Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Pes liginin serveri ayri hem amerika hem avrupali kullanicilar eşleşe bilsindiye bence pes ligi serverine onlem getirdiyse diger serverlerinede uygulaycak mutlaka bu yazdigim msj sadece bir tahmin ama varsayim ☺

Ya dostum hükümsüz sayıldı sinirden deliye dönüyordum maçlar ama geriye dönük mac sonuçlarına bir baktım ki hükümsüz olan maçlar bana tescillenmiş vay be dedim demek anlamış kim bozdu bağlantıy...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az õnce ilkkez bu kadar bariz şekilde imleç sorunu yaşadim korner kullandim rakip defanstan top sekti rakip topu aldi orta sahadan kaleme kadar top surdu en geride iki stp vardi benim L1 tam 10 Kez bastim ikisinede imleç geçmedi ahmak ahmak rakip oyuncuyu izlediler rakip kaleye kadar geldi şut cekti neyseki kaleci kurtardi hala imleç hatasi var gayet açık ve net şekilde yaşadim

• Dun pes lig de 2-0 one gectim baktim rakip oyunu durdurdu baslattiginda lag olmaya basladi ve oyunu birakti davayi caktim gol atmamibekliyor inadina top cevirdim sinirlendi 2 tane kendi kalesine atti koparacak ya 3. Yu atmadi kudura kudura mac bitti

• The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim
    peki galibiyet ve mağlubiyet oranında neyi baz alacağız ? nasıl hileci olup olmadığını anlayacağız valla anlamadım :D
  • peki bu zımbırtı elektrik gittikten sonra ne kadar idare ediyor seni?
    ve kaç cihaz bağlı sende ?
    bunlarıda netleştirirsem hemen gidip alacağım :D
  • Bence server farkli cunku ben oyunu usa psnden aldım saat farkından dolayı hic oyuncu bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

teşekkür ettim
    peki galibiyet ve mağlubiyet oranında neyi baz alacağız ? nasıl hileci olup olmadığını anlayacağız valla anlamadım :D

Rica ederim dostum hilecilerin dehşet galibiyet oranları var bak bana %52, gir bir de bizim Nuri61'e bak farkı anlarsın

• quote:

Oyuncu baglari nasil bisey hocam takim ruhundan farkli biseymo nasil ve nerden konturpl ediliyo

Ana menüde oyuncunun üzerine geldiğinde yan taraftaki oyuncunun bilgilerini yazan kısımda küçük kutucuklar var o kutuların içinde bağ işaretleri var onların hepsini doldurmaz ise eksik olan bağ oyuncunun maçta performansını etkilyor atağa çıkma pres yapma gibi özelliklerini gösteriyor

• quote:

Az õnce ilkkez bu kadar bariz şekilde imleç sorunu yaşadim korner kullandim rakip defanstan top sekti rakip topu aldi orta sahadan kaleme kadar top surdu en geride iki stp vardi benim L1 tam 10 Kez bastim ikisinede imleç geçmedi ahmak ahmak rakip oyuncuyu izlediler rakip kaleye kadar geldi şut cekti neyseki kaleci kurtardi hala imleç hatasi var gayet açık ve net şekilde yaşadim

Bende yasadim bu sorunu bazen imlec takılıyor 3-5 saniye bakiniyorum nerede imleç diye

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Takıma yeni bir oyuncu katmanın cezası en az 10 maç beyler ona göre transfer yapın takımın tüm ayarları taktigi aleyhinize dönüyor...

Ronaldo ile nasıl idiyor dostum

Daha hiçbir hayrını göremedim dostum pesleague oynadım daha çok normal klasman ya da turnuvalara dönünce direkt mağlup oluyorum takıma alışması gerek o zaman bakacağım tadına :)

Elimdeki bütün antrenörleri verdim kendisine ancak 30 oldu hakikaten müzayededen oyuncu almak işi mantıklı mı bilemiyorum 30. Seviye olması resmen ölüm ama ben antrenörleri hep Ronaldo için biriktirmistim Allah'tan...

Hocam ben yıldız kovalamaktan vazgeçtim bu yüzden, günlük 3-4 saat gp kasıp birkaç tane yıldız oyuncu aldım ama senin gibi ben de hayrını göremedim. Siyah oyunculardan sadece Mesut Özilden çok iyi yararlandım.

