Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackprague

Vay çok iyimiş gına gelmişti müziklerden

Burda varmış üstad bende yeni yapicam

https://youtu.be/JKxmKIUcw4k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrailker kullanıcısına yanıt
    Bu pc için ps4 de olmuyor diye biliyorum

• Gs takımlı Gokhan_DagGec nickli adam hileci arkadşalar 4-0 yeniyodum bağlantıyı kopardı it oğlu it

• Hile olayı yüzünden oyundan soğuyorum ya mis gibi oyun içine ediyolar

• Millet olarak niye böyle çirkefiz anlamıyorum

• Adamın sinirinden yeniliyorum şimdi

• Yıllarca Fifa oynadım bu sene pese geçtim fifa şak diye buluyordu kimin kestiğini ya

• Yok ya ps4 te müzik isi olmuyo sanırım yabancı forumlarada baktim kaynak yok. Usb den yüklemeye çalıştım ama olmadı. Bende mevcut müzikleri de kaldırdım en iyisi böyle bıktırdı şarkılar.

• arkadaşlar myclubta simulasyon yokmu eski peslerdeki gibi?

maça başlayınca kendi oynamıyor galiba illa biz mi oynayacağız gp kasmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

arkadaşlar myclubta simulasyon yokmu eski peslerdeki gibi?

Var sim diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrailker -- 13 Aralık 2017; 3:14:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrailker

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

arkadaşlar myclubta simulasyon yokmu eski peslerdeki gibi?

Var sim diye geçiyor.

buldum. sim kupası varmı peki
  • El classico da tüm topları açmayı düşünen varsa; şu anda kiralık listesinde Barca’da oynamış ve oynayan 3 kişi var. Pedro, Sergi Roberto, Vermaalen... Kiralayın bunları kadroda dursun. 3 oyuncu avantaj demek 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

El classico da tüm topları açmayı düşünen varsa; şu anda kiralık listesinde Barca’da oynamış ve oynayan 3 kişi var. Pedro, Sergi Roberto, Vermaalen... Kiralayın bunları kadroda dursun. 3 oyuncu avantaj demek 🤔

gpsi az olan veya bu oyuncular sonradan işime yaramaz kullanmam diyenler kiralayabilir. 3-5bine kiralayacağıma 10000e alırım diyenin kiralamasına gerek yok tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

El classico da tüm topları açmayı düşünen varsa; şu anda kiralık listesinde Barca’da oynamış ve oynayan 3 kişi var. Pedro, Sergi Roberto, Vermaalen... Kiralayın bunları kadroda dursun. 3 oyuncu avantaj demek 🤔

gpsi az olan veya bu oyuncular sonradan işime yaramaz kullanmam diyenler kiralayabilir. 3-5bine kiralayacağıma 10000e alırım diyenin kiralamasına gerek yok tabi

Aynen, ama ztn bunlar çıkacak olanlar düşünülünce kullanılmayacak oyuncular. 30 bin gp ye çıkartmak yerine toplamda 10 bin gp ye kadroda tutup çıkmamasını sağlamak daha mantıklı. El classicoya kdr bu şekilde oyuncu kiralayacağım 🤔

• quote:

quote:

quote:

Aynen, ama ztn bunlar çıkacak olanlar düşünülünce kullanılmayacak oyuncular. 30 bin gp ye çıkartmak yerine toplamda 10 bin gp ye kadroda tutup çıkmamasını sağlamak daha mantıklı. El classicoya kdr bu şekilde oyuncu kiralayacağım 🤔

geçen sene lazım olmuştu bu tür oyuncular peslig 3*turnuvalar falan olmuştu. bu sene olmaz herhalde peslig myclub değişti . ama başka isim altında 2* 3* turvular olursa lazım olabilir

• bu arada bu zico kampanyası el clasico öncesi milletin gpleri bitirmesi için tuzak olark geldi bence haftaya gp kalmasın coins alsınlar diye yapmış konami.gplerinize sahip çıkın :)
  • quote:

bu arada bu zico kampanyası el clasico öncesi milletin gpleri bitirmesi için tuzak olark geldi bence haftaya gp kalmasın coins alsınlar diye yapmış konami.gplerinize sahip çıkın :)

yemezler
    1.350.000 gp ile bekliyorum el clasico'yu
  • Şimdi bu momentumtan kurtulmak icin ne yapıyoruz :D Okuyoz mu üflüyoz mu bisi yapıyoz mu öyle kaderimize bekliyoz mu gitsin diye Yazık günah ya 5 maglubiyet 50 puan gitti
  • Zaten 130 top filan gelirse herkes acmis olur buyuk ihtimal. Gp biriktiren cok kisi var. Insallah şerefsizlik yapip 270 oyuncu ile filan acmazlar.

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.