Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nezaket derecesi AAA olsa bile modem kopması, elektrik kesintisi filan gibi şeyler önce AA'ya sonra hemen A'ya düşürür. Konami bu konuda acımasız. Tek maç ile düşürüyor.

Ayrıca tavsiyem baktınız rakibin net sıkıntılı görünüyor bırakın yensin. Nezaket derecenizin düşmesinden iyidir. Ben öyle yapıyorum. Genelde sıkıntılı adamlar ilk golden sonra kendini belli ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangsta_zzz

Evet sevgili pes sevdalısı olup oynayan ve yorumlayan arkadaşlar size myy club kadromun oyuncularını ve td yorumlayıp takımımın işlevselliğini daha çok nasıl artırabilirim kimi nerde oynatmak , hazır taktikler v.s fikirlerinizi 4 kulakla bekliyorum ayrıca 2günden beri sim maçında gp kasmaya çalışıyorum 150.000 falan oldu.(daha pratik yol??)en son küçük kızıma top çevirmeye kalktıgımda eşim psikoloğa gitmemi söyledi şimdi özel temsilcilerden top mu çevirmeliyim??yoksa müzayedemi kovalamalıyım ?

PSN:UmutD34

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

TD olarak Donadoni iyidir. Ben olsam Matic'i Dos oynatir Strootman'in yaninda hucumcu bir orta saha kullanirdim. Bir de sag sol acik icin daha hizli oyuncular iyi olur. Jesus'u gelistirebilirsin.

Cöplerle Sim kasmaktan daha cok GP şu an Zico challenge'i cöplerle yaparak gelir ama o da sıkıcı. Top cevireceksen el clasico'yu bekle derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: architectbilal

R-play uygulamasıyla aynı ağ üzerinde olmadanda başka bir ağ üzerindende bağlanabildim yani elinizde iPhone yada iPad’le heryerden oynayabilirsiniz tüm tuşlarda var bu uygulamada sim maç yaptırabilirsiniz ancak ben sürekli yeniliyorum bununla ilgili napabilirim bilmiyorum buda çok az gp demek...

Android de yokmu hocam valla ücretli bile olsa söyle bir uygulamayi alirim.

• Gençler bakım kaçta başlıyor? O saate kadar gp Kasıcam. Bakım başlayınca sim bile kasılmıyor dimi?

• ultrailker kullanıcısına yanıt
    Maalesef android hakkında bilgim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 üstüne çıkma keyfiii

Edit: foto ekleyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 13 Aralık 2017; 23:53:56 >
  • Sağol başkan yorumların için...el clasico ne zaman gelir??

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Çok kesin gibi yazmıssın ama yuva indirimi daha geçenlerde geldi tekrar bu kadar kısa zamanda yampazlar diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 14 Aralık 2017; 0:0:19 >
  • quote:

Sağol başkan yorumların için...el clasico ne zaman gelir??

21 Aralık

• Arkadaşlar konami bana çok bonkör davranıyor maç sonu ajanlarından sadece hız ajanıyla çevirdim mane geldi fifadan geçtiğimi anladılar bence geri dönmeyeyim diye yapıyolar 😬

• Maç oynanırken hazır taktikleri değiştirme tuşumu değişti?L2 ve sol analog ile değişmiyormuydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Maç oynanırken hazır taktikleri değiştirme tuşumu değişti?L2 ve sol analog ile değişmiyormuydu

L2 + Sağ analog diye biliyorum

• Onuda denemistim ama olmamıştı, yarın bidaha deneyeyim,olmazsa kol da bı sorun var, sağol

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Hazır taktikler aşağı ve yukarı yön tuşuyla değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 14 Aralık 2017; 0:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Çok kesin gibi yazmıssın ama yuva indirimi daha geçenlerde geldi tekrar bu kadar kısa zamanda yampazlar diye düşünüyorum

Temsilci kapatma haftaları öncesi geliyor genelde. Kesin değil tabi yanlış cümle olmuş , benim izlenimim o yönde sadece.
  • architectbilal A kullanıcısına yanıt
    Evet r-playi yazmıştım hocama ama rplay ile sim zor çünkü telefonda uygulama açıkken telefonun tuş kilidi bile kapansa playstationda otomatik start oluyor sim kasmak için yine teamviewerla evdeki pcye bağlanıp evdeki pcdede ps4 remote play kullanılmalı r-play aplikasyonu sadece gün içinde sim için takım kurmak takımı hızlıca değiştirmek vb işler için kullanılabilir maç yaptırmak için malesef r-play kullanılamıyor

Diğer soruya geçersekte ben full beyaz top bronz top bazen gümüş top çöpleri oynatıyorum yedeklerle takımı 4-5 yıldız yapıyorum 10 maçta ortalama 15-20 k arası geliyo bence iyi bir rakam bu 1 yıldız takım kurup maç kazanmaktansa çöplerle 5 yıldız kurup yenilmek arada bir maç kazansalar mis gibi oluyo arada gelen sözleşme biletleride ekstrası

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,benim kafa gelişmiş taktiklere gitmiş demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 14 Aralık 2017; 0:20:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

quote:

Sağol başkan yorumların için...el clasico ne zaman gelir??

21 Aralık

Güzellllll

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Koptu hocam hatta birini buraya attım ötekiler kayıtlı değildi

• Bu bile karşı oynayıp seviye atlatanlar profosyonel den üstüne çıkanlar bu işi biliyor hakikaten. Habire ortaya düşüp sonra yükseltiyorum bir geçiş dönemi oluyor sanki.
  • 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.