Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
38.341
Cevap
85
Favori
999.312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    916 Mesaj

Son iki günde 4 hileciyle karşılaştım benimde düştü ama suan AA oldu tekrar sanırım kısacası karşındaki düşürürse oyunu seninde düşüyor nezaket derecen yanlıs bilgi vermeyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gazilitek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konami reportlama bölümünü paylaşır mısın dostum

|
    |
    c0rnstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Dun aksam siyah top oranim 4.1 di.biraz once 10 bini denklestirip top ceviriyim dedim 3.8 e dusmus.cevirmedim oyuzden.daha once dikkat etmemistim geriye gitme ihtimali varmi.

eğer listede olan futbolculardan sizin takımınızda olupta serbest bıraktığınız veya antrenör yaptığınız varsa oran düşebilir.

Orijinalden alıntı: cagcag06

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Dun aksam siyah top oranim 4.1 di.biraz once 10 bini denklestirip top ceviriyim dedim 3.8 e dusmus.cevirmedim oyuzden.daha once dikkat etmemistim geriye gitme ihtimali varmi.

eğer listede olan futbolculardan sizin takımınızda olupta serbest bıraktığınız veya antrenör yaptığınız varsa oran düşebilir.

Aynen simde oynatip antrenör yaptim genelde.tekrar cikabildigini biliyordum ama orani etkilemez gibi dusundum.

|
    |
    Cevap veren arkadaşlara teşekkürler nezaket derecesi sorusu için :)

|
    |
    Ve Aspirin Osman&#8217;in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

PSN:ERTANTR
  • Binbaşı
    1507 Mesaj
    herkes gp biriktirmeye başlamış. müzayedeler düşüşte.
    |
    |
    Evet sevgili pes sevdalısı olup oynayan ve yorumlayan arkadaşlar size myy club kadromun oyuncularını ve td yorumlayıp takımımın işlevselliğini daha çok nasıl artırabilirim kimi nerde oynatmak , hazır taktikler v.s fikirlerinizi 4 kulakla bekliyorum ayrıca 2günden beri sim maçında gp kasmaya çalışıyorum 150.000 falan oldu.(daha pratik yol??)en son küçük kızıma top çevirmeye kalktıgımda eşim psikoloğa gitmemi söyledi şimdi özel temsilcilerden top mu çevirmeliyim??yoksa müzayedemi kovalamalıyım ?

PSN:UmutD34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangsta_zzz -- 13 Aralık 2017; 21:37:7 >

• Yarbay
    4703 Mesaj

Konami gerizekalisi hala kimin baglantiyi kotulestirdigini tespit edemedigi icin cezayi her iki tarafa kesiyor. Benim 2-3 kez ardarda modem kaynakli baglantim koptugunda A'ya dusmustum hemen. 3-5 kez de hileye maruz kaldim. Pes ligi oynamiyorum orada daha cok hileci vardir heralde.

|
    |
    Blomblam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam benim basıma geldiği içinmi yazdınız B deyim ben hala açmıyorum ps4 u cezam bitmedi akşam bi sinema yaptım hanıma bide şu telden bu akşam remote playi çözersem çaktırmadan kasmak lazım gpleri

|
    |
    Blomblam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Blomblam

Son iki günde 4 hileciyle karşılaştım benimde düştü ama suan AA oldu tekrar sanırım kısacası karşındaki düşürürse oyunu seninde düşüyor nezaket derecen yanlıs bilgi vermeyelim

Hocam hükümsüz olduğunda kara listeye eklersen rakibin nezaketi düşüyor ayrıca maç sırasında net koparsa nezaketin düşüyor. sizin net kopmadıysa kara listeye alınmışsınızdır

Orijinalden alıntı: suÇ

Yarın CO-OP Challenge gelse iyi olurdu

yarın kesinlikle +GP gelir klasman maçlarına gelirse kötü hilecilere gün doğar , ayrıca yuva indirimide gelecek

R-play uygulamasıyla aynı ağ üzerinde olmadanda başka bir ağ üzerindende bağlanabildim yani elinizde iPhone yada iPad’le heryerden oynayabilirsiniz tüm tuşlarda var bu uygulamada sim maç yaptırabilirsiniz ancak ben sürekli yeniliyorum bununla ilgili napabilirim bilmiyorum buda çok az gp demek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trustburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayrıca tavsiyem baktınız rakibin net sıkıntılı görünüyor bırakın yensin. Nezaket derecenizin düşmesinden iyidir. Ben öyle yapıyorum. Genelde sıkıntılı adamlar ilk golden sonra kendini belli ediyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: gangsta_zzz

Evet sevgili pes sevdalısı olup oynayan ve yorumlayan arkadaşlar size myy club kadromun oyuncularını ve td yorumlayıp takımımın işlevselliğini daha çok nasıl artırabilirim kimi nerde oynatmak , hazır taktikler v.s fikirlerinizi 4 kulakla bekliyorum ayrıca 2günden beri sim maçında gp kasmaya çalışıyorum 150.000 falan oldu.(daha pratik yol??)en son küçük kızıma top çevirmeye kalktıgımda eşim psikoloğa gitmemi söyledi şimdi özel temsilcilerden top mu çevirmeliyim??yoksa müzayedemi kovalamalıyım ?

PSN:UmutD34

TD olarak Donadoni iyidir. Ben olsam Matic'i Dos oynatir Strootman'in yaninda hucumcu bir orta saha kullanirdim. Bir de sag sol acik icin daha hizli oyuncular iyi olur. Jesus'u gelistirebilirsin.

Cöplerle Sim kasmaktan daha cok GP şu an Zico challenge'i cöplerle yaparak gelir ama o da sıkıcı. Top cevireceksen el clasico'yu bekle derim.

• Yüzbaşı
    418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: architectbilal

R-play uygulamasıyla aynı ağ üzerinde olmadanda başka bir ağ üzerindende bağlanabildim yani elinizde iPhone yada iPad’le heryerden oynayabilirsiniz tüm tuşlarda var bu uygulamada sim maç yaptırabilirsiniz ancak ben sürekli yeniliyorum bununla ilgili napabilirim bilmiyorum buda çok az gp demek...

Android de yokmu hocam valla ücretli bile olsa söyle bir uygulamayi alirim.

kılass

Gençler bakım kaçta başlıyor? O saate kadar gp Kasıcam. Bakım başlayınca sim bile kasılmıyor dimi?

|
    |

Maalesef android hakkında bilgim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ultrailker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: foto ekleyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 13 Aralık 2017; 23:53:56 >
    |
    |
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.