter. tahminimce 500 bin gpler gelenlerin cogu ronaldoya abanacak. o bakimda cabuk biter diye dusunuyorum ama bu seferde ortalık ronaldodan gecilmicek matrix deki ajans smithler gibi her yerden ronaldo gelicek. ;)

• Yine hileciye denk geldim yazıklar olsun lan emeklermizr

Omar__king-pes " nicki son dakika baslattı lagı !

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Bendim dostum ne bileyim yıllardır pes oynamadım ki ilk defa bu sene Myclubla tanıştım Adamlar bonkör sanki bana ekstra daha bi bonkörler

Doğru senle konuşmuştuk

Bonkör'ün kralı bunlar hocam

daha 2. müzayede hatasından dolayı verecekleri ödül var sırada

o kadar top çevirdim hala 120 ajan var elimde ahaha

• Ben olsam İtalyan temsilcisinden top çevirmem oyuncular çok kötü siyah olanları da müzayede falan ile alın üç top çevirdim turnuvalardan gelen 3ü de gümüş ve tanımıyorum hiçbirini 1000 antrenör için de 11 tane italyan futbolcu kasmaya gerek yok en iyisi koycan yedeklere 5 tane ikinci turnuvadan alacaksın ilk gün galibiyetini temiz 10 bin gp
  • quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

bana da 58.000 gp ve 160 felan temsilci geldi. piyango gibi oldu mutluyum

nerden geldi nasil geldi niye geldi ?

son mesajlar hep bunla alakalı oku istersen. o değil de bu anket bonusu 10000 gpyi verdiler mi? bugün vermiş olmaları lazımdı.

anketi bende doldurdum ama vermediler bugün.

Mail attım da anketten GP gelmedi diye, bugün sonunda muhtemelen gelir diyorlar, en geç yarın hesaplarda olur GP ler, tabi teknik sorunla karşılaşmazsak

Hıım o zaman verirler bugün yada yarın kesin

The_Sopranos

tamamdır hocam bende seni göremeyince yine küfürden dolayı ban mı yedi dedim

pesci09

hocam sen ronaldoyu hangi ajanlar ile almıştın?

• evs4evs kullanıcısına yanıt
    Bentancur ve Tielamans var gumus olarak. Altinda da M.Dembele cok iyi bu yil daha almadim ama birkac isimden sonra sirada.

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.