Beklentimin yüksek olmasından oldu diye tahmin ediyorum. Mesela neymar gelince sol kanadı otobana çeviririm diyordum ama hiç öyle olmadı. Oyunda normal oyunculardan bir tık daha iyi sadece; bale, modric, iniesta, pique, sergio ramos, de rossi, benzema hepsi aynı şekilde.

Şöyle bir şey var bizim bu çok ıstediğimiz yıldız gelir gelmez takım bozuluyor art arda seri mağlubiyetler başlıyor bütün hevesimiz kaçıyor yeni adam almaya ben Ronaldo'yu aldım takıma koydum eski halimi mumla arıyorum şu an yol geçen hanı olduk gelen giden öpüyor :)

Bendede aynı durum var ibrahimoviç geldikten sonra maç kazanamaz oldum en iyisi yeni gelen oyuncuyu bile karşı oynatıp bağların hepsini tamamlamak

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dedigin gibi oldun

• sezerx77 kullanıcısına yanıt
    Peki bu bizim dolduracagimiz biseymi yoksa oyuncunun diger oyuncu ile uyum saglamasiylami doluyo hocam nasil en iyi hale getirebilirim biraz bahsedersen sevinirim

• murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Yani ben elektirik kesilince 1 veya 2 dk icinde kapatiyorum hocam elektirik gelince aciyorum tekrardan ama 10 dk acik tutar bence elektirik yokken bide benim ps4 pro makine normal ps4 den daha uyksek volt da calisiyo senin normalse en kucugunu gozun kapali al korkma bende bi ps4 pro bide lcd var bagli ups e hocam

• quote:

Peki bu bizim dolduracagimiz biseymi yoksa oyuncunun diger oyuncu ile uyum saglamasiylami doluyo hocam nasil en iyi hale getirebilirim biraz bahsedersen sevinirim

t.d taktiğinde mesela hücum bölgesi orta kontra atak diyelim. oyuncu ise gücum bölgesi geniş ve top çevirmeyi benimsemiş diyelim .(oyuncu üzerine gelip sağ altta görebilirsin) dolayısıyla taktiksel bağları oluşmamış oluyor.taktik antremanı yapsan takım ruhu 99 bile olsa bu bağlar tam oluşmuyor. taktik antremanı yaptırdıkça ve oynadıkça oluşuyor. ne kadar uyumsuz ise o kadar oluşması uzun sürüyor.
  • Bu oyuncu baglari nasil bisey arkadaslar oyuncularin ayni takimdan mi olmasi lazim yok sa ayni vatandasliktanmi nasil daha iyi olur

• quote:

bazen tek td. ile dolmuyor,farklı td.ler ile oynayınca doluyor onlar.oynadıkça dolacak.herkesin atladığı nokta bu bu bağlar!99 takım ruhu var tamam diyorlar ama en önemlisi bu bağların dolmasıdır bence püf noktası myclub'ın bu bağlardır.takımına bak şimdi dolmayan kaç oyuncu varmış :)
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Oynadikca olusuyor yani uyumsuz kalmasi sõz konusu degil bu durum da

• quote:

Bu oyuncu baglari nasil bisey arkadaslar oyuncularin ayni takimdan mi olmasi lazim yok sa ayni vatandasliktanmi nasil daha iyi olur

oyuncu bağları takım içindeki oyuncular arasındaki bağ demek değil yukarıda yazdım. teknik direktör ile oyuncu taktikleri arasında oluşan bağ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

bazen tek td. ile dolmuyor,farklı td.ler ile oynayınca doluyor onlar.oynadıkça dolacak.herkesin atladığı nokta bu bu bağlar!99 takım ruhu var tamam diyorlar ama en önemlisi bu bağların dolmasıdır bence püf noktası myclub'ın bu bağlardır.takımına bak şimdi dolmayan kaç oyuncu varmış :)

hepsinin dolmasına gerek yok zaten hocam tek t. d. ile oynuyorsan adece onunki ile olanlar dolsa yeterli. oyuncunun mesela hücum bölgesi orta tdnin de orta ise hücum bölgesi geniş olan bi td ile oynatmadıkça o bağ oluşmaz. sadece orta hücum bölgesi ile oynayacaksan oluşmasına gerek de yok.

• quote:

Oynadikca olusuyor yani uyumsuz kalmasi sõz konusu degil bu durum da

taktik antremanı kullanarak veya oynatarak oluşur uyumsuz kalma diye bi durum yok. senin dediğin olay fifa da var.
  • 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.