Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
38.341
Cevap
85
Favori
999.236
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    1109 Mesaj

anladım sony'yi aramak bi telefon numarası filan var mıdır üstat.
    |
    |
    Blomblam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

444 sony işte :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Scarfeys kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Scarfeys

akşam eve gidince telefonun netine bağlarım olmadı. neden kaynaklanır ki dostum bu. başka oyunlara filan da girmiyor. dns arızası filan diyor.

Ben o denediklerinin hepsini denedim dostum modem değiştirdim, internet değiştirdim, hem modeme hem makineye defalarca format attım, modeme dmz atadım, port açtım yine olmadı çünkü Sony küfürden dolayı direkt makinemi banlamış...

418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Az önce öyle birşey oldu ki !! Adam bırak hükümsüz saydırmayı bağlantımı koparttı allahsız !! Videoyu yüklüycem hemen bu kansızı ! 3-0 öndeyim son dakikalardı

https://youtu.be/9rOzBLH18uI

" mustaardi " !!!!!

Şu konami report linkini paylasabilicek var mı ?

Bağlantını kopartti? Kmlerce uzaktan? Vay be kapalı kutu hala da kırılmayan ps4 te online oynanan bir oyunda karşıdaki adamın netine dokunacak kadar gelişmiş birisi gitsin sony de genel müdürlük yapsin.

Tamam 3-0 öndesin bu şekilde yenilmek zoruna gitmiş ama insan oturur bi düşünür. Kendi bağlantınla ilgili birsey olmasin?

Hemen karşındakine suç atma, kendini haklı görme çabaları nedir ya? İnsanoğlu çok değişti çok.

|
    |

• Binbaşı
    1109 Mesaj

valla son 2 aydır kimseye bişe demişliğim olmadı ne yalan söyleyeyim internetin istikrarsız gelişinden dolayı 2 defa maç koptu onda da yabancılar gaza geldi hileci seni şikayet edicem dilan dediler. dedim dostum benlik bişe değil internet sıkıntı yaratbiliyor ama anlatamadım. son türkiye'yi aradım port numaraları verdiler onları giricem. Bugünkü süreç de nası buraya geldi diye soracak olursan, uzaktan bağlanıp gp kasıyodum. sabah net çok kötüydü. zor bağlanıyodum. neyse 15 20 kez koptu koptu ben bağlandım. sonrasında tamamen bağlanamamaya başladı. yani seninki gibi bi olay olsa direk giderdi. benim süreç bayağı geliyorum dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 13 Aralık 2017; 15:11:53 >
    |
    |
    The_Sopranos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

valla son 2 aydır kimseye bişe demişliğim olmadı ne yalan söyleyeyim internetin istikrarsız gelişinden dolayı 2 defa maç koptu onda da yabancılar gaza geldi hileci seni şikayet edicem dilan dediler. dedim dostum benlik bişe değil internet sıkıntı yaratbiliyor ama anlatamadım. son türkiye'yi aradım port numaraları verdiler onları giricem.

O zaman senin sorunun daha hafif bir seydir dostum Inşaallah halledersin ben direkt küfür ettim kabahatli idim...

1109 Mesaj

küfür konusunda da haksızsın diyemem o kadar karaktersiz var ki oyunda. dün gece 2'den sonra 1 online maç yapıp yatayım dedim. önce bi arap geldi. lag mı yapıyor neti mi ağır anlamadım. 60'a kadar süründük sonra koptu gitti. sonra bi arap daha geldi aynı. sonra bir yunan onda da aynı. açıp ulan ben senin internetini diyesi geliyor insanın ama. geçen sene 2 defa ban yedim akıllandım. bi de o kadar uğraştık takımı bu hale getirdik.
    |
    |
    The_Sopranos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum yanılmıyorsam ilk ban 3 ikinci 1 hafta üçüncü 1 ay veya daha fazla olur, ne dediler tam olarak

|
    |

hata kodunu verdim doğrudan port bilgilerini verdiler. sorgulamaya dahi gerek duymadılar.
    |
    |

Girebiliyosan sorun yok

|
    |

Rising _sun bende dün aksam fark atcagım adamla berabere kaldım son dakika yeminle 4 defa tuşa basmama ragmen basmadi golü yedim gelde dellenme

SHIHAD ben simden felan anlamiyom udineseyi sömürüyom 60 bin gp var el clasiccoya kadar 600 bin yaparım sende aynı şekilde biriktir ben çalışıyom evde veya ögrenci olsam 1 milyon yapardım rahat

|
    |
    Bahsedilenler: Rising_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör SHIHAD

Eyw dostum eve gidip hemen denicem teşekkürler☺️

|
    |
    xostnazo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

akşam bakıcam artık. umarım sorun olmaz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: forces_83

Rising _sun bende dün aksam fark atcagım adamla berabere kaldım son dakika yeminle 4 defa tuşa basmama ragmen basmadi golü yedim gelde dellenme

SHIHAD ben simden felan anlamiyom udineseyi sömürüyom 60 bin gp var el clasiccoya kadar 600 bin yaparım sende aynı şekilde biriktir ben çalışıyom evde veya ögrenci olsam 1 milyon yapardım rahat

Udinese nasil oluyor hocam

|
    |
    Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi
  • Binbaşı
    1813 Mesaj

Ben o şekilde oynuyorum formu yüksek adamlarla normal kadronsa olmayan adamlarla oynuyorum antrenör yapacağım adamlarıda koyuyordum ilk maça 8500 sonra galibiyete 4500 veriyo

|
    |
    ser.ka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ser.ka

Arkadaslar birşey sorucam bu cop oyuncularla gp kasılıyorya bu olayı klan maçlarında yapıyorum saglam oyuncuları koyuyorum saglam gp verıo bu şekilde oynuyan varmı aramızda çok iyi oluyor sime göre

Yedeklerinde sözleşme gitmiyormu orda? Sim gibi pc yi oynatabilecegimiz mod varmi?

Kendiniz ve bille beraber oynuyorsunuz yedeklerin sözleşmeleri gidiyor antrenör yapacağım oynatmiyacagim adamları koyuyorum günün ilk maçı sözleşmelere gitse her galibetten 4500 geliyor toptan gelip antrenör yapacağınız adamları kullanırsanız karlı oluyor

|
    |
    ultrailker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gazilitek

Kendiniz ve bille beraber oynuyorsunuz yedeklerin sözleşmeleri gidiyor antrenör yapacağım oynatmiyacagim adamları koyuyorum günün ilk maçı sözleşmelere gitse her galibetten 4500 geliyor toptan gelip antrenör yapacağınız adamları kullanırsanız karlı oluyor

Ben günün ilk galibiyetine oraya giriyorum da normal gp kasmak için bence uygun degil yedeklerin sozlesmeleri gitmeseydi karli olurdu ama as oyuncularin sozlesmelerini yenilicez yine. Ben monaco ile kasıyorm her mac 2k gp hiçbir giderim yok.

Tercih meselesi as kadromu koymuyorum oraya benim gibi çok top çevirirseniz mantıklı oluyor el clasicoda top çevirecek arkadaşlar kullanabilirler toptan gelen adamı koy bide gol attmı kaçıyorlar 3 maçta 10000 topla geri top cevir

|
    |
    ultrailker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki dostum 1. leş topçularla çıkarsan güç farkı olmuyor mu?
    2. yedeklere simdeki mantık en iyi topçularını koyma şartın var mı? biliyosun onlar olmasa kazandığın puan düşüyor.
    3. ilk maçın artından gelen tüm maçlar mı 4500 gp. oran düşmüyor mu?
    |
    |
    gazilitek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.